DEBILL HEADS - Píseň k táboráku

DEBILL HEADS - Píseň k táboráku

24. 7 . 2010 - TPCA BEAT FEST ( Kolín )

Chata 2005 - Pisnicky od taboraku

Chata 2005 - Pisnicky od taboraku

Chata 2005 - Pisnicky od taboraku..

Maglais - Intropískot + Píseň k táboráku (Introwhistling + Campfire Song)

Maglais - Intropískot + Píseň k táboráku (Introwhistling + Campfire Song)

From album Musical Nothing 1995 Grindchaos, Noisecore Download: https://goo.gl/tErxa1

Pět písní k táboráku

Pět písní k táboráku

www.marian333.cz

Kalybr - Písničky k táboráku

Kalybr - Písničky k táboráku

Část akustického pásma ze studentského plesu v Pelhřimově :) Kamelot - Loď jménem láska, Druhá tráva - Ještě jedno kafe, Nedvědi - Igelit.

Pohodová kytara-Lehké písničky- Colorado + Akordy

Pohodová kytara-Lehké písničky- Colorado + Akordy

Pokud se vám video líbí,prosím o podporu,odběr či like: Facebook: https://www.facebook.com/pages/Pohodov%C3%A1-kytara/853818708002547?ref=tn_tnmn (Naleznete tam akordy videa tabulatury a mnoho dalšího Ahoj máme tu nové video ve kterém si ukážeme všechny akordy na kytaru, které budete potřebovat v Colorado od Kabátů a je jedno jestli hrajete na novou akustickou kytaru, nebo jak jak se říká "bazar kytara" pokud tedy nehrajete na elektrickou kytaru tak to určitě bude znít skvěle :) Doufám, že už máte nasazené struny na kytaře a jste připraveni :) Pokud se v písničce vyskytuje nějaká tabulatura (noty na kytaru) tak ji jistě najdete na mé FB stránce. (Tu najdete výše).Stejně tak tam najdete všechny akordy texty a celkově vše co budete potřebovat :) (Takový malý návod k použití) Jak by řekli slováci akordy na gitare nejsou složité ale i přesto pokud snimi máte problém můžete se podívat na mé video kde je všechny pomalu vysvětluju a vy se můžete něco přiučit. Pokud by vám ani to nestačilo, můžete se zkusit podívat na cizojazyčné návody (stačí napsat "chords" nebo "akordy gitarowe" a jistě vám vyjedou skvělé videa a návody. Věřím, že ze zkušenostmi získanými zkušenostmi bude zářit u táboráku, někde na letním táboře. Někteří uživatelé mají i dobré zkušenosti ze školních divadelních představení, kde vystoupili s kytarovým doprovodem. Hello, we have a new video here in witch i will show you all guitar chords you will need to play this awsome song. It dosent metter if you play on new guitar, old guitar (if you dont play eletrical guitar ofcourse) it will sound great :) I hope the strings are on! If there is any tabulature in the song, i got it on my facebook page. There are also texts and chords. If you cant play chords you can watch my other video in witch i explain all chords you will need. THIS IS HOW TO VIDEO-Tutorial on Guitar song in Czech laguage. Send me message to transtlate !

Výběr táborových písniček - Tábor 2013

Výběr táborových písniček - Tábor 2013

Výběr 15 písniček ze sobotního táboráku! Stáhni si album v MP3: http://bit.ly/t2013_mp3 (album obsahuje 2 bonusové hity) TRACKLIST: ► 00:00 Kobyla (Žíznivej Slim) ► 02:19 Měl jsi chlapče ► 05:41 Tvadadá ► 07:08 Táborová pohoda ► 10:30 Sprej ► 13:42 Švestkový knedlíky ► 16:20 Bedna od whisky ► 19:05 Frankie Dlouhán ► 22:11 Černý muž ► 24:25 Vinija hou ► 26:10 Ruty šuty Arizona, Texas ► 28:36 Loďka malá ► 30:42 Okoř ► 32:47 Slavíci z Madridu ► 35:51 Proklatej vůz © 96. skautský oddíl Šipka Praha http://sipkapraha.skauting.cz http://fb.com/sipkapraha

...k táboráku 1

...k táboráku 1

https://www.facebook.com/groups/countryatrampskepisnecosevamlibi/ 1.Bedna od whisky 2.Tři kříže 3. 4.Dajana

Trampské perly 1 - Montgomery

Trampské perly 1 - Montgomery

Montgomery z alba Trampské perly 1

Hoří, má panenko - půjdeme blíž k ohni

Hoří, má panenko - půjdeme blíž k ohni

Ukázka z filmu Hoří, má panenko (1967)

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE