Pat & Mat - Stůňou

Pat & Mat - Stůňou

Každý občas onemocní a tentokrát se nemoci nevyhne ani Mat. Jeho „osobní lékař" Pat má sice svérázné způsoby léčby, ale vše dobře dopadne a Mat je opět zdráv.

[PARODIE] Pat & Mat - Stůňou #40

[PARODIE] Pat & Mat - Stůňou #40

■ HLAVNÍ KANÁL : https://www.youtube.com/channel/UCYoFDDKbGMWBMV2M9WyFgyg?&ab_channel=Pi%C5%A1kiS ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ■ PODPOŘ MĚ!! :) (DONATE) https://twitch.streamlabs.com/piskotlps#/ ■ ©Ateliéry Bonton Zlín a.s ■ DONATE STEAM: https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=269461200&token=ZCUpEI3y ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ■ FACEBOOK : https://www.facebook.com/PiskotLP?ref... ■ TWITCH : www.twitch.tv/piskotlps ■ EMAIL: Chcutocitspiskotem@seznam.cz ■ Potěší Odběr , palec nahoru , sdílej

Pat a Mat Stůňou (PARODIE)

Pat a Mat Stůňou (PARODIE)

Ahoj lidi tak je tu další parodie z Pat a Mat!!! líbí LIKE a odběr

Pat & Mat - Kuťáci

Pat & Mat - Kuťáci

Kuťáci Pat a Mat se v tomto dílu nevyhnou problémům s neumytým nádobím, nefukční digestoří, špatně tekoucí vodou a neposedným vajíčkem. Určitě si s tím hravě poradí, tak jak vždycky.

Parodie pat a mat stůňou

Parodie pat a mat  stůňou

Pat & Mat - Parkety

Pat & Mat - Parkety

Dalších 74 dílů Pata & Mata zde: https://www.youtube.com/playlist?list=PLAqhvvA2ar-w9QewRWADbr6DW2h_01fA6

Pat a Mat STŮŇOU dabing

Pat a Mat STŮŇOU dabing

Já se omlouvám že dlouho nebylo video ,a zato se omlouvám. Tady máte video stůňou. Příjemnou zábavu. Dusan Krocan

pat a mat stůňou (nepovedená parodie)

pat a mat stůňou (nepovedená parodie)

Pat & Mat - Bodygárdi

Pat & Mat - Bodygárdi

Mat si pořídí sochu -- Torzo Venuše. Kuťáci zkouší různé pozice v Matově pokoji, kam sochu umístit až nakonec najdou tu pravou. Rozloučí se a jdou spát, jenže Mat se o sochu začne bát a tak si ji vezme s sebou do postele. Socha je ale velká a na Mata už v posteli nezbývá moc místa. Zavolá proto Patovi a snaží se společně vynalézt zabezpečovací zařízení. Siréna ani klec nestačí, a tak pro jistotu zatlučou všechna okna i dveře v Matově domku a spokojeně si plácnou na balkóně u Pata. Nevšimnou si ale, že sochu ve zmatku zapomněli před domem.

Pat & Mat - Opékají špekáčky

Pat & Mat - Opékají špekáčky

Mat pozve Pata na opékaní špekáčků. Nikoliv však do přírody nebo na zahradu, ale k sobě do bytu. Kastrol se žhavým uhlím má postavený na kamnech a kouř odsává narychlo vyrobená trubka. Protože jsou ale kuťáci vynalézaví, přesunou hrnec s uhlím ke stolku a pohodlně se usadí s pruty v křeslech. Rozžhavený hrnec však brzy vypálí nejen díru do stolu, ale taky díru do podlahy a nakonec se propadne do sklepa. Tam kuťáci ještě chvíli zkouší opékat, ale po peripetiích s neposlušným kouřem se rozhodnou, že si postaví krb.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE