MUŽI V NADĚJI, MIG 21 - CHCI TI ŘÍCT

MUŽI V NADĚJI, MIG 21 - CHCI TI ŘÍCT

Zbrusu nový hit kapely MIG 21 vznikl pro film MUŽI V NADĚJI. Podívejte se na videoklip.

MIG 21 - Kalhotky si sundej KLIP

MIG 21 - Kalhotky si sundej KLIP

Zvolna kalhotky si sundej odpusť jestli trochu naléhám neznám rým na slovo sundej touha je silnější než já 💋 http://youtu.be/yx7tybUuckU http://mig21.cz/obchudek/ © Mig 21, 2015

Vojta Dyk - Čekám na signál [HD VIDEO]

Vojta Dyk - Čekám na signál [HD VIDEO]

Jaromír Nohavica - Mám jizvu na rtu

Jaromír Nohavica - Mám jizvu na rtu

Jaromír Nohavica: Jsem příliš starý na to, abych věřil v revoluci a svoji velkou hlavu těžko skryju pod kapucí a nechutná mi, když se vaří předvařená rýže, v náprsní kapse nosím ventinol na potíže. Jak to tak vidím, asi těžko projdu uchem jehly a lesem běhám tak, aby mě vlci nedoběhli a kdyby se někdo z vás na anděla ptal, mám jizvu na rtu, když při mně stál. Sako mám od popílku, na kravatě saze, mé hrubé prsty neumí uzly na provaze a když mi občas tečou slzy, hned je polykám a tančím jen tak rychle, jak hraje muzika, mé oči mnohé viděly a ruce mnohé měly a srdce stydělo se, když salvy slávy zněly a kdyby se někdo z vás na anděla ptal, tak mám jizvu na rtu, když při mně stál. Mluvil jsem s prezidenty, potkal jsem vrahy, nahý jsem na svět přišel a odejdu nahý, v patnácti viděl jsem, jak kolem jely ruské tanky a v padesáti nechával si věštit od cikánky a dříve, než mě přijme svatý Petr u komise, básníkům české země chtěl bych uklonit se a kdyby se někdo z vás na anděla ptal, tak mám jizvu na rtu, když při mně stál V Paříži četl jsem si ruskou verzi L´Humanité a z bible zatím pochopil jen věty nerozvité, v New Yorku chyt´ jsem koutek od plastových lžiček, ale nejlepší káva je v Hypernově U rybiček, trumfové eso v mariáši hážu do talónu a chtěl bych vidět Baník, jak poráží Barcelonu a kdyby se někdo z vás na anděla ptal, tak mám jizvu na rtu, když při mně stál. Někteří lidi mají fakt divné chutě, ale já, lásko má, stále stejně miluju tě, když hážeš bílé křemenáče na cibulku, když zvedáš prst jako dirigentskou hůlku. A i když mě to táhne tam a tebe občas jinam, na špatné věci pro ty dobré zapomínám a kdyby se někdo z vás na anděla ptal, tak mám jizvu na rtu, když při mně stál.

Mig 21 Máma se vrací KLIP

Mig 21 Máma se vrací KLIP

Máma se autobusem zase za tátou vrací, ví, že bude rád, najde ho před restaurací...

Daniel Landa - Ztracení hoši

Daniel Landa - Ztracení hoši

Krátery na duších, který nikdo netuší zamaskovat legrací, srdce krvácí. Navzdory kritikům chceme mít vlastní dům, kde budem jenom my hoši ztracený, ten dům si každej ve svým srdci postaví. Jsme prokletá banda, co dolů padá, naděje na štěstí pomalu zvadá, pouliční písně zpívaj pěsti na klouzačkách do neštěstí. Blbě se usíná, rychle jde čas snad jednou probudí nadějí v nás a po těchhle klucích co hrozili všem, jednou se jednou slehne zem. Tempo je zběsilý, koně se splašily jsme ztracení hoši, co zabloudili, my jsme ty ztracený, hříchem zablácený, justice je nahá, když si po nás sahá, jdem po stopách, co vedou rovnou do ráje. Hezkej pan s kravatou, s čepicí placatou nepustí nás do dveří, když se sešeří. Ty co s vlky vyjou, lásku v nás zabijou, ke štěstí jím stačí, když nás ke zdi tlačí, to my jsem asi hoši asi navždy ztracený. Jsme prokletá banda, co dolů padá, naděje na štěstí pomalu zvadá, pouliční písně zpívaj pěsti na klouzačkách do neštěstí. Blbě se usíná, rychle jde čas snad jednou probudí nadějí v nás ze světa nás hlava bolí, připravme se na cokoli. Dál roky plynulý, starý časy minuly a list oddací karty obrací. Naběhly myšlenky, jak zaplatit složenky, ale energie, ta v nás pořád žije, jen pomyslnej mantinel ji zadrží. Jsme prokletá banda, co dolů padá, naděje na štěstí pomalu zvadá, pouliční písně zpívaj pěsti na klouzačkách do neštěstí. Blbě se usíná, rychle jde čas ten jednou probudí nadějí v nás ze světa nás hlava bolí, připravme se na cokoli. Někdy se otočím, za mnou můj vlastní stín vstoupil do dveří, venku se šeří. Hlavou na mne kývá, do tmy mě vyzývá, tam stojej postavy, čas se zastavil, to vracej se mi zpátky hoši ztracený. Jsme prokletá banda, co dolů padá, naděje na štěstí pomalu zvadá, pouliční písně zpívaj pěsti na klouzačkách do neštěstí. Blbě se usíná, rychle jde čas ten jednou probudí nadějí v nás ze světa nás hlava bolí, připravme se na cokoli.

Buty - Mam jednu ruku dlouhou (Jizda)

Buty - Mam jednu ruku dlouhou (Jizda)

Music video by Buty performing Mam jednu ruku dlouhou (Jizda). (C) 1994 BMG Ariola ¼R/ SR

Kryštof - Obchodník s deštěm (Official)

Kryštof - Obchodník s deštěm (Official)

Videoklip k singlu z alba V siločarách (2002) Všechna alba Kryštof ke koupi zde: http://www.krystof.net/obchod/ Kryštof na Facebooku: http://www.facebook.com/skupinakrystof

CHINASKI - Každý ráno (oficiální videoklip)

CHINASKI - Každý ráno (oficiální videoklip)

Sledujte nás na Instagramu! https://www.instagram.com/chinaskiband/. Více taky na facebooku https://www.facebook.com/chinaskipage/ a na webu http://www.chinaski.cz. Poslední album NENÍ NÁM DO PLÁČE stahujte na: TicketLive: http://bit.ly/NNdP_TL iTunes: http://bit.ly/NNdP_album Spotify: http://bit.ly/NNdP_SPTF Deezer: http://bit.ly/NNDP_deezer Rockfield stahujte na iTunes: http://bit.ly/1sj4Q73, TicketLive: http://bit.ly/rockfield_TL nebo Spotify: http://bit.ly/1urHtiu Námět a režie: Petr Strnad Kamera: Peter Kelíšek Střih: Olina Kaufmanová Letecké záběry: Philip Press Kostýmy: Jana Lukešová Make-up: Roman Lochschmidt Fotografie: Zdeněk Rerych Postprodukce: Magic lab Produkce: Mini Max Films s.r.o. (C) BrainZone s.r.o.

Mig 21 Tančím

Mig 21 Tančím

Mig 21 & LeLek Orchestra LIVE z festivalu Berounské Letorosty 2009

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE