Michal David a Pavel Horváth - Čuměj, čuměj, nekoukaj (oficiální videoklip z filmu Decibely lásky)

Michal David a Pavel Horváth - Čuměj, čuměj, nekoukaj (oficiální videoklip z filmu Decibely lásky)

CD: Michal David písně z filmu Decibely lásky Supraphonline ► http://www.supraphonline.cz/album/245935-decibely-lasky-pisne-z-filmu DVD: Decibely lásky Falcon ► https://www.falcon.cz/film/decibely-lasky Text písně "Čuměj, čuměj, nekoukaj": Je to tady, zdá se, že se nemýlím Sousedi mě zase pěkně vomyli Vidí, že krásně jsem zhub Že umím pustit chlup, jak - já, jé e - é Nebude to asi jenom náhodou Že se všichni kolem mě teď srocujou Já totiž mám dobrej vkus A to je moje plus, jé-é, ou ou óu Že všichni čuměj, čuměj, nekoukaj Hezky se netvářej, ou ó - u Proč všichni čuměj, čuměj, nekoukaj Asi jim není hej Bezpochyby budu trochu výstřední Nemám sako, jako nějakej úředník Já totiž mám velkou skříň Plnou krásnejch ptákovin, ty jsou, ou ou óu Že všichni čuměj, čuměj, nekoukaj Hezky se netvářej, ou ó - u Proč všichni čuměj, čuměj, nekoukaj Asi jim není hej Proč všichni čuměj, čuměj, nekoukaj Asi jim není hej Proč všichni čuměj, čuměj, nekoukaj Hezky se netvářej, ou ó - u Proč všichni čuměj, čuměj, nekoukaj Asi jim není hej Hudba: Michal David Text: Richard Bergman Režie: Jaroslav Voborný © 2016 DM Production s.r.o.

Michal David - Sejdeme se na Cibulce (2015)

Michal David - Sejdeme se na Cibulce (2015)

Michal David jako bolševický hnus? Zpěvák rozpoutal peklo, odborníci se proti němu bouří!

Michal David jako bolševický hnus? Zpěvák rozpoutal peklo, odborníci se proti němu bouří!

Už za necelý měsíc předá prezident Miloš Zeman na Pražském hradě státní vyznamenání. Jedním z oceněných by měl podle informací médií být zpěvák Michal David. To se ale nelíbí přednímu českému historikovi.

Michal David - Veselé Velikonoce :)

Michal David - Veselé Velikonoce :)

Michal David a jeho hudební dráha v rozhovoru na Impulsu

Michal David a jeho hudební dráha v rozhovoru na Impulsu

Michal David přišel na rozhovor do Rádia Impuls a prozradil novinky v jeho tvorbě. Podívejte se na video. (15.4.2011)

KAREL GOTT - PERFEKTNÍ DEN 2016 g

KAREL GOTT - PERFEKTNÍ DEN  2016 g

Přejděte na Fan stránky fanoušků Karla Gotta kliknutím zde: https://www.facebook.com/fan.stranky.grmelino/ Hudba: Michal David Text: Jaroslav Machek Zpěv: Karel Gott (2016) Když se na mě osud mračil, Nechtěl jsem mu rozumět, Leč tahal jsem za konec kratší, Takže pochopil jsem hned. Že už mě v merku má, Chce dát mi mat, Já však nevzdal svůj sen, A mě teď hřeje pocit, že jsem to zvlád, Zas plný života jsem, A právě proto teď: Ref: Zdá se, že je dnes krásně, Dnes mám svůj perfektní den. Smát se, chci všemu smát se, Tak rád jsem, že na světě jsem. Zdá se, že je dnes krásně, Mně kámen ze srdce spad, A místo něj mám v srdci žízeň a hlad Po všem, co mám tak rád. Zas mi svítí hvězda šťastná, A zas na plnej úvazek. Dnes celej svět je zčistajasna Jako Ladův obrázek. A na něm jsem i já, Ten s úsměvem, Opět rozesmátej klaun. Dneska může klidně pršet a hřmít, Mně ale dál bude fajn. A proto zpívám si: Ref: Zdá se, že je dnes krásně, Dnes mám svůj perfektní den. Smát se, chci všemu smát se, Tak rád jsem, že na světě jsem. Zdá se, že je dnes krásně, Mně kámen ze srdce spad, A místo něj mám v srdci žízeň a hlad Po všem, co mám tak rád. Zdá se, že je dnes krásně, Dnes mám svůj perfektní den. Smát se, chci všemu smát se, Tak rád jsem, že na světě jsem, Jsem tak rád…… Zdá se, že je dnes krásně, Dnes mám svůj perfektní den. Smát se, chci všemu smát se, Tak rád jsem, že na světě jsem, Zdá se, že je dnes krásně, Dnes mám svůj perfektní den. Smát se, chci všemu smát se, Tak rád jsem, že na světě jsem, Zdá se, že je dnes krásně, Dnes mám svůj perfektní den. Smát se, chci všemu smát se, Tak rád jsem, že na světě jsem,

Karel Gott & Petr Kolář - To jenom láska zastaví čas (oficiální video)

Karel Gott & Petr Kolář - To jenom láska zastaví čas  (oficiální video)

Album "Duety" ke stažení na: Supraphonline: http://www.supraphonline.cz/album/109675-duety iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/duety/id1041424879 To jenom láska zastaví čas V ulicích měst sítě splétá V závějích cest v záři léta s ní můžeš mít na dosah měsíční svit Blízko být oblakům vnímat klid soumraků Jen tak vzlétnout a cítit chladivý proud To jenom láska zastaví čas víru nám dává táhne nás tímhle světem Je věčná jak se zdá To jenom láska srdcí a těl sílu nám dává bez křídel volně letět až někam ke hvězdám Horko i mráz tak pálí Vzývám ji zas a chválím Dokáže snad víc než si můžeme přát To jenom láska zastaví čas víru nám dává táhne nás tímhle světem Je věčná jak se zdá To jenom láska srdcí a těl sílu nám dává bez křídel volně letět až někam ke hvězdám To jenom láska zastaví čas víru nám dává táhne nás tímhle světem až někam ke hvězdám Hudba: Miloš Dodo Doležal Text: Michal Bureš a Petr Kolář Režie: Martin Pasecký Hlavní kameraman: Martin Matiášek Kamera: Martin Frodo Polách a David Šachl Střih: Michal Lánský a Jan Truhlář Obrazové korekce: David Koubík Producenti: Michal Berka - POV Film s.r.o. Jindřich Čipera - Vantage Poděkování: Vantage, UPP, Eallin, Helicam, Arri (C) 2015 SUPRAPHON a.s.

Show Leoše Mareše - UPOUTÁVKA 30. DÍL Michal David

Show Leoše Mareše - UPOUTÁVKA 30. DÍL Michal David

Odebírejte novinky kanálu - http://bit.ly/1UPuZO7 Like pro naše Facebook stránky - http://www.facebook.com/showleosemarese Od pondělí do čtvrtka na Primě. Leoš Mareš a první pravá late night show v České republice! VIP osobnosti, zajímaví hosté a mimořádné vstupy Patrika Hezuckého. To vše okořeněno vtipnými až bláznivými soutěžemi.

KAREL GOTT - ZEMĚ VSTÁVÁ novinka 2016 g

KAREL GOTT -  ZEMĚ VSTÁVÁ novinka 2016 g

Přejděte na Fan stránky fanoušků Karla Gotta kliknutím zde: https://www.facebook.com/fan.stranky.grmelino/ Hudbu složil Michal David o text se postaral Lou Fanánek Hagen a v songu zní opět kantiléna Karla Gotta. (2016) ZEMĚ VSTÁVÁ Není každé ráno jen sluncem zalité a nikde není psáno že se záhy vzdálí déšť Přesto stojí za to vstávat a s odvahou jít ven pokusit se brát i dávat tak svět je nastaven Svízel co tě trápí není napořád slzy tvář tvou nyní zkrápí zítra úsměv může hřát Stíny potkáš na své pouti na chvíli prchavou tak se, prosím, přestaň hroutit a zpívej píseň svou Ref: Země vstává, voní tráva, stoupá jemně puls Vyšší síla již vysílá, čekám na impuls bez otázky příliv lásky mnou teď prochází A mír v duši mé ránem provází Když se dolů stáčí kroužek se štěstím asi vím už o co kráčí netrápím se tím Přece není nic bez konce ten žal otupí v duši rozezní se koncert až to jednou pochopí Ref: Země vstává, voní tráva, stoupá jemně puls Vyšší síla již vysílá, čekám na impuls bez otázky příliv lásky mnou teď prochází A mír v duši mé ránem provází Najdi v sobě sílu sílu ukrytou Najdi v sobě klíče k ní a probuď sílu svou sílu svou Ref: Země vstává, voní tráva, stoupá jemně puls Vyšší síla již vysílá, čekám na impuls bez otázky příliv lásky mnou teď prochází A mír v duši mé ránem provází A mír v duši mé ránem provází (Původně pořízená audio nahrávka z rádia s následným vytvořením videa) Foto: koláž a internet

Michal David zpívá s vnukem Sebastianem! Vychovává z něj zpěváka! Může za to Gott?

Michal David zpívá s vnukem Sebastianem! Vychovává z něj zpěváka! Může za to Gott?

„Šoumen, tohle dítě bude teda šoumen!“ mohl by si teď po vzoru své písně říkat Michal David (58) o vnoučkovi Sebastianovi (8). V chlapci, o něhož hitmaker odmala pečuje jako o vlastního syna, mu totiž roste velká konkurence! U koho se inspiroval?

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE