Pat & Mat - Kuťáci

Pat & Mat - Kuťáci

Kuťáci Pat a Mat se v tomto dílu nevyhnou problémům s neumytým nádobím, nefukční digestoří, špatně tekoucí vodou a neposedným vajíčkem. Určitě si s tím hravě poradí, tak jak vždycky.

Pat i Mat-Odcinek 100-Zatkany Zlew

Pat i Mat-Odcinek 100-Zatkany Zlew

Pat & Mat - Opékají špekáčky

Pat & Mat - Opékají špekáčky

Mat pozve Pata na opékaní špekáčků. Nikoliv však do přírody nebo na zahradu, ale k sobě do bytu. Kastrol se žhavým uhlím má postavený na kamnech a kouř odsává narychlo vyrobená trubka. Protože jsou ale kuťáci vynalézaví, přesunou hrnec s uhlím ke stolku a pohodlně se usadí s pruty v křeslech. Rozžhavený hrnec však brzy vypálí nejen díru do stolu, ale taky díru do podlahy a nakonec se propadne do sklepa. Tam kuťáci ještě chvíli zkouší opékat, ale po peripetiích s neposlušným kouřem se rozhodnou, že si postaví krb.

Krtek a autíčko

Krtek a autíčko

Filmová distribuční společnost AQS, a.s. (Bioscop a Magic Box) pro Vás nabízí České i Slovenské filmy, seriály a zahraniční filmy s dabingem či českými titulky. A to vše legálně a zcela zdarma.

Pat & Mat - Vinaři

Pat & Mat - Vinaři

Pat a Mat Barbecue party

Pat a Mat Barbecue party

Old Czechoslovak cartoon. Online Physical Science_EU1_Section 1_identify at least physical and 2 chemical changes.

Буба - Все серии подряд - 🔴 ПРЯМОЙ ЭФИР

Буба - Все серии подряд - 🔴 ПРЯМОЙ ЭФИР

Сборник всех серий мультфильма Буба. Смотрите подряд все серии мультика о приключениях весёлого Бубы, который изучает современный мир. Подпишитесь на канал, чтобы смотреть новые серии раньше всех ▶ http://boobatv.com/ru Добро пожаловать в магазин "Буба" на Printdirect! http://booba.printdirect.ru/ Уникальные предметы одежды, аксессуары и другие товары с любимыми персонажами! Кто же такой Буба? Буба – милый и любознательный, как пятилетний ребёнок. Он изучает мир без злобы и обид, только с радостью и удивлением. Он не говорит, но издаёт звуки, чтобы выражать свои эмоции. Никто не знает, откуда он появился, но очевидно, что Буба пропустил последние сто лет развития человечества и теперь исследует современный мир с безудержным рвением и энтузиазмом. Его неуклюжие движения, вместе с сильным желанием узнать мир вокруг нас, часто приводят к неожиданным результатам. Тем не менее, это не снижает его любопытства, поэтому приключения продолжаются в новых сериях. Интересный факт: во всём мире дети называют Бубу по-разному. Например, #буба, #booba, #боба, #buba, #bupa, #bobba, #ﺏﻮﺑﺍ, #boba, #بوبا, #bubba, #baba, #duba, #boombah или #bobaa. Подпишитесь на канал ▶ http://boobatv.com/ru Смотрите все серии мультфильма про Бубу ► http://boobatv.com/AllEpisodesRu Игрушки и товары с Бубой ► http://boobatv.com/toysru Дружите с Бубой в социальных сетях: Facebook ► http://boobatv.com/facebook Instagram ► http://boobatv.com/instagram Google+ ► http://boobatv.com/gplus Twitter ► http://boobatv.com/twitter Загружайте мобильные игры с Бубой: Говорящий Буба ► http://boobatv.com/TalkingBooba Говорящий Буба 2 ► http://boobatv.com/TalkingBooba2 Мультсериал про Бубу – это основной проект анимационной студии 3D Sparrow. По вопросам сотрудничества, пожалуйста, пишите нам нам адрес contact@3dsparrow.com

Pat & Mat - Trezor

Pat & Mat - Trezor

Další videa Pata & Mata ► https://www.youtube.com/playlist?list=PLAqhvvA2ar-w9QewRWADbr6DW2h_01fA6

Pat & Mat - Tapety

Pat & Mat - Tapety

Při otevírání konzervy se stane, že celý obsah guláše vystříkne na okolní stěny. Je na čase vyměnit tapety. A kdo jiný na to může vlítnout než naši kutilové.

Oddbods LIVE | NEW Full Episodes | Funny Cartoons For Kids | Oddbods And Friends

Oddbods LIVE | NEW Full Episodes | Funny Cartoons For Kids | Oddbods And Friends

Join Oddbods in this fun ride and Enjoy as you laugh aloud to these funny#Oddbods Episodes! ►Subscribe Now: https://bit.ly/2MYr7Mk ►Watch #Insectibles #Cartoon: https://bit.ly/2LwrWYc ►Watch Rob The Robot Show: https://bit.ly/2BRKuCI ►Watch #Funny #Oddbods Episodes: https://bit.ly/2wk3Fj1 Subscribe to More Amazing Channels: ►Insectibles: https://bit.ly/2NmopNF ►Rob The Robot: https://bit.ly/2MVAH2J ►Oddbods: https://bit.ly/2Parm4x

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE