CHINASKI - Potkal jsem tě po letech (oficiální videoklip)

CHINASKI - Potkal jsem tě po letech (oficiální videoklip)

Sledujte nás na Instagramu! https://www.instagram.com/chinaskiband/ Více taky na facebooku https://www.facebook.com/chinaskipage/ a na webu http://www.chinaski.cz. Song nebo celé album k dostání na: TicketLive: http://bit.ly/NNdP_TL iTunes: http://bit.ly/NNdP_album Spotify: http://bit.ly/NNdP_SPTF Deezer: http://bit.ly/NNDP_deezer YouTube: http://bit.ly/NNdP_YouTube Potkal jsem tě zase po letech, byla jsi krásnější, než jsem si tě pamatoval. Povídali jsme si o dětech, trochu jsem přeháněl, trochu se naparoval. Chtěla jsi týpka z lepší rodiny a celý večery tvrdila mi kdesi cosi. Slyšela tikat sluneční hodiny a měla dokonalej přehled vo tom co se nosí. Já nezapomínám, deset let - jak půlhodina. Mám chuť řvát jak na lesy, že mám pro tebe postel s nebesy. Mám chuť řvát jak na lesy, že mám pro tebe postel s nebesy pořád schovanou. Během zlomku vteřiny, celej svět byl naruby a mě hlavou proletěly peřiny a já v tu chvíli ztratil budoucnost i paměť. Stejně mi to hlava nebere, není mi jasný, kam jsem tenkrát srdce dal. Stejská se mi po těch večerech, nocích a ránech, kdy jsem tě pomiloval. Já nezapomínám, deset let - jak půlhodina. Mám chuť řvát jak na lesy, že mám pro tebe postel s nebesy. Mám chuť řvát jak na lesy, že mám pro tebe postel s nebesy pořád schovanou. Někdy se to prostě povede, stačí vteřina a je jasný co bude dál. Zabiješ mě jedním pohledem a já nikdy nezapomínám. Někdy se to prostě povede, stačí vteřina a je jasný co bude dál. Zabiješ mě jedním pohledem a já nikdy nezapomínám. Deset let - jak půlhodina. Někdy se to prostě povede, stačí vteřina a je jasný co bude dál. Zabiješ mě jedním pohledem a já nikdy nezapomínám. Někdy se to prostě povede, stačí vteřina a je jasný co bude dál. Zabiješ mě jedním pohledem a já nikdy nezapomínám. Potkal jsem tě zase po letech, byla jsi krásnější než jsem si tě pamatoval. Povídali jsme si o dětech, trochu jsem přeháněl, trochu se naparoval. (C) BrainZone s.r.o.

Lenka Filipová - Prý se tomu říka láska

Lenka Filipová - Prý se tomu říka láska

Album : Lenka Filipová - Lenka (1984)

Blakkwood - Monstrum (street video)

Blakkwood - Monstrum (street video)

Music video by L.D., Viktor Sheen, Fosco Alma, Sharlota, Renne Dang, Radikal, IronKap, Jay Diesel performing Monstrum. Produced by Fosco Alma. Copyright (c) Blakkwood Records s.r.o. 2014 Eshop: https://www.blakk.market/ Kamera: Petr Simon Střih: Fosco Alma Postprodukce: Petr Simon Víc info zde: http://www.blakkwood.com/novinka-26 Blakktape 1 ke stažení zde: http://www.blakkshop.com/blakktape1

Zkažená mládež - Život poté 4/7 (CZ Titulky)

Zkažená mládež - Život poté 4/7 (CZ Titulky)

DOOSHI - STUDENÝ SRDCE

DOOSHI - STUDENÝ SRDCE

ig: https://www.instagram.com/dooshimusic/ fb: https://www.facebook.com/rapdooshi visual: Studio M8 fueled by Zkurw https://www.facebook.com/studiomejt instrumental: Marsad Men - Law Of The Streets Pt.II (downloaded from shadowville.com) rap, text, sound: Dooshi 2017 dooshizmrde@gmail.com Text: 1) Bez pochyby nejsem bez chyb, však jsme jen lidi. Zabejvám se věcma co by – kdyby, proto stojim na místě jak značka v mym City. A slyšim ty kydy, prázdný kecy toyů, odlesky mečů ze zbytečnejch bojů, rádoby gangztaz lovící profity. Kradete rodičům, to je ten hustle, jste páni kliky - držíte kasu, jsem pozůstatek ze starejch časů, kdy metal byl černej - éra dlouhejch vlasů. Jsem věrnej, i když bez hára, tráva a drinky a sláva a bitches už žádný cigára (nikdy). Neumim žít a neumim milovat, nauč mě to a budu ti vděčnej. Prej seš nej, hej babe - fame must raise up, fake gays suck cock! Prej už jsem starej a ujel mi vlak. Fakt si to myslíš? A víš co ti řeknu? Já sám nevim, jsem ztracenej v čase, možná je to prostě tak! REF Zas se v chladný noci svýho srdce potloukám, z noci je den, ze dne dva a já tu jsem furt sám. Zůstaň tu do rána, výčitky v pohledech, asi to budu dělat pořád, než mi dojde dech. (2x) 2) Vole, vadí ti zpěv? Dooshi jsi teplej sráč ,toho nech hned teď! Vadí že hraju pop, bubnuju všechno, je to můj život. Moje volba, že jsem rozdílnej, nejsem fresh a cool, jako každej chce dnes bejt, pořád nemám fame a umim jenom lejt, ruletu svýho života točim jako Beyblade. Jen další obyčejná Káča! Dělá, že je sama bez čerta. Já vim, že má kluka, vim, kde všude šuká a stejně do ní jdu, věčná puberta. A tvoje stará? (Je to děvka!) Jo, ty jí řikáš mladá?(Aháá!) No, já jí zrovna teďka řikám (tradáá!), když mi tu leží na posteli nahá. (Haha!) No a od večera do večera flákam se zas jako včera, panáky a holky a dvojky a vodky a bedny a rumy a hroty a dluhy a druhý ráno je zase zlý, všichni zase víme to svý. Jsme si jistý, že se někam dostaneme, že už něco vyhrajeme, potom se zas vožereme, na všechno se vysereme. Sklenici si dolejeme, láska nikde, nevim kde je, vidim jenom kusy masa, jsou tu jenom pro okrasu! REF (2x) INTERLUDE: Výčitky, pochyby, motlitby vina, strach, koukám k nebi, zas nic nevim, řikám - kdyby jsi tam vážně někde byl, tak tohle nedopustíš. Neodpustitelný věci, pochyby a nejistota, svědomí je černý jako uhel, bere múzu, bere řeč. Prosim tě, už nebreč, jsem to prostě já! REF2 Zas se v tmavý noci svojí duše potloukám, z noci je den, ze dne dva a já už nejsem sám. Zůstalas´do rána, měla jsi radši jít, já tohle budu dělat, dokud bude srdce bít. Zase se v chladný noci svýho srdce potloukám, z noci je den, ze dne dva a já už nejsem sám. Zůstalas´do rána, měla jsi odejít, nebudu nejspíš nikdy jinej, dokud budu žít.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE