Michal Tučný - Tam u nebeských bran

Michal Tučný - Tam u nebeských bran

Michal Tučný - Tam u nebeských bran

Michal Tučný - Báječná ženská

Michal Tučný - Báječná ženská

Oficial video

POSLEDNÍ KOVBOJ (celý album) - Michal Tučný a Tučňáci (1982)_Rip MC

POSLEDNÍ KOVBOJ (celý album) - Michal Tučný a Tučňáci (1982)_Rip MC

Michal Tučný Legenda

Michal Tučný Legenda

Album - Michal Tučný Legenda 2015 Supraphon DISC I. 1. Báječná ženská (Good Hearted Woman) 2. Všichni jsou už v Mexiku (They All Went To Mexico) 3. Pověste ho vejš 4. Abych tu žil 5. Koukám, jak celá země vstává 6. Chtěl bych být medvídkem (The Teddy Bear Song) 7. Tam u nebeských bran 8. Spím v obilí (Gone To Alabama) 9. Já budu žít navěky (Live Forever) 10. Poslední kovboj 11. Starýho psa novým kouskům nenaučíš 12. Děláme co můžem 13. Modrá z džín 14. Boty z kůže toulavejch psů 15. Rád se brouzdám rosou 16. Diggy liggy (Diggy Liggy Lo’) 17. Fidlej celej den 18. Jak chcete žít bez koní 19. Snídaně v trávě (Sea Of Heartbreak) 20. Pane můj (Why Me...) DISC II. 1. Mám páru (Elvira) 2. Rovnou, tady rovnou (Roll On Buddy, Roll On) 3. V týhle skále mi Bůh domov dal (I Got Home In That Rock) 4. Blízko Little Big Hornu (Jim Bridger Story) 5. El Paso 6. Michalův song (The Year That Clayton Delaney Died) 7. Kosmickej vandr 8. Blues Folsomské věznice (Folsom Prison Blues) 9. Tenhle druh písní 10. Co déšť by nesmyl (Nashville) 11. Prodavač (Auctioneer) 12. Víš, co ti sluší (Rainy Day People) 13. Nádraží 14. Šlapej dál (I Got Stripes) 15. Cizinec (Tall Handsome Stranger) 16. Nečekej už dál (Ribbon Of Darkness) 17. Starý dobrý western 18. Buď nad věcí 19. Jižanský rok 20. Ještě dlouhou cestu mám DISC III. 1. Karolína (Carolina Mountain Dew) 2. Cesty toulavý (On The Road Again) 3. Obyčejná štreka (Bloody Mary Morning) 4. Tak už nefňukej (Drivin' My Life Away) 5. Sundej z hodin závaží (Help Me Make It Through The Night) 6. Lojza a Líza (A Hole In The Bucket) 7. Medicinman 8. Dvojníci 9. Měsíčku (Cajun Moon) 10. Viva Las Vegas 11. Včera jsem tě neviděl 12. Je to zvláštní 13. Waterloo 14. Červená řeka (Red River Shore) 15. Kočárem mým je vagon uhlí (You‘re Gonna Change Or I‘m Gonna Leave) 16. Osada U tří klád 17. Až přijde ten den (Together Again) 18. Černý Bill a bílá Nelly 19. Šťastné staré slunce (That Lucky Old Sun) 20. Šest bílých koní (Six White Horses) 21. Nezacházej, slunce (BONUS)

Michal Tučný - Prodavač (oficiální video)

Michal Tučný - Prodavač (oficiální video)

Videoklip z DVD Michala Tučného "Báječnej chlap". Michal Tučný na Supraphonline ► http://www.supraphonline.cz/umelec/1844-michal-tucny Text: Prodavač Pojďte všichni dovnitř, pozvěte si všechny známé, my vám dobrou radu dáme, neboť právě otvíráme, prodáváme, vyděláváme, co kdo chcete, tak to máme, co nemáme, objednáme, všechno známe, všechno víme, poradíme, posloužíme. Stál krámek v naší ulici, v něm párky, buřty s hořčicí a bonbóny a sýr a sladký mák. Tam chodíval jsem potají tak, jak to kluci dělají a ochutnával od okurek lák. A pro mou duši nevinnou pan vedoucí byl hrdinou, když po obědě začal prodávat. Měl jazyk mrštný jako bič a já byl z něho celý pryč a toužil jsem se prodavačem stát. Pět deka, deset deka, dvacet deka, třicet deka, kilo chleba, kilo cukru, jeden rohlík, jedna veka, všechno máme, co kdo chcete, obchod kvete, jen si račte říct. Čtyři kila, deset kilo, dvacet kilo, třicet kilo, navážíme, zabalíme, klaníme se, to by bylo, prosím pěkně, mohu nechat o jedenáct deka víc? Já nezapomněl na svůj cíl a záhy jsem se vyučil a moh' bejt ze mě prodavačů král. Jenomže, jak běžel čas, náhle zaslechl jsem hudby hlas a znenadání na jevišti stál. I když nejsem králem zpěváků, teď zpívám s partou Fešáků a nikdo vlastně neví, co jsem zač. Mě potlesk hřeje do uší a mnohý divák netuší, že mu vlastně zpívá prodavač. Pět deka, deset deka, dvacet deka, třicet deka, kilo chleba, kilo cukru, jeden rohlík, jedna veka, všechno máme, co kdo chcete, obchod kvete, jen si račte říct. Čtyři kila, deset kilo, dvacet kilo, třicet kilo, navážíme, zabalíme, klaníme se, to by bylo, prosím pěkně, mohu nechat o jedenáct deka víc? Dnes nikdo nemá ponětí, co bude koncem století, už v duchu vidím, jak tu vládne shon. A dětem líčí babička, jak vypadala elpíčka a co byl vlastně starý gramofon. I kdyby v roce dva tisíce byla veta po muzice, obchod je věc stále kvetoucí. Už se vidím, je to krása, ve výloze nápis hlásá: Michal Tučný, odpovědný vedoucí. Pět deka, deset deka, dvacet deka, třicet deka, kilo chleba, kilo cukru, jeden rohlík, jedna veka, všechno máme, co kdo chcete, obchod kvete, jen si račte říct. Čtyři kila, deset kilo, dvacet kilo, třicet kilo, navážíme, zabalíme, klaníme se, to by bylo, prosím pěkně, mohu nechat o jedenáct deka víc?

Michal Tučný - Pověste ho vejš

Michal Tučný - Pověste ho vejš

Starší prima klípek...miluju tenhle song...

Michal Tučný-Všichni jsou už v Mexiku

Michal Tučný-Všichni jsou už v Mexiku

Michal Tučný - Abych tu žil [video]

Michal Tučný - Abych tu žil [video]

Více na http://www.facebook.com/Michal.Tucny Přidej se k nám ...

Michal Tučný - Snídaně v trávě

Michal Tučný - Snídaně v trávě

Jeden z hitů country legendy Michala Tučného

Michal Tučný - Blízko Little Big Hornu (oficiální video)

Michal Tučný - Blízko Little Big Hornu  (oficiální video)

Videoklip z DVD Michala Tučného "Báječnej chlap". Michal Tučný na Supraphonline ► http://www.supraphonline.cz/umelec/1844-michal-tucny Text: Blízko Little Big Hornu Tam, kde leží Little Big Horn, je indiánská zem, tam přijíždí generál Custer se svým praporem, modrý kabáty jezdců, stíny dlouhých karabin a z indiánských signálů po nebi letí dým. Říkal to Jim Bridger, já měl jsem v noci sen, pod sedmou kavalérií, jak krví rudne zem. Kmen Siouxů je statečný a dobře svůj kraj zná, proč Custer neposlouchá ta slova varovná. Tam blízko Little Big Hornu šedivou prérií táhne generál Custer s sedmou kavalérií, marně mu stopař Bridger radí: Zpátky povel dej! Jedinou možnost ještě máš, život si zachovej. Říkal to Jim Bridger, já měl jsem v noci sen, pod sedmou kavalérií, jak krví rudne zem. Kmen Siouxů je statečný a dobře svůj kraj zná, proč Custer neposlouchá ta slova varovná. Tam blízko Little Big Hornu se vznáší smrti stín, padají jezdci z koní výstřely z karabin límce modrých kabátů barví krev červená kmen Siouxů je statečný a dobře svůj kraj zná. Říkal to Jim Bridger, já měl jsem v noci sen, pod sedmou kavalérií, jak krví rudne zem. Kmen Siouxů je statečný a dobře svůj kraj zná, proč Custer neposlouchá ta slova varovná. Pak všechno ztichlo a jen tam-tam duní nad krajem, v oblacích prachu mizí Siouxů vítězný kmen, cáry vlajky hvězdnatý, po kopcích vítr vál, tam uprostřed svých vojáků leží i generál. Říkal to Jim Bridger, já měl jsem v noci sen, pod sedmou kavalérií, jak krví rudne zem. Kmen Siouxů je statečný a dobře svůj kraj zná, proč Custer neposlouchal ta slova varovná.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE