Sousedka vyřešila problém sousedova psa naprosto dokonale

Sousedka vyřešila problém sousedova psa naprosto dokonale

Více zábavy, naučných článků a videí na: http://psiusmev.cz/ Líbí se Vám video Psí Úsměv a chcete super věci pro pejskaře? -------------------------- http://obchod.psiusmev.cz/ ----------------------------- 🐶 🐶 🐶 🐶 🐶 🐶 🐶 🐶 🐶 🐶 🐶 🐶 🐶 🐶 🐶 🐶 🐶 🐶 🐶 🐶 🐶 🐶 🐶 🐶 🐶

Ženské orgasmy a sexuální úchylky párů: Petr Jedinák naprosto dokonale zachytí vaše intimní chvilky!

Ženské orgasmy a sexuální úchylky párů: Petr Jedinák naprosto dokonale zachytí vaše intimní chvilky!

Petr Jedinák je český dekadentní fotograf. Téměř dvacet let pracoval jako portrétní fotograf a obrazový redaktor pro časopis Reflex. V současnosti pracuje jako volný vizuální umělec a věnuje se především ambrotypii. Jeho díla jsou unikátní originály, které byste určitě měli vidět. A pokud byste chtěli vlastní foto, není problém, Petr Jedinák vyfotí každého, kdo si přeje vlastnit jeho dílo. Protože podle něj má každý právo na orgasmus.

Absolutely Fabulous: The Movie | Official HD Trailer #1 | 2016

Absolutely Fabulous: The Movie | Official HD Trailer #1 | 2016

Absolutely Fabulous: The Movie is in Cinemas now! Subscribe to Fox Searchlight: http://smarturl.it/FoxSearchlightUK Check out the film’s official page - http://www.absolutelyfabulousthemovie.co.uk/ ABSOLUTELY FABULOUS: THE MOVIE reunites Jennifer Saunders and Joanna Lumley as the iconic Edina and Patsy along with the rest of the original cast that includes Julia Sawalha as Saffy, Jane Horrocks as Bubble and June Whitfield as Mother. The award-winning team behind the camera includes Mandie Fletcher (“Blackadder,” “Absolutely Fabulous”) directing from a script by Jennifer Saunders, producers Jon Plowman (“Absolutely Fabulous,” “The Vicar of Dibley”) and Damian Jones (THE IRON LADY, BELLE, DAD’S ARMY) with Steve Milne, Christian Eisenbeiss, Christine Langan, Nichola Martin, Jennifer Saunders, Dawn French, and Maureen Vincent serving as executive producers. Connect to Absolutely Fabulous: The Movie online: https://www.facebook.com/AbsolutelyFabulousTheMovie/ Twitter: https://twitter.com/abfabmovie Instagram: https://www.instagram.com/abfabmovie/ For more from Fox Searchlight UK visit: Fox Searchlight UK on Twitter: https://twitter.com/SearchlightUK Fox Searchlight UK Facebook: https://www.facebook.com/FoxSearchlightUK

Proč není nezbytné znát českou gramatiku naprosto dokonale - 1#

Proč není nezbytné znát českou gramatiku naprosto dokonale - 1#

Zdravím lidi, na úvod bych chtěl říct, že jsem ve škole v určitých předmětech nedával moc pozor, z důvodu toho, že mě to moc nebavilo, takže moje znalosti z různých předmětů jsou na různorodé úrovni. Tím mám na mysli zejména moji ne příliš dokonalou znalost české gramatiky, která je ale i tak podle mých zkušeností asi spíše nadprůměrná, tím ovšem není příliš dotčena moje schopnost komunikace, schopnost tvořit složitější větné konstrukce a dobře porozumět i složitějšímu psanému textu. Tato schopnost je dle mého pozorování okolí u mě nadprůměrná zcela jistě. Tím chci říct, že každý jsme jiný a každý máme jiné schopnosti a předpoklady a nikdo není dobrý ve všem a neví všechno. Já jsem ve škole například byl dobrý v matematice a neodvážil bych se tvrdit, že matematiku by každý měl umět naprosto dokonale, například proto, že je to naprosto klíčový předmět pro fungování v naší současné společnosti, a ani bych se neodvážil tvrdit, že dokonalé zvládnutí české gramatiky je důležitější než znalost matematiky, nebo znalost čehokoli jiného. Ano, už slyším hlasy, že schopnost komunikace je naprosto klíčová dovednost, ale jak už jsem psal, moje schopnost komunikovat není ne úplně dokonalou znalostí gramatiky nijak dotčena, a nebo jen velmi velmi málo, takže omlouvat se vám za to, že občas udělám gramatickou chybu, nehodlám stejně tak, jako se nehodlám nikomu omlouvat za to, že se musí koukat na můj ksicht, jehož vzezření ho uráží. On se totiž koukat nemusí... Ano, mohl bych se tu gramatiku zpětně doučit a být v ní lepší než 99% ostatních, ale vzhledem k tomu, že mě to do života nic nepřinese, není to mým koníčkem a můj čas na tomto světě je omezený, tak mi bude stačit, že jsu v této oblasti pouze nadprůměrný a budu svoje úsilí směrovat tam, kde to podle mě bude nějaký ten smysl mít, což mi přijde naprosto racionální, ale zároveň chápu lidi, pro které je slovo racionalita pojmem, který sice znají, ale jeho význam je jim buď přinejmenším částečně skryt, a nebo mu dávají význam naprosto jiný. Abych nezapoměl, vše, co jsem zde řekl, je pouze výplod mého chorého mozku a nemusí mít tudíž nutně žádnou spojitost s realitou. To je asi tak všechno, co jsem vám chtěl v mém prvním vstupu říct. Pokud se vám toto povídání líbilo dejte lajk nebo odběr a mějte se jak sami chcete. Nazdar.

Ty. NAPROSTO DOKONALÁ.

Ty. NAPROSTO DOKONALÁ.

Neni co víc dodat. :)

USM AKO DAR

USM AKO DAR

Pekna pisnicka je pekna krasna naprosto dokonala

Spanila jizda za Paula Walkera Praha 30.11.2014

Spanila jizda za Paula Walkera Praha 30.11.2014

Naprosto dokonala akce na ucteni pamatky paula walkera.... Ohromna ucast.

Thailand 2013 :-)

Thailand 2013 :-)

Naprosto dokonala dovolena!

Fortuna Gól snů: 1. týden v září 2018 – vítěz

Fortuna Gól snů: 1. týden v září 2018 – vítěz

Josef Eliáš technickou ránu zakroutil naprosto dokonale, ta zapadla přímo k tyči a není divu, že u vás vyhrála hlasování.

Uncharted™ 4 A Thief’s End uzasna grafika almost done

Uncharted™ 4  A Thief’s End   uzasna grafika almost done

...kousek z pokrocileho Uncharted 4 ale hlavne naprosto dokonala grafika...;-)

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE