Chinaski - Obloha (text)

Chinaski - Obloha (text)

Skvělá písnička z nového alba Není na co čekat (2010)

Chinaski - Obloha

Chinaski - Obloha

Vystoupení skupiny Chinaski v rámci Amarok Tour 2011 v Jihlavě dne 4. 6. 2011 u příležitosti oslav 125 let existence firmy Bosch.

Chinaski 7 hříchů

Chinaski 7 hříchů

Katie - Obloha (Chinaski)

Katie - Obloha (Chinaski)

Hi! x) I'm nineteen years old girl from Czech Republic and will sing and play for you some songs. The nineth of them is Obloha from Chinaski. I hope you enjoy it ;)

Obloha

Obloha

Provided to YouTube by Universal Music Group North America Obloha · Chinaski Neni na co cekat ℗ ℗ 2010 Universal Music s.r.o. Released on: 2010-01-01 Composer: Ondrej Skoch Author: V. Hlobil Auto-generated by YouTube.

Chinaski - Hvězdy nad hlavou

Chinaski - Hvězdy nad hlavou

Autopohádky 2 Hvězdy nad Prahou zpívaj píseň houpavou noc se blíží, ale není tu čeho se bát Na chodníky padnul stín děti šly spát do peřin dobrou noc a hezký sny, i my půjdeme spát Ref.: Povídej, přeháněj, vyprávěj co by si rád všechny přání, co tě jen ve snu napadnou povídej, přeháněj cokoli můžeš si přát a tvý přání se ti vyplní najednou Hvězdy nad hlavou zpívaj píseň houpavou oči se klíží a já bych ti přál Ať ke hvězdám doletí ty tvý přání tříletý ať ti vydrží a tím líp, čím dál A ty se mě najednou ptáš jaký sny ty taky máš najednou se nějak nemůžu rozpomenout Víš já ti neodpovím ale jediný co vlastně vím všechny jsem zapomněl jen a jen svojí vinou Ref. 2x A tvý přání se ti vyplní najednou Zítra je taky den, přeju ti jen ten nejkrásnější sen

Chinaski Nu pagadi!

Chinaski Nu pagadi!

jen pockej...

Chinaski - Megašéf

Chinaski - Megašéf

Chinaski - Megašéf. Album Dlouhej kouř. Vlastník autorských práv: UMG Text: Hoří ve mě věčnej plamen hoří ve mě věčnej žár hoří, pálí, není znaven jako bejvám já Jako pochodeň hoří moje srdce jako kámen je pevná vůle má jako voda plynou moje skutky jinam než chci já Nový lásky, starý zrady nic nedrží dohromady nikdo si s tím neví rady co s tím dělat má Hoří ve mě věčnej plamen hoří ve mě věčnej žár jestli z nás dvou někdo zhasne tak to budu já Když mě zradíš prokleju tě zabiju tě, zabiju tě a ty mi pak odpustíš až tě zradím já Nečekej - nečekej nečekej na nic zabij to v sobě zbav se těch hranic Buď hustej Buď megašéf

Chinaski - Zrcádko

Chinaski - Zrcádko

http://www.videoklipy-zdarma.cz

Chinaski Stále líp

Chinaski Stále líp

Přeju ti, ať se máš stále líp

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE