Pokročilí - posilování - BŘICHO #5

Pokročilí - posilování - BŘICHO #5

Rutina.cz vám pravidelně přináší domácí sestavy pro pokročilé i začátečníky bez nákladného vybavení, které můžete cvičit doma v obýváku.

5 nejlepších cviků na silné a vyrýsované BŘICHO | technika

5 nejlepších cviků na silné a vyrýsované BŘICHO | technika

Jen málo co ve fitness je spojeno s takovým množstvím mýtů jako proces budování břišních cihliček. Ani 1 000 sed lehů denně ti břicho nezhubne. Neplýtvej čas a zjisti vše, co potřebuješ, v našem kompletním návodu ZDE ► https://goo.gl/oGhuae ◀ Video natočeno v Energy Fitness Brno: https://www.nrgfitness.cz Aktin: Eshop a Magazín ► https://aktin.cz Sleduj nás: YouTube ► http://bit.ly/2ruR47y Facebook ► http://bit.ly/2srngh0 Instagram ► http://bit.ly/2szFfld Twitter ► http://bit.ly/2rZV6IH

5 Minute Love Handle Workout | Love Sweat Fitness

5 Minute Love Handle Workout | Love Sweat Fitness

Time for some serious love handle shredding to tone up your tummy & start feeling that rock hard core! Just adding this 5 minute abs workout each day will completely change your waistline! ♥ Legs & Booty HIIT https://youtu.be/yV32oBoctl0 ♥ VOTE for LSF! http://shortyawards.com/8th/lovesweatandfit Outfit: ♥ Top: CHICHI Active ♥ Pants: CHICHI Active Weight loss starts in the kitchen! Check out my LSF Nutrition Guide for the full plan I used to lose 45lbs: http://lovesweatfitness.com/the-guiltless-guide/ ♥ Join the LSF Girls Community for FREE workouts, recipes & motivation right in your email...plus exclusive challenges & giveaways! Sign up today! http://bit.ly/1zkQmwq ♥ Get in on all the fun, lets get sweaty together♥ Instagram: http://www.instagram.com/lovesweatfitness Twitter: http://www.twitter.com/lovesweatandfit Facebook: http://www.facebook.com/lovesweatandfitness Snapchat: @lovesweatandfit Pinterest: http://www.pinterest.com/lovesweatfit

Jóga při komplikacích | BOLEST ZÁPĚSTÍ A RAMENE

Jóga při komplikacích | BOLEST ZÁPĚSTÍ A RAMENE

Video je určené pro ty, které trápí nepříjemná bolest v zápěstí – obzvlášť při všech těch střechách a prknech, kterých je v józe požehnaně. Nebo pokud máte problémy s rameny – to je podobý případ jako kolena: samotnou klasickou jógou to pravděpodobně nevyřešíte, ale můžete jí cvičit tak, abyste si neublížili. Sestava “na ruce” bude tedy bez pozic, ve kterých se opíráte o dlaně a je do nich vyvíjen až příliš velký tlak. A opět – nemusíte mít zrovna operované rameno, jsou zkrátka dny, kdy vás zápěstí trochu pobolívá, a vy víte, že na 100 % jet dnes nemůžete… Jelikož tato sestava neobsahuje výše zmíněné pozice, tedy také často obrácené pozice, je vhodná i pro lidi, kterým dělají potíže rychlé přechody a polohy hlavou dolů. Více informací o sérii "Jóga při komplikacích": https://stillontheway.cz/2017/11/09/joga-pri-komplikacich-kolena-zapesti-hypermobilita/ ♥ FACEBOOK: https://www.facebook.com/Still-On-The-Way-443324722415231/ ♥ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/rozalie_e/ ♥ BLOG: https://www.stillontheway.cz ♥ ESHOP: https://www.eshop-stillontheway.cz

10min výzva na břicho #1

10min výzva na břicho #1

Toto je 1. sestava z měsíční výzvy na břicho = 20 desetiminutových sestav na břicho v průběhu měsíce na www.Rutina.cz Rutina.cz vám pravidelně přináší domácí sestavy pro pokročilé i začátečníky bez nákladného vybavení, které můžete cvičit doma v pohodlí vašeho obýváku.

SUPLEMENTAČNÍ PYRAMIDA -Jak vybrat protein?

SUPLEMENTAČNÍ PYRAMIDA -Jak vybrat protein?

www.zeerest.cz

Protáhni tělo - 20 minutové protažení pro každý den

Protáhni tělo - 20 minutové protažení pro každý den

Krátká sekvence pozic, ve které celé tělo jemně zpevníme, ale hlavně protáhneme všechny zkrácené partie (záda, ramena, kyčle, zadí strana nohou). Lekce je méně náročná, vhodná i pro odhodlané začátečníky s tím, že některé složitější přechody je potřeba postupně natrénovat a náročnější varianty případně vynechat. Pro méně pokročilé doporučuji video nejprve prohlédnout a potom si podle něj zacvičit a připravte si k ruce jógový bloček pro usnadnění pozic. Přeji fajn cvičení a příjemné protažení.

FITHALL.cz - Posilování horních končetin s Kristýnou

FITHALL.cz - Posilování horních končetin s Kristýnou

Když se rozhodnete začít cvičit, neměla byste posilovat jen břicho a zadek. Na paže se často zapomíná, přitom na vypracované bicepsy a tricepsy není hezky pohled jen u mužů. Tělo by navíc mělo být vypracované symetricky.

Čandra namaskár - Pozdrav měsíci

Čandra namaskár - Pozdrav měsíci

Čandra namaskár, pozdrav měsíci, je sestava, kterou můžete ukončit svůj den. Je to série sedmi cviků, které Vás dokonale protáhnou po celém dni, ale v celé sestavě jde o víc..naučit se sladit pohyby, dech a význam cviků. Každá pozice má svoji symboliku, která vyjadřuje náš postoj k událostem dne. Cviky, které napomáhají jak fyzické, tak psychické rovnováze, je dobré si předem jednotlivě natrénovat, pak cvičit plynule v sérii (asi 4x-6x za sebou). Uvidíte, jak pak padnete do peřin s čistou hlavou! ;)

Motivační video - přeměna těla za 100 dní -10 kg (ztráta tuku a větší svalový objem)

Motivační video - přeměna těla za 100 dní -10 kg (ztráta tuku a větší svalový objem)

Nevíš jak zhubnout? Nabrat svaly? Hledáš inspiraci? Motivaci? Vizi? Proměň svoji postavu. Všechno jde, když se chce. Je potřeba si stanovit cíle a jít si za nimi. Inspiruj se tréninkem a tipy o cvičení na http://svetcviku.cz/ hubnutí boků, hubnutí, hubnuti pred a po, transformace tela, cviky, cvičení doma břicho, hubnutí břicha, kardio cvičení doma, cvičení, posilování břišních svalů, cvičení doma plán, domácí cvičení, cvičení doma, posilování, posilování břicha, posilování doma, cvičení na doma, posilování zad, cviky, cvičení doma pro ženy, posilování prsních svalů, cviky na boky, cviky na zadek.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE