Michal David a Iveta Bartošová - To je naše věc

Michal David a Iveta Bartošová - To je naše věc

Touláme se ulicemi, máme různé cíle v tomhle shonu prožíváme nejkrásnější chvíle je to jedno kudy budem, kde se zastavíme Hlavní je že když jsme spolu že se nenudíme Máme svoji fantasii, spolu se neztratíme všechno špatné za to dobré vždycky vyměníme Každý má mít tajemství a vlastnit něco svého my dva se však spoléháme jeden na druhého. ®: To je naše věc, my to dobře víme na čem záleží - v tom si rozumíme To je naše věc, proč se máme rádi. A co v pravý čas dělá kamarády .. To je naše věc, my to dobře víme na čem záleží - v tom si rozumíme To je naše věc, proč se máme rádi. A co v pravý čas dělá kamarády z nás. Bavíme se v diskotékách Čteme různé knížky dívame se z paneláku na svět trochu z výšky na město kde žijem oba, kde to dobře známe kde se plní naše přání co si vysníváme. Máme svoji fantasii, spolu se neztratíme všechno špatné za to dobré vždycky vyměníme Každý má mít tajemství a vlastnit něco svého my dva se však spoléháme jeden na druhého. ®: ®:

Michal David - Šoumen (Lucerna 2012)

Michal David - Šoumen (Lucerna 2012)

Záznam z koncertního DVD/CD "Michal David - Lucerna" Natočeno: 7. února 2012 - Lucerna, Praha Supraphonline ► http://www.supraphonline.cz/album/3226-lucerna Diskografie Michala Davida ► https://supraphon.lnk.to/michaldavid Text: Stalo se to pátýho září muj brácha s vážnou tváří. Přišel mi sdělit zprávu že je táta a já že jsem strejc. To je teda věc stal se ze mně strejc Brácha mi řek tenhle malej je tvůj synovec. To je zázrak, to je zázrak. Dělám na něj kuk ty seš hezkej kluk Čím se stane co z něj bude to mi není fuk to je zázrak, je to zázrak. Šoumen tohle dítě bude teda šoumen Kterej lidem padnout nedá, šoumen Kterej bude lidi z trablů zvedat. Šoumen tohle dítě bude teda šoumen Kterej lidem padnout nedá, šoumen Kterej bude lidi z trablů zvedat. Je to senzace má sklon k muzice, nechce kaši, nechce dudlík, jenom zpívat chce. To je zázrak, je to zázrak Jednou kritici smeknou čepici před klukem co stal se přes noc hvězdnou stálicí to je zázrak, je to zázrak. Šoumen tohle dítě bude teda šoumen Kterej lidem padnout nedá, šoumen Kterej bude lidi z trablů zvedat. Šoumen tohle dítě bude teda šoumen Kterej lidem padnout nedá, šoumen Kterej bude lidi z trablů zvedat. Šoumen tohle dítě bude teda šoumen Kterej lidem padnout nedá, šoumen Kterej bude lidi z trablů zvedat. Hudba: Vítězslav Hádl Text: Eduard Pergner Režie: Adam Rezek © 2012 MIDA

David Michal - Soumen

David Michal - Soumen

David Michal - Soumen

Michal David & Iveta Bartošová - To je naše věc (1986)

Michal David & Iveta Bartošová - To je naše věc (1986)

hudba: František Janeček / text: Richard Bergman, Jaroslav Machek

Michal David To je nase vec

Michal David To je nase vec

Michal David To je nase vec

M.David - Je to zázrak ( by Marosh )

M.David - Je to zázrak ( by Marosh )

Michal David - Klíčovou dírkou

Michal David - Klíčovou dírkou

Michal David - Klíčovou dírkou

Michal David - Treti Galaxie

Michal David - Treti Galaxie

A Song made by Michal David, and a Soundtrack to the awesome movie Hostel. Já vezu vám poselství třetí galaxie, vím, že se ptáš, kdo to je, kdo tam vlastně žije, svět jako váš, možná jen trochu čarovný je, věř nebo ne, člověk tam nejen písní je živ, zítra, stejně jak dřív. WATCH IN HQ FOR BETTER SOUND! :) To get the file in mp3. just click on to zamzar.com. Step 1: Choose URL. Step 2: Choose the format mp3. Step 3: Just type your E-mail. Step 4: Klick on the button called "Convert" Step 5: ENJOY! Peace Out! The 3th galaxy I am carrying the message of the third galaxy to you i know, you are asking, who is he, and who does live there world like yours, maybe is just a little bit magic believe or not, there is human not alive just by song, tommorow, alike like before. I here one day, one know, that one is wonder the dust, the mud,the fume, it`s a miracle, that you are still alive, why dont smell the wood everywhere, or in the cities . . . why ocean allow rivers take him life, aaa , how can you live in that. Hmm you are in sea of cars, naked nothing, just their words, i know a lot of beautis, look, rainbow is ornamenting the heaven, the cold winter has charm in the mountain, i am asking everyone, why are you destroying world ourselves, aaa, i would like take of with lust aback i know one star clear like day, like the smile of girls and women, all of them, i know the star in constellation N, maybe more beautiful can be just our dream, in the 3th galaxy is shinig, my star, is so far come closer, we can flutter together, come closer, i am flying back. šuva šuva šuva . . . . /it`s something like la la la la/ I am carrying the message of the third galaxy believe, your destiny, as far as i know, nowadays is awful bad your old world wont nobody make clear a lot of years along year by year your smog is infiltrate in the highest zones, aaa, it isnt fair. the third galaxy is welcomming you . . . the third galaxy is welcomming you . . .

A tak se lásko měj_ Michal David

A tak se lásko měj_ Michal David

Michal David & Iveta Bartošová - To Je Naše Věc (2nd Version)

Michal David & Iveta Bartošová - To Je Naše Věc  (2nd Version)

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE