OMEGLE S FANOUŠKY | Martin

OMEGLE S FANOUŠKY | Martin

Odkaz na soutěž - http://www.fantasoutez.cz/ Jelikož se už hodně dlouho nekonala žádná pořádná youtube akce, rozhodl jsem se za Vámi dnes vyrazit na Omegle a zjistit jak se máte, co děláte, a kolik máte doma tyranosaurů. Pokud byste chtěli další díl, určitě nezapomeňte dát like! TRIČKA & NÁRAMKY - http://www.realgeek.cz/42-jmenuju-se-martin Facebook - https://www.facebook.com/JmenujuSeMartin Instagram - http://instagram.com/jmenuju_se_martin Ask.fm - http://ask.fm/Jmenuju_Se_Martin

Ondřej Sokol Omegle - Prank CZ

Ondřej Sokol Omegle - Prank CZ

Toto je zkrácená verze!! Omlouváme se Ondrovi za využití jeho osoby. Prosím, nevěřte všemu.. Mohl tam být opravdu kdokoliv :)

Omegle s fanoušky

Omegle s fanoušky

- TRIČKA, ČEPICE, NÁRAMKY : http://www.realgeek.cz/15-stejk ----------------------------------------­----------------------------------------­-------- - HLAVNÍ kanál : http://www.youtube.com/stejk01 - StejkLife (vedlejší kanál) : http://www.youtube.com/stejklp - ŽIVÉ vysílání (Twitch) : http://www.twitch.tv/stejk01 - Periscope : https://www.periscope.tv/StejkStudio ----------------------------------------­----------------------------------------­-------- Sociální sítě : - Osobní Facebook : https://www.facebook.com/kuba.stejk?fref=nf - Facebook : http://www.facebook.com/stejkstudio - Twitter : https://twitter.com/StejkStudio - Instagram : http://instagram.com/stejkstudio - Ask : http://ask.fm/Stejk01 - E-mail : stejk01@email.cz ----------------------------------------­----------------------------------------­-------- Toho největšího rebela na youtube zastupuje agentura GET BOOST, v případě zájmu o spolupráci pište na email info@gameboost.cz ----------------------------------------­----------------------------------------­-------- Technika : - Canon EOS 600D - Počítač : http://bit.ly/1Jh2nol

Reakce lidí na OMEGLE #5 - Pokojská, Hulič a samí ÚCHYLOVÉ ! (nEscafeX)

Reakce lidí na OMEGLE #5 - Pokojská, Hulič a samí ÚCHYLOVÉ ! (nEscafeX)

Reakce lidí na OMEGLE #5 - Pokojská, Hulič a samí ÚCHYLOVÉ ! (nEscafeX) Ahoj lidi :) je tu pokračování předchozího dílu OMEGLE :) Doufám že se vám tento díl bude líbit a pokud ano tak mi tam hoďte LAJK a ODBĚR pro více videí :) Můj oficiální FB: https://www.facebook.com/nEscafeX nEscafeX ;)

OMEGLE S FANOUŠKY #5 w/Jirka Král | Hoggy

OMEGLE S FANOUŠKY #5 w/Jirka Král | Hoggy

Během návštěvy Jirky Krále nás společně napadlo, že překvapíme pár fanoušků na Omegle! Pokud vás tato série baví, určitě ji podpořte likem :) Jirka Král - https://www.youtube.com/user/jirkakral Osobní profily: Hoggy fanpage - http://facebook.com/hoggycz Osobní profil - http://facebook.com/petrrlexa Ask.fm - http://ask.fm/hoggycz Instagram - http://instagram.com/petrlexa Slza: YoutubeVEVO - http://youtube.com/skupinaslzavevo Youtube - http://youtube.com/skupinaslza Facebook - http://facebook.com/skupinaslza Instagram - http://instagram.com/skupinaslza Web - http://skupinaslza.cz Hudba: ProleteR - April Showers (fb - http://on.fb.me/1ciCGkm, twitter - http://bit.ly/17AkiH2)

BANNED AGAIN FOR OMEGLE PRANK

BANNED AGAIN FOR OMEGLE PRANK

SSSNIPERWOLF BANNE ON OMEGLE FOR THE KNEE PRANK again lmao. Leave a Like if you enjoyed! LAST OMEGLE PRANK VID https://www.youtube.com/watch?v=8AHPHYOEMOE Subscribe to join the Wolf Pack and enable notifications!

OMEGLE-ŠPECIÁL/PART1--SK/CZ

OMEGLE-ŠPECIÁL/PART1--SK/CZ

Takže toto videjko bolo stočené cca 28.12.2014!!!---nemal som nato čas to upravovať a nič podobne musím stým stráviť viac času keď budem moct:) inak ak sa vam páči LIKE ak nie DISLIKE:) inak ĎAKUJEM Ľudom čo písali za podporu:) FACEBOOK:https://www.facebook.com/pages/Gmail3rs/876979335686900?ref=hl Insta:https://instagram.com/mato876/

Trollení lidí na Omegle #9 (Typek se dělá jako by o všem věděl) HD

Trollení lidí na Omegle #9 (Typek se dělá jako by o všem věděl) HD

Skype:gordongamesczsk Like+Odběr Poťěší :)

Aesthetics on Omegle 6: Nerd Surprises Girls

Aesthetics on Omegle 6: Nerd Surprises Girls

For Best Sports Nutrition Supplements checkout https://1UpNutrition.com. Use my discount code CONNOR20 for up to 40% off. Social Media: Subscribe to my Vlog Channel: http://tinyurl.com/jb3ooaw Facebook: https://www.facebook.com/ConnorMurphyOfficial/ Instagram: https://www.instagram.com/ConnorMurphyOfficial/ Track List: Electro-Light - Throwback [NCS Release] https://youtu.be/cXLadJlS_nA Electro-Light • https://soundcloud.com/maskedacoustic • https://www.youtube.com/user/ElectroLightOfficial • https://twitter.com/ElectroLightEDM • https://www.facebook.com/ElectroLightOfficial In this video Connor Murphy, a YouTube prankster and fitness personality, impresses girls on a video chat website called "Omegle" by showing off his aesthetic physique. The girls' reactions are priceless.

Jirka Chatuje - OMEGLE s fanoušky 01

Jirka Chatuje - OMEGLE s fanoušky 01

Dneska jsem se rozhodl, že s váma zajdu na omegle a udělám vám radost. :) Dost jsme se u natáčení pobavil a těším se na další setkání. Každý lajk se počítá a každý lajk i potěší. :) Důležité odkazy: Trička/Náramky: http://geekshop.cz/collections/jirka-kral/ Facebook: http://www.facebook.com/jirkakral.cz Twitter: http://www.twitter.com/jirkakral Instagram: http://www.instagram.com/jirkakral Ask: http://ask.fm/jirkakral90 Ty nejblonďatější youtubery zastupuje agentura GAME BOOST, v případě zájmu o spolupráci pište na email info@gameboost.cz .

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE