Chinaski - Obloha (text)

Chinaski - Obloha (text)

Skvělá písnička z nového alba Není na co čekat (2010)

Katie - Obloha (Chinaski)

Katie - Obloha (Chinaski)

Hi! x) I'm nineteen years old girl from Czech Republic and will sing and play for you some songs. The nineth of them is Obloha from Chinaski. I hope you enjoy it ;)

Chinaski - Hvězdy nad hlavou

Chinaski - Hvězdy nad hlavou

Autopohádky 2 Hvězdy nad Prahou zpívaj píseň houpavou noc se blíží, ale není tu čeho se bát Na chodníky padnul stín děti šly spát do peřin dobrou noc a hezký sny, i my půjdeme spát Ref.: Povídej, přeháněj, vyprávěj co by si rád všechny přání, co tě jen ve snu napadnou povídej, přeháněj cokoli můžeš si přát a tvý přání se ti vyplní najednou Hvězdy nad hlavou zpívaj píseň houpavou oči se klíží a já bych ti přál Ať ke hvězdám doletí ty tvý přání tříletý ať ti vydrží a tím líp, čím dál A ty se mě najednou ptáš jaký sny ty taky máš najednou se nějak nemůžu rozpomenout Víš já ti neodpovím ale jediný co vlastně vím všechny jsem zapomněl jen a jen svojí vinou Ref. 2x A tvý přání se ti vyplní najednou Zítra je taky den, přeju ti jen ten nejkrásnější sen

Chinaski - Obloha

Chinaski - Obloha

Vystoupení skupiny Chinaski v rámci Amarok Tour 2011 v Jihlavě dne 4. 6. 2011 u příležitosti oslav 125 let existence firmy Bosch.

Obloha

Obloha

Provided to YouTube by Universal Music Group Obloha · Chinaski Neni na co cekat ℗ 2010 Universal Music s.r.o. Released on: 2010-01-01 Composer: Ondrej Skoch Author: V. Hlobil Auto-generated by YouTube.

Chinaski 7 hříchů

Chinaski 7 hříchů

Chinaski - Kytarista

Chinaski - Kytarista

z alba Originál

Chinaski-LMB1000 Jak mám ti říct

Chinaski-LMB1000 Jak mám ti říct

Chinaski-LMB1000 Jak mám ti říct

Chinaski - Kompy

Chinaski - Kompy

Chinaski Album: Není na co čekat - 2010

chinaski tichej pláč + text

chinaski tichej pláč + text

Tichej pláč od Chinaski z jejich alba music bar :) Tichej pláč Těžko říct na co ráda vzpomínáš bylo to krátký jak ráj v pěti vteřinách zdálo se,že to hezky začíná v tejdnu tři pátky, zvrat v soukromejch dějinách Cukr a sůl a k vráně vrána čas v hlavní roli je zlej protihráč jednou nás skolí jednoho rána mluv o čemkoliv já slyším jen pláč Jenom tvůj tichej pláč jenom tvůj tichej pláč ten tvůj tajnej tichej pláč jenom říká to co sama neříkáš Chvíle kdy světa tíhu nevnímáš soukromý svátky a žádná řeč o vinách těžko říct na co ráda vzpomínáš bylo to krátký jak ráj v pěti vteřinách Cukr a sůl a k vráně vrána čas v hlavní roli je zlej protihráč jednou nás skolí jednoho rána mluv o čemkoliv já slyším jen pláč Jenom tvůj tichej pláč... A ten tvůj tajnej tichej pláč jenom říká to co sama neříkáš vždyť víš je to zlý vždyť ty víš co jsi zač nic víc nic míň než před čím utíkáš a ten tvůj tajnej tichej pláč jenom říká to co sama neříkáš Jenom tvůj tichej pláč...

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE