Když nemůžeš,tak přidej..(text)

Když nemůžeš,tak přidej..(text)

Díky za like a odběr a koment😄😄😄 Dámi a Pánové chtěl bych abyste jse připojily na tento server na ROBLOXU: https://www.roblox.com/games/1500314438 samo sebou ten kdo má robloox :) Byl bych moc rád kdyby jste dali na tuhle hru-----Like, a Hvězdičku......Děkuji vám všem

Raego feat. Christina Delaney - TY A JÁ (OFFICIAL VIDEO)

Raego feat. Christina Delaney - TY A JÁ (OFFICIAL VIDEO)

booking shows: raegotv@gmail.com ►Raego iTunes: http://apple.co/2kN1wsc ►Raego FB: https://www.facebook.com/RAEGOTV/ ►Raego Instagram: https://instagram.com/raegothespeaker/ ►Subscribe: http://bit.ly/2cOb4wR ! booking shows: raegotv@gmail.com http://www.facebook.com/RAEGOTV VOCAL: Christina Delaney http://www.facebook.com/pages/Christina-Delaney-official/157787787613077 TEXT + MUSIC: RAEGO STŘIH: RAEGO ZVUKOVÁ REŽIE: KRYŠTOF PETERKA NATOČENO BY MARTY 68 https://www.facebook.com/pages/marty68/119480898082204 Dopis mým fanouškům Reakce na obrovskej úspěch youtube videa "Ty a Já" Lidi, =) upřímně jsem každej den víc dojatej. Ukázalo se totiž, že existuje víc přejících lidí, než by si jeden myslel. V těhle dobách je to v podstatě krásnej okamžik, protože se dole pod videem TY A JÁ začali "shlukovat" z 97% pozitivní komentáře. Budu se trapně opakovat. Ale tohle není jen má zásluha. Velkej úspěch (jako třeba to, že máme video v trendech) nikdy není zásluha jen jednoho člověka, ale vždy lidí, kteří mu tvoří základy. Já měl to štěstí, že jsem je měl kolem sebe. I vy máte nemalý podíl na tom, co se vlastně událo. Sám bez vás bych byl jen hlas, beat a text. Vy tomu dáváte smysl a život. Nechci, abyste o mě přemýšleli jako o IDOLOVI. Když jsem před sedmi lety měl 120 kg a 0,1 fanoušků, nějak jsem se na to v hlavě nepřipravil. Radši než "stát nad vámi", bych si přál , abyste si mě hned od začátku zafixovali, jako že jsem vaší součástí. Přál bych si být přesně ten kousek puzzle, který doladí vaše emoce a dostane je tam kam patří. Až budete poslouchat mojí hudbu, tak prosím, neposlouchejte mě, ale poslouchejte jen svoje pocity. To je ta krásná věc na hudbě. Když už mě prostě musíte někam zařadit, tak by mé přání bylo, aby slovo "Raego" vám nepřipomínalo nic jiného, než že z "ošklivého kačátka", co mělo 120 kg se vyklubal člověk, co snad jednou připomene všem, že nic není nemožné. Věř,běž a dokážeš. PS:Díky za důvěru ve mě. Je to pro mě neuvěřitelné palivo na cesty dál. R.

Vánoční song TV Nova & Mirai

Vánoční song TV Nova & Mirai

Moderátoři Snídaně s Novou, Sportovních Novin a Počasí režie Marek Jarkovský a Ivan Číhal, kamera Patrik Jelínek

Když nemůžeš, tak přidej - Mirai Karaoke tip

Když nemůžeš, tak přidej - Mirai Karaoke tip

Karaoke ukázka ke skladbě Když nemůžeš, tak přidej, interpret: Mirai. Zakoupíš na www.karaoke-zabava.cz (na karaoke DVD), www.musicer.net (online) a www.xgmidi.cz (online).

Slovo nejde, neexistuje!

Slovo nejde, neexistuje!

Mesto Lučenec

Mesto Lučenec

Lučenec, mesto na juhu stredného slovenska. Mesto ktoré v minulosti tri krát do tla vyhorelo a vstalo z popola aby sa v súčasnosti stalo moderným sídlom pre ľudí dneška.... Slnkom zaliate ulice, čarovné zákutia, milí usmiati ľudia, a čulý kultúrno spoločenský ruch, to je metropola juhu. Vážme si čo máme. Zaži Lučenec...!

Když nemůžeš přidej vic

Když nemůžeš přidej vic

Slovo nejde neexistuje

Kuba zpiva "Kdyz nemuzes tak pridej vic"

Kuba zpiva "Kdyz nemuzes tak pridej vic"

How To Update Kodi On Android TV Box

How To Update Kodi On Android TV Box

How To Update Kodi On Android TV Box by using Google Play Store. This video will walk you through the steps to register for a Google Play Store Account and then update Kodi with one click. Most Android TV Boxes come loaded with Kodi but the application is out-of-date. This tutorial will teach you how to quickly update Kodi on Android TV Boxes in a few minutes. Click the following link for text article and free bonus on how to Supercharge Your Android TV Box - http://troypoint.com/how-to-update-kodi-on-android-tv-box/

Když nemůžeš tak přidej!

Když nemůžeš tak přidej!

Brdman Adventure

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE