Na hygienu rukou s vtipem

Na hygienu rukou s vtipem

U příležitosti Světového dne hygieny rukou vyhlásila společnost B. Braun soutěž pro nemocniční a zdravotnická zařízení po celé České republice, jejímž cílem bylo zaujmout širokou i odbornou veřejnost netradičním pojetím hygieny rukou.

Eva scénky-Večerní hygiena důchodců

Eva scénky-Večerní hygiena důchodců

„Kýchnutí" - proč je nutné mýt si ruce

„Kýchnutí" -  proč je nutné mýt si ruce

Na hygienu rukou s vtipem

Na hygienu rukou s vtipem

U příležitosti Světového dne hygieny rukou vyhlásila společnost B. Braun soutěž pro nemocniční a zdravotnická zařízení po celé České republice, jejímž cílem bylo zaujmout širokou i odbornou veřejnost netradičním pojetím hygieny rukou.

Mezi nohama s Ellen - Epizoda 1: Život s vagínou

Mezi nohama s Ellen - Epizoda 1: Život s vagínou

Více než dvě třetiny českých žen pravidelně trpí vaginálními záněty, které jsou doprovázené nepříjemným pocitem svědění, pálení a výtokem. Jednoduchým a přirozeným prostředkem, jak obnovit rovnováhu vaginální mikroflóry, je pravidelné používání Probiotických tampónů ellen®. Nejenže tak ženy předejdou diskomfortu v intimní oblasti, ale zároveň se budou cítit pohodlně i během menstruace. Více informací najdete na www.ellen-tampony.cz

Jak vyzrát na nespavost | Dobré rady | Mojemedicina.cz

Jak vyzrát na nespavost | Dobré rady | Mojemedicina.cz

Nemůžete usnout? Často se v noci probouzíte? Předčasně vstáváte? Narušují vám vaše denní problémy váš noční spánek? Podívejte se na naši Dobrou radu. Spánek a jeho dobrá kvalita patří k důležitým potřebám každého člověka. Zhoršování spánku a zvyšování počtu probouzení začíná asi ve 40 letech. Pokud máte problémy s nespavostí, tak je v první řadě nutná změna chování a dodržování spánkové hygieny. Více informací o tom, jak vyzrát na nespavost: https://www.mojemedicina.cz/cs_cz/pruvodce-pacienta/dobre-rady/jak-vyzrat-na-nespavost.html Více dobrých rad: https://www.mojemedicina.cz/cs_cz/pruvodce-pacienta/dobre-rady.html Chcete více informačních videí? Odebírejte náš kanál! http://bit.ly/2tZBfLy Sledujte nás na Facebooku! https://www.facebook.com/mojemedicina/

Bedřich Zelenka ( Semafor ) - Předpověd počasí

Bedřich Zelenka ( Semafor ) -  Předpověd počasí

Povolání meteorologa je nejvýhodnějším povoláním na světě. Nikde jinde nejste za své vlastní chyby tak nepotrestatelní. A ještě vás dobře zaplatí. Když je nejhůře, svedete to na "chybný matematický model". Mají superpočítače, družice, archivy. Jenom to počasí si stále nedá poručit. V každé normální firmě by vás vyhodili, kdybyste dosáhli opačného výsledku, než jste předvídali. A tak jsou meteorologové odjakživa terčem vtipů. Ale tím také "pomsta" ostatní populace vůči nim končí.

Chováme se odpovědně: Otrapové

Chováme se odpovědně: Otrapové

Cestujte na úrovni a dopřejte to i ostatním! Vynechte jídlo a pití z cestování hromadnou dopravou. Hrozí, že znečistíte oblečení sobě i ostatním, vozidlo nebo jiné zařízení dopravce. Dbejte na osobní hygienu. Nenechávejte po sobě v dopravních prostředcích odpadky. Věděli jste, že uklízíme a čistíme naše dopravní prostředky i přepravní prostory každý den?

Dermatologické aspekty hygieny rukou

Dermatologické aspekty hygieny rukou

Naše ruce jsou vystaveny neustálemu působení vnějších vlivů. U zdravotníků toto vzhledem k častému mytí rukou platí dvojnásob. V tomtu videu je popsáno, proč, jak a čím dosáhnout toho, aby pokožka na rukou byla měkká, pružná a hydratovaná. A to i u zdravotníků.

Erpet Medical -- Jak si správně čistit zuby

Erpet Medical -- Jak si správně čistit zuby

Instruktážní video pro soukromou zubní kliniku určené především pro děti a mládež. Velikost poprsí hlavní protagonistky upravena na žádost zadavatele. 2007.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE