Voda zaplavuje firmu Maier - Prostějov. 10-07-2017 - Flood at Maier Prostejov

Voda zaplavuje firmu Maier - Prostějov. 10-07-2017 - Flood at Maier Prostejov

Blesková povodeň v létě 2017 zaplavila část výrobních prostor v prostějovské firmě Maier. Tehdy jsem měl odpolední a toto bylo pro mne nečekané "zpestření". Fotka u videa je ještě za pěkného počasí.

Ako si očistiť svoju myseľ, zjednodušte si svoj život Joyce Meyer

Ako si očistiť svoju myseľ, zjednodušte si svoj život Joyce Meyer

VIVIAN MAIER

VIVIAN MAIER

https://about.me/namadejigas ~ Vivian Maier BBC Imagine (2013) Vivian Dorothy Maier (February 1, 1926 – April 21, 2009) was an American street photographer. Maier worked for about forty years as a nanny, mostly in Chicago's North Shore, pursuing photography during her spare time. She took more than 150,000 photographs during her lifetime, primarily of the people and architecture of Chicago, New York City, and Los Angeles, although she also traveled and photographed worldwide. During her lifetime, Maier's photographs were unknown and unpublished; many of her negatives were never printed. A Chicago collector, John Maloof, acquired some of Maier's photos in 2007, while two other Chicago-based collectors, Ron Slattery and Randy Prow, also found some of Maier's prints and negatives in her boxes and suitcases around the same time. Maier's photographs were first published on the Internet in July 2008, by Slattery, but the work received little response. In October 2009, Maloof linked his blog to a selection of Maier's photographs on the image-sharing website Flickr, and the results went viral, with thousands of people expressing interest. Maier's work subsequrntly attracted critical acclaim, and since then, Maier's photographs have been exhibited around the world. ~ From Wikipedia

Hydraulický výtah fy.Vymyslický, Maier,Prostějov - Hydraulic Elevator, Prostejov, CZ

Hydraulický výtah fy.Vymyslický, Maier,Prostějov - Hydraulic Elevator, Prostejov, CZ

Hydraulický výtah v Prostějově, výrobce firma Vymyslický. Počet osob 0, výtah je pouze nákladní, nosnost 2 500kg, počet stanic 2 (0,1). Informace ze strojovny: výrobce Eurovýtahy; typ HN 2500/0,12; rok výroby 2015. Strojovna je vlevo od šachty. Jedná se o neveřejný nákladní výtah ve firmě Maier. Hydraulický výtah je s přímým pohonem a strojovnou v přízemí vedle šachty. Omluvte prosím technickou kvalitu, natáčel jsem mobilem (propašovat foťák do části kde jsem natáčel, není lehké). Z autentických zvuků (by díky permanentnímu hluku) nebylo nic slyšet a tak jsem zvolil podkresovou hudbu, kterou mi youtube asi po roce zablokoval (video se přestalo zobrazovat ve všech zemích!), a tak jsem musel hudbu vyměnit (znělka bohužel vzala za své).

Jaromír Mayer - Hospůdko známá

Jaromír Mayer - Hospůdko známá

Jaromír Mayer - Hospůdko známá

Hledání Vivian Maier (2013) CZ HD trailer

Hledání Vivian Maier (2013) CZ HD trailer

v kinech od: 4. 12. 2014 (Aerofilms) | http://www.totalfilm.cz Příběh záhadné ženy nás zavádí do ulic New Yorku a Chicaga, kde Vivian Maier od roku 1950 až do své smrti v roce 2009 nafotila více než 100 000 dechberoucích fotografií. Žádnou z nich ale nikomu neukázala. Snímky byly objeveny shodou náhod až poté, co strávily několik desetiletí v zaprášených krabicích. Díky umělecké hodnotě nečekaně objeveného díla začala být Vivian Maier brzy považována za jednu z nejvýraznějších osobností fotografie 20. století. Přesnost, se kterou zachycovala spontaneitu pouličních výjevů, ji vynesla srovnání s Henri Cartier-Bressonem a dalšími. Její samotářský život ale zůstal obestřen tajemstvím. Kdo byla tato svérázná chůva? Proč před ostatními tajila svou největší vášeň? Mozaika jejího fascinujícího života se postupně skládá z dříve nepublikovaných fotografií, filmů a rozhovorů s desítkami lidí, kteří si mysleli, že ji dobře znali.

Kontakt s Plejáďany CZ (část 3) - Eduard Albert Meier

Kontakt s Plejáďany CZ (část 3) - Eduard Albert Meier

Dobrý den, máme tu pro Vás jedno důležité varování: asi víte nebo tušíte, že řada exaktních vědců, publicistů a záhadologů si klade otázky, zda kromě fašistické nebo xenofóbně založené linie mimozemštanů z Aldebaranu existuje opravdu také nějaká linie Plejáďanů, co by se od Nich mohla odštěpit a podílela se v polovině 70 let na kamufláži případu Eduarda Alberta Meiera a vydávala se za návštěvníky z hvězdného systému Taygeta... Odpověd zní, možná ANO! - avšak tihle mimozemštané se prezentovali zcela odlišně a dá se v dnešní době říci - skoro až hloupě! Jelikož Švýcarská FIGU se v současné době chová jako bláznivá sekta a zdá se, že fašistická linie Plejáďanů z Aldebaranu ji postupně začala ovládat podobně jako se ve Švýcarské FIGU do učení Plejád hrabala v minulosti i Imperiální aliance mimozemšťanů z Orionu dá se říci, že pokud by to bylo jen z poloviny pravda co obě strany uvádí tak samotné vztahy mezi Plejáďany by museli být podobné jako vztahy Romulanů a Vulkánců, které nádherně ukazuje SCI-FI seriál Star-Trek. Nelze to jinak konstatovat při uvážení, že Aldebarané jsou fašisté a xenofobové, zatímco Taygeta je údajně komunisticky založená společnost (pokud ovšem vůbec nějaká planeta Erra existuje). Dále lze konstatovat, že obě větve či linie Plejáďanů si zřejmě vůbec nerozumí s Imepriální aliancí ORIONU... Celé je to svinstvo! a jediné hodnotné důkazy o tomto PODVODU! z doby 70let se dochovaly od Americké kontrašpionážní skupiny INTERSET - otázkou zůstává, proč raději Billy Meier nepředal své důkazy o Plejáďanech z Taygety jen a jen tehdy existujícímu Sovětskému svazu? a vůbec jak je možné, že nezaložil svojí skupinu FIGU místo v kapitalistickém Švýcarsku raději na území SSSR nebo některé ze zemí Waršavské smlouvy??? Odpověd zní: celý případ E.A. Meiera je zřejmě důmyslně promyšlená Americká nebo Fašistická kamufláž a pohádka zaměřená na oblbování lidí!

Hollweg srazil k zemi 3 hráče Komety

Hollweg srazil k zemi 3 hráče Komety

Ryan Hollweg srazil k zemi 3 hráče Brňenské Komety a ukázal jim kdo je tu doma. ►Fanshop◄ →http://fanshop.hcplzen.cz/ ►Web◄ →http://www.hcskoda.cz/ ►Instagram◄ →https://www.instagram.com/hcskodaplzenfans/

Na rybách s blondýnou

Na rybách s blondýnou

Rybářka amatérka podruhé na rybách. Počasí moc nepřálo, ale záběr přišel. ► Kde nás ještě najdete: Web: http://www.nadravce.cz Facebook: http://www.facebook.com/nadravce Facebook: http://www.facebook.com/RybarskeNastrahyMost Instagram: http://instagram.com/nadravce.cz ► Veškeré nástrahy které jsou vidět ve videu je možné zakoupit na našem webu.

Lena - Wild & Free

Lena - Wild & Free

Stream or Download Wild & Free here: https://Lena.lnk.to/WildandfreeYD Crystal Sky. Out Now: https://Lena.lnk.to/CSDYD Subscribe to Lena’s channel: https://Lena.lnk.to/SubscribeYD Music video by Lena performing Wild & Free. (C) 2015 Polydor/Island, a division of Universal Music GmbH / Raab TV http://vevo.ly/AylHc3

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE