Piráti: Pusťte nás na ně. Všichni nekradou!

Piráti: Pusťte nás na ně. Všichni nekradou!

Ve volebním videu upozorňujeme na velké kauzy české politické scény jako jsou OKD či Čapí hnízdo, a tak nemůže chybět ani ikonický vězeňský autobus. Piráti tímto dávají svolení ke kopírování a šíření videa. Zadavatel: Pirátská strana Zhotovitel: Strop Media s.r.o. Celý text písně: Beztrestně zašantročili, bezúplatně převedli, pak se ještě rozčílili, že je lidi podvedli. V ráji zdi se otvírají, ven vychází gorila, aby pravdu upravila a tu tvoji zabila. My nejsme saně, my nejsme saně, my nejsme saně, tak pusťte nás na ně. Všichni kradou, povídal, opakoval čtyři roky, jenom k tomu nedodal, že mezi ně patří taky. My se za Vás porveme, my neustupujeme, nepropadne žádný hlas, my se porveme za Vás! Zadavatel: Pirátská strana Zhotovitel: Strop Media s.r.o.

Ivan Bartoš/Piráti a Vojtěch Filip/KSČM

Ivan Bartoš/Piráti a Vojtěch Filip/KSČM

© Česká televize POŘAD: ČT24 Otázky V.M DATUM: 28.1.2018 PERMALINK: http://bit.ly/2EilcLg All rights reserved. No copyright infringement intended. For informational and educational purposes.

ROZHOVOR: "Průzkumy ukazují, že Piráti jdou nahoru. Každé volby máme víc", přiznává Ivan Bartoš

ROZHOVOR: "Průzkumy ukazují, že Piráti jdou nahoru. Každé volby máme víc", přiznává Ivan Bartoš

Pirátská strana by podle volebního modelu CVVM získala 6,4 %. Co na to říká předseda Ivan Bartoš? Jak se staví ke koalici s ANO? Mají Piráti jasno v tom, zda zůstat v NATO? Záznam rozhovoru z livestreamu v pondělí 25. září 2017. DEJ ODBĚR, ať ti neuteče další stream »»» http://bit.ly/StandaShowOdber === Toto video není sponzorované. === SOCIÁLNÍ SÍTĚ Facebook »»» https://www.facebook.com/Standashow Instagram »»» https://www.instagram.com/standashow/ Twitter »»» http://twitter.com/standashow Twitch »»» https://www.twitch.tv/standashow === PODPORA StandaShow funguje díky vaší podpoře. Každý příspěvek se počítá a umožňuje mi dělat kanál tak, jak by to jinak nebylo možné. Nebýt závislý na sledovanosti a mít větší svobodu při tvorbě. Za to vám děkuji! PayPal »»» http://www.standashow.cz/donate Číslo účtu »»» 1303928089/3030 (AirBank) Bitcoin adresa »»» 13TgBvBYCk5c7eYRj67KdGfnPNcn1SC9ut === Kontakt: https://www.facebook.com/Standashow Email (pouze pro obchodní spolupráce!): stanislav.hruska@gmail.com P. O. Box: EDM s.r.o. Stanislav Hruška, Na Žertvách 34, 180 00, Praha 8 === StandaShow - nedělám videa pro děcka. Jmenuju se Standa (nečekaně, ehm), je mi 28 let a žiji v Praze. Zajímám se o YouTube, technologie a politiku. A točím o tom videa.

PIRÁTI Z KARIBIKU HĽADAJÚ KRAKENA

PIRÁTI Z KARIBIKU HĽADAJÚ KRAKENA

Dnes sa vydáme na plavbu svojho života. Stali sa z nás Piráti z Karibiku ktorý HĽADAJÚ Krakena. Taktiež budeme hľadať poklady a ničiť nepriateľské lode. Ak sa ti video páči podpor ho Likom ,Užívajte :) ■ Trička - http://bit.ly/2pBGlZl ■ Instagram: http://goo.gl/On7AP7 ( @asimistermt ) ■ Jirka - http://bit.ly/1kHCAhF ■ TwileR - http://bit.ly/2nKQIrG ■ FaceBook: http://goo.gl/Gep6u ■ Twitter: http://goo.gl/gcHqBp ■ Snapchat – Asimister Picture ( miniature ) found on google pictures - http://bit.ly/2BDhm02

#15 Předvolební rozhovor: Ivan Bartoš /Piráti/

#15 Předvolební rozhovor: Ivan Bartoš /Piráti/

Patnáctým hostem v sérii předvolebních rozhovorů s lídry byl Ivan Bartoš /Piráti/, Události, komentáře. (3.10.2017)

Kokot Kalousek versus Piráti

Kokot Kalousek versus Piráti

Nachmelený Miroslav Kalousek se před vchodem do sněmovny postaví před kameru a spustí. Na videu vystupuje performer Milan Kozelka (Piráti) a Daniel Solis (DSZ)

Piráti: Nejdůležitější je odvaha začít!

Piráti: Nejdůležitější je odvaha začít!

Vážení příznivci, slíbené finální volební video je tu. Změnit Českou republiku k lepšímu je mise, do které má smysl se pustit. Proto jsme před osmi lety založili Pirátskou stranu. Dnes máme historickou šanci prorazit do vysoké politiky a přinést tam energii a nápady, které tam už mnoho let chybí. Budeme kontrolovat mocné, chránit občany před šikanou, bránit svobodu a posuneme Českou republiku konečně do třetího tisíciletí. Právě s touto vizí jsme natočili naše poslední volební poselství. Malý je ten, kdo má malý cíl! Přijďte prosím v pátek nebo v sobotu k volbám a podpořte číslo 15 - Českou pirátskou stranu. Pusťte nás na ně - nadešel čas! Předem děkujeme i za sdílení. Více na https://www.pirati.cz/volby/ Zadavatel: Česká pirátská strana Zpracovatel: Strop media s.r.o.

Ivan Bartoš /Piráti/ o Zelených a Matěji Stropnickém

Ivan Bartoš /Piráti/ o Zelených a Matěji Stropnickém

Rozhovor vyšel 15. června 2016 na webu Euro.cz. http://www.euro.cz/tv/pirat-bartos-stropnicky-je-hystericky-2-1294256

Piráti (Caraibi) 1 CZ dabing

Piráti (Caraibi) 1 CZ dabing

Piráti hackují pochybnou debatu Idnes.cz

Piráti hackují pochybnou debatu Idnes.cz

Ivan Bartoš ve spolupráci s dalším Pirátem hacknul volební debatu Idnes.cz, kam byla místo Pirátů nepochopitelně pozvaná Bobo. Všimněte si, že Ivanovi funguje mikrofon, který do sálu propašoval. http://www.pirati.cz

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE