Michal Hrůza – Padesátka (oficiální video)

Michal Hrůza – Padesátka (oficiální video)

Soundtrack Padesátka na Supraphonline ► http://www.supraphonline.cz/album/174863-padesatka-original-soundtrack Oficiální videoklip k titulní píseň Padesátka, kterou přímo pro stejnojmenný filmový debut Vojty Kotka složil Michal Hrůza. Tento singl je po delší době jeho novou studiovou nahrávkou! Padesátka Na chvíli se proměním, dnes stane se to, vím, jak to stihnu, netuším, mám velký tajemství. Ve svý stopě poběžím, jsem namazaný stroj, se svým tělem poletím do cíle za obzor. Refrén: Bílá stopa, rovná, hladká, krásná, dneska bude moje duše šťastná, padesátka v pohádkovém kraji, nemusím být první, kamarádi. Oblečení na míru, na hrudi číslo z papíru, uprostřed svého vesmíru já stojím tu. Někdo to vzdá a otočí v tom tichu zimních hor, já tenhle závod dokončím, můj táta je můj vzor. Refrén: Bílá stopa, rovná, hladká, krásná, dneska bude moje duše šťastná, padesátka v pohádkovém kraji, nemusím být první, kamarádi. Bílá stopa, rovná, hladká, krásná, dneska bude moje duše šťastná, padesátka v pohádkovém kraji, nemusím být první, kamarádi. Hudba a text : Michal Hrůza Režie: Jakub Štáfek Kamera: Jan Drnek Střih: Šimon Hájek Obrazové korekce: Michal Křeček Producenti: Format Factory Poděkování: Sokolu Karlín C 2015 BONTONFILM a.s., licencováno vydavatelství SUPRAPHON a.s. Kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp, láká Vojta Kotek na svou filmovou komedii Padesátka, která se odehrává na hřebenech, svazích a v chatách zasněžených Krkonoš. Premiéra filmu je 24. prosince a Padesátka je poslední komedií roku 2015. Vojta Kotek ji jako režisér připravil podle scénáře Petra Kolečka a její děj se točí kolem rázovitých lidí z hor, jednoho běžkařského závodu a několika padesátek. Tvůrci slibují situační i konverzační humor, překvapivé zvraty i pověstný Cimrmanův vichr z hor. Nedílnou součástí filmu bude i hudba, a to nejenom původní filmová, či současné písně, ale díky filmové retrospektivě ožijí i některé slavné domácí hity sedmdesátých let.

Padesátka Michal Hrůza

Padesátka Michal Hrůza

Michal Hrůza - padesátka

Michal Hrůza - padesátka

Turné Hrůza v divadle dne 12.11.2015 Michal Hrůza a Kapela Hrůzy v Sono centru v Brně Song: Padesátka + krákání přísedícího

Michal Hrůza - Padesátka.

Michal Hrůza - Padesátka.

Nahrávka nové písně: Padesátka z Divadelního Tour, v Sono Centru. 2015

Padesátka - Michal Hrůza (cover)

Padesátka - Michal Hrůza (cover)

http://instagram.com/k.love_u/

Padesátka

Padesátka

Provided to YouTube by Supraphon Padesátka · Michal Hrůza Padesátka - Singl ℗ 2015 Format Factory s.r.o., licencováno vydavatelství SUPRAPHON a.s. Released on: 2015-11-10 Auto-generated by YouTube.

Michal Hrůza a Jizerská padesátka

Michal Hrůza a Jizerská padesátka

Michal Hrůza - Stůj

Michal Hrůza - Stůj

Michal Hrůza - Padesátka

Michal Hrůza - Padesátka

Ateliér Babylon, Bratislava

Michal Hrůza - Náhoda

Michal Hrůza - Náhoda

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE