Princové jsou na draka - Statistika.avi

Princové jsou na draka - Statistika.avi

Tyto písničky s našich českých pohádek jsem se vlasně nedávno začela skoušet sama nahrávat néjenom ze zvědavosti ale hlavně protože mě práce na počítači prostě moc baví ale i hlavně proto že už od svého děctví mám hrozně ráda pohádky a to mě zůstalo až vlastně do dnes.

Odvážná Vaiana - Co je tam dál CZ

Odvážná Vaiana - Co je tam dál CZ

Písnička z pohádky odvážná Vaiana legenda o konci světa. Léta koukám na ten vzdálený příboj, nevím co mě tak vábí, chodím na břeh každý den. Mám být hodnou dcerou svého táty, ale sem se vždycky vrátím na břeh k vodě, k vodě jen. Ať jdu tam či sem, skončím před mořem, když jdu po stopách, které mizí v tmách, všechny vedou zpět, tam kam nesmím jet a kde toužím být.. Nebe, pás vodu dál objímá a vábí. Jak poznat mám, co je tam dál? Když mi dá vítr plout nad vodou s lodí útlou. Jak rozezná, kam až dál se dá nad pěnivou vodou plout? Já vím, každý kdo je tady doma je tak šťastný z toho co má. Všechno je tak jak má být. Já vím, každý kdo je tady doma dělá vždycky jenom co má. Tak snad bych mohla taky já. Můžu hrdě vést, jak mi velí čest, najít vlastní klid, žít jak má se žít, jenže vnitřní hlas mluví zas a zas: "Co jen má to být?!" Nebe, pás vodu dál objímá a láká. A kdopak ví, co je tam dál A to vím, že to budu zrovna já koho vábí tak řekni víc! Mám jet s lodí svou, tam kde za vodou.. ten pás nebe dál objímá a vábí, jak poznat mám, co je tam dál? Když mi dá vítr plout nad vodou s lodí útlou. Snad rozeznám, kam doplout mám!

Ukolébavka pro děti, ukolébavky pro miminka ♥

Ukolébavka pro děti, ukolébavky pro miminka ♥

Dejte vaše batole nebo novorozený spát s hypnotickou grafikou, doprovázený jemným ukolébavky, hrál krásně hudební umělce. Lullaby tichá hudba pro miminka a před spaním hudby pro batolata. Dětské písně jít spát. Dítě spát music. Nápověda dítě spát a plavat pryč Dreamland před spaním s této krásné ukolébavky. Tato školka hudba verze Baa Baa Black Sheep ukolébavka pomůže dítě spát. Nádherné snové obrazy, skákání ovcí pomůže, aby své dítě spát. Jsou velmi hypnotický počítat, a to i pro dospělé. Můžete zpívat spolu s touto písní. Najdete zde Texty písní níže Baa, baa, černá ovce, Máte nějaké vlny? Ano, pane, Ano, pane, tři pytle plné Jeden pro mého pána a jeden pro mou dame A jeden pro malou (dívka / chlapec), který žije uličkou. Baa, Baa, Black Sheep, Máte nějaké vlny? Ano, pane, Ano, pane, tři pytle plné Kdákat, červená slepice, jste nějaké vejce? Ano, pane, ano, pane, tolik jako vaše nohy. Jeden pro vaše snídaně a jeden pro Váš oběd; Vrať se zítra budu mít další parta. Kdákat, červená slepice, jste nějaké vejce? Ano, pane, ano, pane, tolik jako vaše nohy. Bučet, moo hnědý krávou, jste mléko pro mě? Ano, pane, ano, pane, jak chutná, jak může být. Máselnice ho do máslem, aby se do sýra, Zmrazit do zmrzliny nebo pít, pokud je libo. Bučet, moo hnědý krávou, jste mléko pro mě? Ano, pane, ano, pane, jak chutná, jak může být. Buzz, buzz Busy Bee, je vaše med sladký? Ano, pane, ano, pane, dost sladký jíst. Zlato na muffin, zlato na dortu, Zlato po lžících, stejně jako já může dělat. Buzz, buzz Busy Bee, je vaše med sladký? Ano, pane, ano, pane, dost sladký jíst. Pozadí Tato anglická tradiční ukolébavka byla poprvé vytištěna v roce 1744 ve Tommy palcem Pretty Song Book. Texty sestoupili jen mírně změnila od té doby.

Princezna ze mlejna - Vím jedno návrší ♫

Princezna ze mlejna - Vím jedno návrší ♫

Plná verze písničky, ačkoliv si nejsem jista jestli je originál z pohádky.. nicméně líbí se mi ze všech verzí nejvíc :)

Červená Karkulka (Uhlíř, Svěrák)

Červená Karkulka (Uhlíř, Svěrák)

© 2005 Česká televize, z pořadu Hodina zpěvu

Zpívej - Johny

Zpívej - Johny

Písnička z pohádky Zpívej.

Tři bratři - Tomáš Klus: Když si tě dívko (2014) - píseň z filmu

Tři bratři - Tomáš Klus: Když si tě dívko (2014) - píseň z filmu

http://www.totalfilm.cz | v kinech od: od 14.8.2014, distributor BIOSCOP Tři bratři (Vojtěch Dyk, Tomáš Klus, Zdeněk Piškula) se vydávají do světa na zkušenou, aby si našli nevěsty a rodiče jim mohli předat hospodářství. Sourozenci při svém putování vstupují do slavných pohádek, ve kterých je čeká mnoho nástrah, nečekaných příhod a snad také láska... Filmová pohádka Tři bratři nabízí spoustu dobrodružství, překvapivých situací, ale také laskavého humoru. Děj filmu, včetně známých a oblíbených písniček, které ve filmu zazní, pochází z pera Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře. Režie se ujal Jan Svěrák, který již dlouho hledal vhodný pohádkový námět, na kterém by mohl spolupracovat se svým otcem. Nabídku podílet se na filmu jednoho z nejúspěšnějších českých režisérů posledních let přijali Tomáš Klus, Vojtěch Dyk, Zdeněk Piškula, Oldřich Kaiser, Jiří Lábus, Ivana Chýlková, Bolek Polívka a mnoho dalších skvělých herců., více v přiloženém distribučním listu.

V Peřině (2011) - písničky

V Peřině (2011) - písničky

01_Skok je víc než krok 02_Když jdou děti do města 03_Dobře končí každý příběh 04_Já nesmím se bát 05_Peří, prach a broky (Kabát) 06_Jsem něčí živý sen 07_Já měla tolik jmen 08_Pusu jí teď měl bys dát 09_ Schody (Kabát) 10_Připadám si jako v snách

Simpsonovi - Homer doma u tlustého Tonyho

Simpsonovi - Homer doma u tlustého Tonyho

Simpsonovi - Homer s Marge u Tonyho Doma

kamila janovičová || holka nebo kluk

kamila janovičová || holka nebo kluk

|| VEŠKERÁ PRÁVA NÁLEŽÍ JEJICH OPRÁVNĚNÝM VLASTNÍKŮM - ČESKÉ TELEVIZI A TVŮRCŮM FILMU || TOTO VIDEO NENÍ URČENO PRO ZISK || URČENO POUZE PRO ZÁBAVU || Písnička z pohádky Tajemství staré bambitky (text)

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE