JAK NA masáž obličeje a dekoltu?

JAK NA masáž obličeje a dekoltu?

www.MedicalComfort.cz relaxační podložky, inovativní polštáře. Český výrobce

Masáž dekoltu a obličeje

Masáž dekoltu a obličeje

10. Klasická masáž obličeje

10. Klasická masáž obličeje

Studijní materiál pro praktickou výuku předmětu Masáž a měkké techniky u bakalářského oboru Fyzioterapie na FBMI, ČVUT v Praze.

Lymfatická masáž obličeje a dekoltu

Lymfatická masáž obličeje a dekoltu

Kosmetická masáž obličeje a dekoltu

Kosmetická masáž obličeje a dekoltu

Pod vedením profesionálky v tomto oboru si osvojíme výše uvedenou masáž.V rozsahu 12-ti vyučovacích hodin - zakončen certifikátem. Cena kurzu je 1 500,-Kč, z toho je 200,- Kč záloha. V ceně kurzu je i výukové DVD a skripta! Přihlášení na kurz: pomocí SMS na číslo:733 240 001 nebo emailem: obchodvsv@seznam.cz Více informací o pořádaných kurzech naleznete na stránkách facebooku nebo na http://www.maserskekurzy.eu/kurz-MS-i.htm

Život s Dáškou - Masáž tváre (Don De La Beauté)

Život s Dáškou - Masáž tváre (Don De La Beauté)

Lifestyleový vlog z môjho života :) IG: @mambadasha booking.mamba@gmail.com V tomto videu Vás zoberiem so sebou na masáž tváre, dekoltu a hlavy :) Dozviete sa všetko čo Vás zaujíma o procedúrach, kozmetike a možno ešte kúsok viac :) Tentokrát sme zašli do nádherného salónu Don De La Beauté :)

MASÁŽ OBLIČEJE - ŠKOLA KRÁSY | Beauty by Katty

MASÁŽ OBLIČEJE - ŠKOLA KRÁSY | Beauty by Katty

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ Jak správně provádět masáž pleti s s top expertkou v péči o pleť v České republice. Krok za krokem pro úplné začátečníky vás provedeme přípravou i vlastní masáží. Dotýkejte se své pleti s láskou a ona se vám odvděčí. ___ DĚKUJI ZA ODBĚR ❤️ https://bit.ly/1Q9x1Dh KAŽDÝ DEN SE MNOU → INSTAGRAM beautybykatty _____ KDO JSEM: Profesionální beauty coach. Pomáhat ženám získat zdravou a krásnou pleť, podtrhnout svou krásu a cítit se atraktivní je hlavní misí mé práce. Tento youtube kanál je prostředkem, jak mé profesionální zkušenosti nabídnout co nejvíce ženám a pomoci vám vyznat se v kosmetické džungli plné "zaručeně fungujících" krémů, masek, sér..... . Najdete tu pouze kvalitní a účinnou kosmetiku, kterou jsem vyzkoušela na své pleti nebo s ní mám výborné zkušenosti u mých zákaznic. Produkty si ve velké míře nakupuji sama. Pokud mi jsou ale zaslány k vyzkoušení firmou, najdete tuto informaci vždy na konci popisu. V současné době jsem natolik pracovně vytížená, že již nepřijímám další zákaznice. Ptejte se tedy v komentáři pod videem nebo v soukromé zprávě na mému Instagramu beautybykatty. Děkuji za pochopení. ___ POUŽITÉ PRODUKTY Dvoufázový odličovač očí https://bit.ly/2DsaYqs Odličovací mléka https://bit.ly/2KJi90n Odličovací vody https://bit.ly/2vXGCdb Pleťové ampule https://bit.ly/2HmOI2B Noční maska pro osbourání stredu (8 ks v balení) https://bit.ly/2vBXeYi Relaxační sprej na polštář https://bit.ly/2OsKAlC Všechny produkty můžete zakoupit v salonech Sothys. https://www.sothys.cz/salony ______ Video vzniklo ve spolupráci se společností Sothys.

Anti-ageing masáž - celá ke cvičení

Anti-ageing masáž - celá ke cvičení

Kompletní masáž, kterou provedete sama. Bez kosmetičky, bez návštěvy salonu. Rozhýbete lymfu a promasírujete svaly. Pomocí této masáže bojujete účině proti stárnutí. Je skvělým doplňkem cvičení proti stárnutí. Startovací Program naleznete zde: https://www.izojoga.cz/shop/ Pokud se o této masáži chcete dozvědět více, přejděte v seznamu videí na: Anti-ageing masáž trénink. Kde je vysvětleno krok za krokem, jak na to. Masáž provádějte často. I několikrát týdně. Vždy si důkladně odličte pleť a naneste dostatečné množství hydratačního přípravku. Já doporučuji nanést i sérum. Po provedení masáže si dejte masku a pokud jste nezkoušeli, tak i "horký ručník". Má skvělý efekt.

KRK a KONTURA obličeje! Začínáme 27.5.

KRK a KONTURA obličeje! Začínáme 27.5.

Po 21 dnech tuto nešťastnou" partii obličeje budete milovat. Na www.izojoga.cz/shop - naleznete nový program Výzva na 21 dní! Pojďte cvičit od 27.5 a každý týden zacvičíme sestavu pro labutí šíji a zpevnění kontury dolní čelisti! Přidejte se na Facebooku do skupiny #zacvictesvraskami Piste na m.me/ivetape nebo na Facebook IZojoga.

Digitální učební materiál, kosmetická masáž, 22.2.2013, SŠSaŘ Stochov

Digitální učební materiál, kosmetická masáž, 22.2.2013, SŠSaŘ Stochov

Výukové video, digitální učební materiál, DUM, Kosmetická masáž, Střední škola služeb a řemesel Stochov

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE