Na hygienu rukou s vtipem

Na hygienu rukou s vtipem

U příležitosti Světového dne hygieny rukou vyhlásila společnost B. Braun soutěž pro nemocniční a zdravotnická zařízení po celé České republice, jejímž cílem bylo zaujmout širokou i odbornou veřejnost netradičním pojetím hygieny rukou.

♫ Pink Floyd - High Hopes [Lyrics]

♫ Pink Floyd - High Hopes [Lyrics]

--- INFO --- Album: The Division Bell Year: 1994 Music: Gilmour --- LYRICS --- Beyond the horizon of the place we lived when we were young In a world of magnets and miracles Our thoughts strayed constantly and without boundary The ringing of the division bell had begun Along the Long Road and on down the Causeway Do they still meet there by the Cut There was a ragged band that followed in our footsteps Running before time took our dreams away Leaving the myriad small creatures trying to tie us to the ground To a life consumed by slow decay The grass was greener The light was brighter With friends surrounded The nights of wonder Looking beyond the embers of bridges glowing behind us To a glimpse of how green it was on the other side Steps taken forwards but sleepwalking back again Dragged by the force of some inner tide At a higher altitude with flag unfurled We reached the dizzy heights of that dreamed of world Encumbered forever by desire and ambition There's a hunger still unsatisfied Our weary eyes still stray to the horizon Though down this road we've been so many times The grass was greener The light was brighter The taste was sweeter The nights of wonder With friends surrounded The dawn mist glowing The water flowing The endless river Forever and ever

Eva scénky-Večerní hygiena důchodců

Eva scénky-Večerní hygiena důchodců

Na hygienu rukou s vtipem

Na hygienu rukou s vtipem

U příležitosti Světového dne hygieny rukou vyhlásila společnost B. Braun soutěž pro nemocniční a zdravotnická zařízení po celé České republice, jejímž cílem bylo zaujmout širokou i odbornou veřejnost netradičním pojetím hygieny rukou.

Hygienická dezinfekce rukou

Hygienická dezinfekce rukou

Přehledně zpracované video, které ve svých jednotlivých částech (compliance hygieny rukou, 5 momentů pro hygienu rukou podle WHO, technika vtírání a mobilní dezinfekce) kompletně pokrývá problematiku provádění hygienické dezinfekce rukou.

Putování infekce po zdravotnickém zařízení

Putování infekce po zdravotnickém zařízení

Spotřeba dezinfekčních přípravků na ruce na jeden ošetřovací den se v českých zdravotnických zařízeních podle kvalifikovaných odhadů pohybuje okolo 7 ml, což představuje pouhou třetinu minimálního objemu doporučovaného Světovou zdravotnickou organizací (WHO). Vyplývá to z průzkumu, který ve spolupráci s několika českými nemocnicemi provedla společnost HARTMANN-RICO. Nedostatečné dodržování hygieny rukou (tzv. compliance) u zdravotníků je jednou z hlavních příčin vzniku infekčních onemocnění. WHO na tento celosvětový problém pravidelně upozorňuje od roku 2005 v rámci svého projektu Čistá péče je bezpečnější péče, jehož součástí je také vyhlášení Světového dne hygieny rukou, který připadá na 5. května.

Jeto Polák - Je to hrozný (feat. Moje Mama)

Jeto Polák - Je to hrozný (feat. Moje Mama)

Rozhodli jsme se, že se podíváme na kvalitu špekáčků ze všech možných úhlů.

Chirurgická dezinfekce rukou

Chirurgická dezinfekce rukou

Hygienická příprava rukou chirurga a všech členů jeho týmu je důležitým bodem v prevenci infekcí v místě chirurgického výkonu. Ve videu jsou zobrazeny nové trendy a postupy, které se týkají chirurgické dezinfekce rukou.

Reportáž TV Prima z kliniky Mediestetik o dentální hygieně

Reportáž TV Prima z kliniky Mediestetik o dentální hygieně

Reportáž TV Prima z kliniky Mediestetik o dentální hygieně, správném čištění zubů a současných trendech v péči o zuby.

Rozhovor s Hanou Šulcovou, zkušenou dermatoložkou na téma dezinfekce dekorativní kosmetiky.

Rozhovor s Hanou Šulcovou, zkušenou dermatoložkou na téma dezinfekce dekorativní kosmetiky.

Rozhovor s Hanou Šulcovou, zkušenou dermatoložkou s 20letou praxi na téma dezinfekce make-upu a dekorativní kosmetiky. Čistíme si pleť, proč ne kosmetiku? Rádi to i lékaři. Můžete se na svou vizážistku spolehnout? Zeptejte se v salonu, zda kosmetiku pravidelně dezinfikují, začněte se stárat již teď. Vice informace o produktech BeautySoClean najdete na http://www.makeupgroup.cz Informace o doktorce MUDr. Hana Šulcová MBA najdete zde http://dermaesthetic.cz/mudr-hana-sulcova-mba VIDEO: Greenn

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE