DEBILL HEADS - Píseň k táboráku

DEBILL HEADS - Píseň k táboráku

24. 7 . 2010 - TPCA BEAT FEST ( Kolín )

Pět písní k táboráku

Pět písní k táboráku

www.marian333.cz

Kalybr - Písničky k táboráku

Kalybr - Písničky k táboráku

Část akustického pásma ze studentského plesu v Pelhřimově :) Kamelot - Loď jménem láska, Druhá tráva - Ještě jedno kafe, Nedvědi - Igelit.

Výběr táborových písniček - Tábor 2013

Výběr táborových písniček - Tábor 2013

Výběr 15 písniček ze sobotního táboráku! Stáhni si album v MP3: http://bit.ly/t2013_mp3 (album obsahuje 2 bonusové hity) TRACKLIST: ► 00:00 Kobyla (Žíznivej Slim) ► 02:19 Měl jsi chlapče ► 05:41 Tvadadá ► 07:08 Táborová pohoda ► 10:30 Sprej ► 13:42 Švestkový knedlíky ► 16:20 Bedna od whisky ► 19:05 Frankie Dlouhán ► 22:11 Černý muž ► 24:25 Vinija hou ► 26:10 Ruty šuty Arizona, Texas ► 28:36 Loďka malá ► 30:42 Okoř ► 32:47 Slavíci z Madridu ► 35:51 Proklatej vůz © 96. skautský oddíl Šipka Praha http://sipkapraha.skauting.cz http://fb.com/sipkapraha

Maglais - Intropískot + Píseň k táboráku (Introwhistling + Campfire Song)

Maglais - Intropískot + Píseň k táboráku (Introwhistling + Campfire Song)

From album Musical Nothing 1995 Grindchaos, Noisecore Download: https://goo.gl/tErxa1

Trampské perly 1 - Panenka

Trampské perly 1 - Panenka

Panenky z alba Trampské perly 1

DD ŽATEC - PÍSNIČKY OD TÁBORÁKU

DD ŽATEC - PÍSNIČKY OD TÁBORÁKU

Vystoupení dětí z Dětského domova v Žatci

Trampske pisnicky 2.wmv

Trampske pisnicky 2.wmv

Az stichnou bile skaly, Taboraku plapolej, Modry dym, Pisen severu, Odesel kamarad..

Pavel Callta - Usměj se (Acoustic Video)

Pavel Callta - Usměj se (Acoustic Video)

Kámoši, kytárka, Sázava, táborák aneb zhudebnění letních vzpomínek..) Album „Momenty“ stahuj & poslouchej na: https://WMCZ.lnk.to/momenty https://www.facebook.com/PavelCalltaOfficial http://instagram.com/2thesoundofmusic MP3: http://ulozto.cz/xXmRWTu2/pavel-callta-usmej-se-mp3 Hudba: Pavel Callta __ Kytara, cajon, basa: Ctirad Macháně Text: Pavel Callta & Ondřej "Xindl X" Ládek Xindl X: https://www.facebook.com/xindlxofficial Produkce, kamera, střih, postprodukce: SadLuck Follow Him: https://www.facebook.com/sadluckmusic Scénář: Pavel Callta & SadLuck SPECIÁLNÍ PODĚKOVÁNÍ: Sadluckovi a Ctiradovi Macháně za skvělou hudební spolupráci:) Ondrovi (Xindl X) za ochotnou spolupráci na textu:) Michalovi, Terce, Domče a všem ostatním za úžasnou spontánní hereckou spolupráci:) TEXT: 1) Kámoši a táborák, kytárka a bramborák, vínečko si dáváme, a vinou vína zpíváme. 2) Kempem vládne pohoda, nic nás uvnitř nehlodá, měsíc splívá (plave) na vodě, a my splynem s ním tady v přírodě. REF.: No tak usměj se, usměj se, protože, překrásnej život je, k někomu, přitul se, přitul se, cejtim, že je málo lásky kolem nás. No tak usměj se, usměj se, protože překrásnej život je, k někomu přitul se, přitul se, všichni víme, láska dřímá v každym v nás. 3) Sranda vtípky dobrá nálada, i můj děda řádí jako za mlada, a naskáčeme do řeky, pak jenom spontánní výkřiky. 4) Náladou tou nech se vést, neřeš to, že vstáváš v šest, chce to jen úsměv neztrácet, vždyť přece život je legrace. REF.: No tak usměj se, usměj se, protože, překrásnej život je, k někomu, přitul se, přitul se, cejtim, že je málo lásky kolem nás. No tak usměj se, usměj se, protože překrásnej život je, k někomu přitul se, přitul se, všichni víme, láska dřímá v každym v nás. BRIDGE: Smích prodloužít Ti životnost, se smíchem smíchej svoji zlost, a optimismus pust, ať vejde dá-á-á-l, potom jsem rád Tvůj host :) REF.: (hromadně) RAP: U tohohle tracku je na partituře psáno, že ho mám hrát, aby všichni měli lepší ráno, proto tady jedu tuhle svoji malou show, song "usměj se", kytárka, beat a moje flow. Nechci si hrát na distributora dobrejch nálad, je to prostě ve mně a to je základ. Baví mě dělat věci zcela bezprostřední, hledat barvy v šedi to mi nikdy nezevšední :)

Písně Amerického Západu LP

Písně Amerického Západu LP

Dnes jsem narazil na toto LP které znám jen z doslechu. V roce 1969 jej vydal Panton a jsou zde samé skvělé hity ,které dnes již patří k táborákům. Mimo jiné se zde objeví Greenhorns ,Spiritual Kvintet v původní sestavě a pro mě neznámá skupina White Stars. Deska je už ohraná ,letitá a je na ní znát že byla často pouštěná. U třetí písničky je malé škobrtnutí za které se omlouvám stejně jako za praskání desky které neumím vyčistit . I tak přeji hezký poslech :)

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE