POHODA - VÁNOČNÍ HIT ROKU 2016. (OFFICIAL MUSIC VIDEO).

POHODA - VÁNOČNÍ HIT ROKU 2016. (OFFICIAL MUSIC VIDEO).

Vážení FANOUŠCI, tím slovem VÁŽENÍ to myslím vážně. Velice si vážím vaší podpory. Více jak 165 tisíc odběratelů na YouTube je neskutečné číslo. Jsem hrdý, že jste mi pomohli dopracovat se až sem a stát se známým českým YouTuberem v tak krátkém čase. V nejbližší době snad i pokoříme hranici 200 tisíc odběratelů, o které se mi ještě před rokem ani nesnilo. Jsem neskutečně rád, že Vás má videa, kterých je jen na YouTube více jak 100 tak baví a slibuji, že v blízkém horizontu vydám další stejně skvělá, možná i lepší. V současnosti pro vás připravuji mnoho nových projektů o kterých se v pravý čas dozvíte. Díky Vám se mi povedlo song POHODA dostat do iTunes, Spotify atp a dělat toto na jiné úrovni. Upřímně jsem rád, že jsem začal na YouTube tvořit a chodí mi stovky reakcí ve smyslu, že to dělám jinak, než ostatní. Díky moc, VÁŽÍM SI VAŠÍ PODPORY! PEACE! MIKE KUPUJ OBLEČENÍ POHODA na http://www.NebudMestak.cz a DUPAČKY PRO DOSPĚLÝ na http://www.skippy.cz/skippy-overal KUPUJ SONG POHODA NA: https://play.spotify.com/album/0GS74RaZzAt2NyUjrvPCEs https://itun.es/cz/b9sCgb?i=1181822890 https://play.google.com/store/music/album?id=Bswbtpbgw27cifnvjorvypk4onq&tid=song-Tbstyvaichd3zedaya4deygegje http://www.PojisteniNaPokuty.cz?kod=pohoda http://www.antiEET.cz — PŘIHLÁSIT ODBĚR - http://bit.ly/OdberPAN Naše online hra MafiaOnline - http://www.MafiaOnline.cz http://www.MikeJePan.cz http://www.Facebook.com/MikeJePan http://www.Facebook.com/Borec http://www.Instagram.com/MikeJePan http://www.Twitter.com/MikeJePan https://www.Twitch.TV/mikejepan Snapchat i Insta: MikeJePan — Mike@MikeJePan.cz — PODPOŘ MIKEJEPAN Transparentní účet číslo 115-2753560247/0100 , příspěvek bude následně veřejně zde - http://bit.ly/muj_transparentni_ucet nebo anonymně na 43-4105870297/0100 — Pokud jste dočetli popisek videa až sem, dejte mi vědět do komentářů, jak se Vám video líbí např. komentářem "Jsi kokot, Majku…" Stahování videa z YouTube kanálu je bez písemného souhlasu autora zakázaná.

KABÁT - Pohoda

KABÁT - Pohoda

Skladba z desky Suma Sumárum (2001)

💎 POHODOVEJ RYBÁŘ - ☀️LETNÍ HYMNA☀️ - MikeJePan

💎 POHODOVEJ RYBÁŘ - ☀️LETNÍ HYMNA☀️ - MikeJePan

Kamarádi a ryby, máme tu novou LETNÍ HYMNU PRO ROK 2017! Sdílejte ji na facebooku a napište mi do komentářů co budete dělat v létě! Já budu cestovat, LOVIT RYBY, opalovat se a špolouchat se. Vidíme se na baru! SPOTIFY: http://bit.ly/pohodovej_rybar_spotify iTunes: http://bit.ly/pohodovej_rybar_itunes ☀️ http://www.NebudMestak.cz https://PojisteniNaPokuty.cz/?kod=RYBA ONLINE HRA - http://www.MafiaOnline.cz -- SLEDUJ MĚ: http://www.MikeJePan.cz http://www.Facebook.com/MikeJePan http://www.Facebook.com/Borec http://www.Instagram.com/MikeJePan http://www.Twitter.com/MikeJePan https://www.Twitch.TV/mikejepan -- Mike@MikeJePan.cz Stahování videa z YouTube kanálu je bez písemného souhlasu autora zakázaná.

MikeJePan - POHODA - LYRICS! (sestříhaná verze bez keců)

MikeJePan - POHODA - LYRICS! (sestříhaná verze bez keců)

Kabát - Pohoda

Kabát - Pohoda

Skupina KABÁt - POHODA https://youtu.be/I6Tpwgh6a7U https://youtu.be/qtyZj_DNjGg https://youtu.be/rd93EMdDxg0

Kabát - Pohoda

Kabát - Pohoda

Píseň z alba Suma sumárum

Kabát - POHODA

Kabát - POHODA

Kabát LIVE

The Hydrant – Live at Pohoda Festival 2017

The Hydrant – Live at Pohoda Festival 2017

Indonézski priekopníci žánru rockabilly The Hydrant zabávali ľudí na viacerých miestach nášho festivalu. Držia tiež rekord v počte videí uverejnených z Pohody. Teraz pridávame ďalšiu nahrávku s touto skvelou kapelou – záznam z ich energickej show na Orange stage. Foto: Michal Augustiny

Cocorosie - Live at Bažant Pohoda Festival 2015

Cocorosie - Live at Bažant Pohoda Festival 2015

11. 7. 2015 Orange Stage Airport Trenčín, Slovakia

SLOBODNA EUROPA - Bažant Pohoda 2014, 12.7.2014 (full)

SLOBODNA EUROPA - Bažant Pohoda 2014, 12.7.2014 (full)

Record of full gig of punk rock legends from Slovakia - Slobodna Europa, which was attended by over 20,000 people.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE