Kaminiko feat Moris Kwiek 2017 ,,Magdalena'' (Official video)

Kaminiko feat Moris Kwiek 2017 ,,Magdalena'' (Official video)

Cover by Oliver Dragojevic

Leona Machálková - Zatmění

Leona Machálková - Zatmění

...vytvořeno na přání hudba: James Richard Steinman původní text: J.R.Steinman český text: Pavel Vrba Píseň z alba - Největší hity Text: Jsem to já jsem to já já z nebe spadlá dny jsou mi dlouhé taky týdny dlouhé mám Jsem to já jsem to já nic nenadělám lásce se rouhej radí ďábel sám a já Jsem to já marně volám všechna jména a cítím málo jistot nevím kam se mám dát Jsem to já jak biblická Magdaléna skrývám svou duši čistou cítit je jiné než znát Srdce mám tvárné věčně zralé k náhlým zatměním Srdce mám tvárné láska se mi peklem odmění já už znám svá trápení čas kdy soudnost láska stíní co dá se žádat od ženy srdce mé je stálý viník vždyť záře je příbuzná s tmou a obě jen lžou je to krása mít své srdce zatemnělé při bouřkách jsou ženy znovu nedospělé láska to je oběť zároveň i kat když střídá světlo stíny a nedá se spát Mé srdce každodenní má stále stejná zatmění mé srdce mívá zatmění Zkušenosti ty mi můžou dát nebo vzít už se asi neproměním já zatmění mám na srdci svém co má být Zkušenosti ty mi můžou dát nebo vzít už se asi neproměním já zatmění mám na srdci svém co má být Srdce mám tvárné věčně zralé k náhlým zatměním Srdce mám tvárné láska se mi peklem odmění já už znám svá trápení čas kdy soudnost láska stíní co dá se žádat od ženy srdce mé je stálý viník vždyť záře je příbuzná s tmou a stíny jen lžou je to krása mít své srdce zatemnělé při bouřkách jsou ženy znovu nedospělé láska to je obět zároveň i kat když střídá světlo stíny a nedá se spát... Mé srdce každodenní má stále stejná zatmění mé srdce mívá zatmění Zkušenosti ty mi můžou dát nebo vzít už se asi neproměním já zatmění mám na srdci svém co má být na srdci svém co má být zatmění mám co má být... ...Zatmění stálé

Když Z Nebe Začnou Padat Kvítka

Když Z Nebe Začnou Padat Kvítka

Provided to YouTube by Believe SAS Když Z Nebe Začnou Padat Kvítka · Jana Paulová, Magda Reifová, Jan Čenský, Daniela Kolářová, Leoš Suchařípa, Mojmír Maděrič Nejkrásnější Písničky Z Českých Pohádek ℗ Multisonic Released on: 1999-12-07 Composer: Jaroslav Author: Ondřej Suchý Composer: Pavel Břoušek Auto-generated by YouTube.

Jelen - Nebe nad Prahou (Lyric Video)

Jelen - Nebe nad Prahou (Lyric Video)

iTunes: http://umusic.ly/jelenmagdalena Facebook: https://www.facebook.com/jelenmusic

Magdalena

Magdalena

Provided to YouTube by Universal Music Group Magdalena · Jelen Magdalena ℗ 2013 Singl Ton / Universal Music s.r.o. Released on: 2013-11-20 Composer Lyricist: Jindra Polak Composer: Martin Kasal Composer: Ondrej Malek Auto-generated by YouTube.

Borůvkové nebe v dur...

Borůvkové nebe v dur...

Nebe nad Prahou

Nebe nad Prahou

Provided to YouTube by Universal Music Group Nebe nad Prahou · Jelen Magdalena ℗ 2013 Singl Ton / Universal Music s.r.o. Released on: 2013-11-20 Composer Lyricist: Jindra Polak Composer: Martin Kasal Composer Lyricist: Ondrej Malek Auto-generated by YouTube.

V SIEDMOM NEBI - Anička Oláhová a Celeste Buckingham

V SIEDMOM NEBI - Anička Oláhová a Celeste Buckingham

WEB: http://www.joj.sk FB: https://www.facebook.com/vsiedmomnebitvjoj

Magdaléna Kubíčková jasnovidná léčitelka, diagnostika automatickou kresbou rozhovor

Magdaléna Kubíčková jasnovidná léčitelka, diagnostika automatickou kresbou rozhovor

Ava Chrtková si pozvala do studia další jedinečnou ženu, Magdalénu Kubíčkovou, která se zabývá léčením a diagnostikou klientů na dálku, vyčištěním jejich aurického systému a také zjištěním jejich genetické zátěže po ženské nebo mužské linii. Předává andělské vzkazy a pracuje také s energiemi kamenů. PŘÍZNAKY TRANSFORMACE portál osobního rozvoje http://www.priznakytransformace.cz

Spanilé z nebe pacholátko

Spanilé z nebe pacholátko

Vánoční koncert v ZUŠ Tovačov (18. 12. 2013)

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE