Odvážná Vaiana - Co je tam dál CZ

Odvážná Vaiana - Co je tam dál CZ

Písnička z pohádky odvážná Vaiana legenda o konci světa. Léta koukám na ten vzdálený příboj, nevím co mě tak vábí, chodím na břeh každý den. Mám být hodnou dcerou svého táty, ale sem se vždycky vrátím na břeh k vodě, k vodě jen. Ať jdu tam či sem, skončím před mořem, když jdu po stopách, které mizí v tmách, všechny vedou zpět, tam kam nesmím jet a kde toužím být.. Nebe, pás vodu dál objímá a vábí. Jak poznat mám, co je tam dál? Když mi dá vítr plout nad vodou s lodí útlou. Jak rozezná, kam až dál se dá nad pěnivou vodou plout? Já vím, každý kdo je tady doma je tak šťastný z toho co má. Všechno je tak jak má být. Já vím, každý kdo je tady doma dělá vždycky jenom co má. Tak snad bych mohla taky já. Můžu hrdě vést, jak mi velí čest, najít vlastní klid, žít jak má se žít, jenže vnitřní hlas mluví zas a zas: "Co jen má to být?!" Nebe, pás vodu dál objímá a láká. A kdopak ví, co je tam dál A to vím, že to budu zrovna já koho vábí tak řekni víc! Mám jet s lodí svou, tam kde za vodou.. ten pás nebe dál objímá a vábí, jak poznat mám, co je tam dál? Když mi dá vítr plout nad vodou s lodí útlou. Snad rozeznám, kam doplout mám!

Míša Růžičková Pohádkové písničky

Míša Růžičková Pohádkové písničky

Pohádkové písničky a postavičky v Pohádkové vesničce a Trpaslíci, čerti naschválníčci v písničce Čertoviny a Bubáci a brouci v lese. Kdo se bojí nesmí do lesa, ale my se nebojíme, protože Zpíváme a tančíme s Míšou a Cvičíme s Míšou Více písniček "Zpíváme a tančíme s Míšou" si můžete koupit na DVD i na CD na našem e-shopu 🆕💿⤵️ https://eshop.minidiskoteka.cz/ Přihlaste se k odběru našeho kanálu https://www.youtube.com/channel/UCWaYP51K6ayGFNZ9j5TdjoA 🌞 Sledujte Míšu i na facebooku a webu Minidiskotéka! 🌞 Facebook ▶️ https://www.facebook.com/misaruzickov... Minidiskotéka ▶️ https://www.minidiskoteka.cz Míša Růžičková - Zpíváme a tančíme s Míšou Míša Růžičková - Pohádkové písničky

Komáři se ženili - Písničky pro děti a nejmenší - 40 min. zpívánky

Komáři se ženili - Písničky pro děti a nejmenší - 40 min. zpívánky

Komáři se ženili 1. Komáři se ženili, bzum, bzum, ženili, kapky vína neměli, bzum, bzum, neměli, komáři se ženili, ženili, kapky vína neměli, komáři se ženili, ženili, kapky vína neměli. 2. Přiletěl k nim slavíček, bzum, bzum, slavíček, přines vína žejdlíček, bzum, bzum, žejdlíček, přiletěl k nim slavíček, slavíček, přines vína žejdlíček, přiletěl k nim slavíček, slavíček, přines vína žejdlíček. 3. Komáři se opili, bzum, bzum, opili, až komára zabili, bzum, bzum, zabili, komáři se opili, opili, až komára zabili, komáři se opili, opili, až komára zabili. 4. Komár leží v komoře, bzum, bzum, v komoře, muška pláče ve dvoře, bzum, bzum, ve dvoře, komár leží v komoře, v komoře, muška pláče ve dvoře, komár leží v komoře, v komoře, muška pláče ve dvoře. 5. Neplač muško co ti je, bzum, bzum, co ti je, vždyť ti komár ožije, bzum, bzum, ožije, neplač muško, co ti je, co ti je, vždyť ti komár ožije, neplač muško, co ti je, co ti je, vždyť ti komár ožije. 6. Těžké jeho ožití, bzum, bzum, ožití, když je na smrt zabitý, bzum, bzum, zabitý, těžké jeho ožití, ožití, když je na smrt zabitý, těžké jeho ožití, ožití, když je na smrt zabitý. 7. Sádlo z něho vybrali, bzum, bzum, vybrali, za pět zlatých prodali, bzum, bzum, prodali, sádlo z něho vybrali, vybrali, za pět zlatých prodali, sádlo z něho vybrali, vybrali, za pět zlatých prodali.

Saxána text

Saxána text

Navrhla: Eva Do komentárov môžete písať, akej piesni by som mohla spraviť text... Ďakujem za vás, ste vážne super a viete poradiť, čo treba dorobiť... Ďakujem...

V Peřině (2011) - písničky

V Peřině (2011) - písničky

01_Skok je víc než krok 02_Když jdou děti do města 03_Dobře končí každý příběh 04_Já nesmím se bát 05_Peří, prach a broky (Kabát) 06_Jsem něčí živý sen 07_Já měla tolik jmen 08_Pusu jí teď měl bys dát 09_ Schody (Kabát) 10_Připadám si jako v snách

Čertí brko (2018) písnička z pohádky / Jan Cina, Judit Bárdos

Čertí brko (2018) písnička z pohádky / Jan Cina, Judit Bárdos

v kinech od: 29. 11. 2018 Falcon | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz Příběh nás zavede do městečka Pytlov na úpatí kopce Pervidle. Místní, kteří tu žijí běžným životem řemeslníků nebo sedláků možná ani netuší, že všechny jejich přestupky a nepravosti jsou pečlivě monitorovány místní pekelnou pobočkou. Hříchy zapisuje spravedlivě a neomylně kouzelné Čertí brko. Jednoho dne však přestane fungovat. Lucifer se rozhodne pověřit doručením nového čertího brka na pobočku Pervidle trochu zmateného čerta Bonifáce. Je to ten nejlepší úkol, aby se mladý čert otrkal ve světě. Bonifác se vydává do Pytlova a hned jeho první zkušeností je, že mu zdejší šejdíř kouzelné brko ukradne. Tím se zpustí řetěz událostí, kdy Pytlov ovládnou místní vychytralci, lenoši a podvodníci, jimž se nakonec podaří uvěznit i samotného vládce pekel. Je na Bonifácovi, aby v sobě našel ty nejlepší vlastnosti a osvobodil Pytlov, Lucifera i získal srdce krásné Markétky.

Princové jsou na draka - Statistika.avi

Princové jsou na draka - Statistika.avi

Tyto písničky s našich českých pohádek jsem se vlasně nedávno začela skoušet sama nahrávat néjenom ze zvědavosti ale hlavně protože mě práce na počítači prostě moc baví ale i hlavně proto že už od svého děctví mám hrozně ráda pohádky a to mě zůstalo až vlastně do dnes.

Kouzla Kralu Buchet je spousta

Kouzla Kralu   Buchet je spousta

Dejte prosím like nebo odběr díky.

Tři bratři - Tomáš Klus: Když si tě dívko (2014) - píseň z filmu

Tři bratři - Tomáš Klus: Když si tě dívko (2014) - píseň z filmu

http://www.totalfilm.cz | v kinech od: od 14.8.2014, distributor BIOSCOP Tři bratři (Vojtěch Dyk, Tomáš Klus, Zdeněk Piškula) se vydávají do světa na zkušenou, aby si našli nevěsty a rodiče jim mohli předat hospodářství. Sourozenci při svém putování vstupují do slavných pohádek, ve kterých je čeká mnoho nástrah, nečekaných příhod a snad také láska... Filmová pohádka Tři bratři nabízí spoustu dobrodružství, překvapivých situací, ale také laskavého humoru. Děj filmu, včetně známých a oblíbených písniček, které ve filmu zazní, pochází z pera Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře. Režie se ujal Jan Svěrák, který již dlouho hledal vhodný pohádkový námět, na kterém by mohl spolupracovat se svým otcem. Nabídku podílet se na filmu jednoho z nejúspěšnějších českých režisérů posledních let přijali Tomáš Klus, Vojtěch Dyk, Zdeněk Piškula, Oldřich Kaiser, Jiří Lábus, Ivana Chýlková, Bolek Polívka a mnoho dalších skvělých herců., více v přiloženém distribučním listu.

kouzla králů || buchet je spousta

kouzla králů || buchet je spousta

|| VEŠKERÁ PRÁVA NÁLEŽÍ JEJICH OPRÁVNĚNÝM VLASTNÍKŮM - ČESKÉ TELEVIZI A TVŮRCŮM FILMU || TOTO VIDEO NENÍ URČENO PRO ZISK || URČENO POUZE PRO ZÁBAVU || Písnička z pohádky Kouzla králů , 2008 (text)

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE