Kiss me deadly / Polibek smrti (Robert Aldrich, 1955) HD (English/Czech subs)

Kiss me deadly / Polibek smrti (Robert Aldrich, 1955) HD (English/Czech subs)

http://www.imdb.com/title/tt0048261/ Kiss Me Deadly is an absolute joy to watch. There are no big-name stars, the director has never been mentioned in the same breath as a Hitchcock or Huston, and it's basically a simple Mickey Spillane story. How its presented on the screen is the genius of the picture. Right from the opening credit sequence, you know you're in for something fresh and innovative. This is a must see for fans of Quentin Tarantino, and there is a curious box containing a certain substance that glows when opened (Pulp Fiction, anyone?). It is one of the finest of the "film noir" genre, predominantly because of the moody black and white photography and its amazing 'timeless' appeal. It's great to know the film has been "rediscovered", and be sure to see a copy of the film containing 2 different versions of the mind-boggling final sequence shot at the time. ================================================================ Film Noir se objevuje v Americe začátkem 40. let s divácky úspěšnými filmovými adaptacemi románů tzv. drsné školy, vyznačujícími se společnými prvky (především osamělý hrdina (detektiv, očko) a osudová žena, motiv zločinu, šílené lásky, komentování děje vypravěčem, retro sled událostí, literárně stylizované dialogy...). Přestože jej nelze označit jako samostatný žánr, jenž právě v první polovině 50. let vrcholí množstvím žánrových podob a jejich kombinacemi (krimi, detektivka, gangsterka, melodrama, docudrama, boxerský film, novinářský film a jejich vzájemné fůze) a jeví se tedy jako mezižánrový filmový styl, lze u něj vysledovat určité konvenčně zastoupené znaky (šerosvit, low-key svícení, subjektivní kamera, extrémní úhly záběru ad.), ovšem v závěru je hlavním pojítkem filmů Noir jejich originální atmosféra. Aldrichův Kiss Me Deadly je detektivka s klasickým hrdinou, soukromým očkem Hammerem (vytvořeným brakovým spisovatelem Mickey Spillanem), který na vlastní pět rozplétá "od lana k provázku, od provázku k nitce..." souvislosti nenáhodných úmrtí, vedoucí k podivnému objektu Pandořiny skříňky a nakonec se dočká i jejího fatálního otevření. Bombastické finále je pak předzvěstí nejen mýtického zničení civilizace, ale i centrálních znaků koncepce Filmu Noir, který tímto snímkem, coby filmovým mezníkem, dosahuje svého vrcholu. Va-va-vům!

Hra peněz (2016) TV online spot CZ

Hra peněz (2016) TV online spot CZ

v kinech od: 30. 6. 2016 Falcon | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz V napínavém thrilleru Hra peněz, jehož děj se odvíjí v reálném čase, se herecké hvězdy George Clooney a Julia Roberts objevují v rolích moderátora finančního televizního pořadu Leeho Gatese a jeho producentky Patty, kteří se ocitají ve velice výbušné situaci poté, co kontrolu nad studiem násilím převezme rozzlobený finančník, jenž přišel o veškerý svůj majetek (Jack O'Connell). V průběhu napínavého střetu, vysílaného televizí v přímém přenosu milionům diváků, jsou Lee a Patty nuceni pustit se do boje nejen s útočníkem samotným, ale také s časem, aby rozpletli záhadu konspirace, ukrývající se na pozadí současných frenetických a vysoce technizovaných globálních obchodních trhů.

Jemné líčení v růžových tónech - Beauty & Wellness Listopad #2

Jemné líčení v růžových tónech - Beauty & Wellness Listopad #2

http://mondberg-fashion.at/ https://www.facebook.com/MondbergViennaCZ http://instagram.com/mondbergvienna Série Beauty & Wellness Listopad 2014: https://www.youtube.com/playlist?list=PLw0CHmUefu_1zczIeORn_7ma91vvX0WBD MONDBERG je dobročinný partner UNO-Flüchtlingshilfe (UNHCR, pomoc uprchlíkům spojených národů). Z každého prodaného kusu daruje MONDBERG € 1 UNO-Flüchtlingshilfe. UNO-Flüchtlingshilfe (UNHCR): http://www.uno-fluechtlingshilfe.de/

Poecilia reticulata "Colombia" - Courtship scenes

Poecilia reticulata "Colombia" - Courtship scenes

Basically male guppies pestering the females, however I find wild guppies to be much more interesting in their courtship rituals than fancy strains guppies, you can see in the video how the males "dance" and exibhit themselves to the females.

Poecilia reticulata "Japan Blue"

Poecilia reticulata "Japan Blue"

ill-iteracy - Tick Tock (ft. Kimbro)

ill-iteracy - Tick Tock (ft. Kimbro)

ill-iteracy - Tick Tock (ft. Kimbro) Album: The Ensembly Line FREE ALBUM! Download: http://www.ill-it.com/ absolutely worth it. ;)

Endlerky

Endlerky

Poecilia wingeï tiger

Poecilia wingeï tiger

hybrid

Poecilia reticulata male golden cobra

Poecilia reticulata male golden cobra

Zu finden auf www.fishgohome.com

Deichbrand 2011 // Die Happy

Deichbrand 2011 // Die Happy

Deichbrand// Rockfestival am Meer 22.07 bis 24.07.2011 Die Happy// Sonntag 20:30 - 21:20 Uhr :))

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE