Představení vozu Č(S)D AB (Československý styl) + Interior.

Představení vozu Č(S)D AB (Československý styl) + Interior.

Rychlík 934 Kyšperk - vůz B šedá, zelená, starý interier

Rychlík 934 Kyšperk - vůz B šedá, zelená, starý interier

První video sestříhané v programu Sony Vegas 13. ----------------------------------------­­­­-------------------------------------­-­-­-­­--------- Minecraft Resource pack: Light Blocks 16x Resource pack - by Crafman - v. 1.0 https://uloz.to/!RKJGi6mkh/light-blocks-16x-resource-pack-by-crafman-v-1-0-zip Faceboook stránka: https://www.facebook.com/profile.php? Úprava videa: Camtasia studio 8 Sony vegas 13 pro Úprava audia: Auda city Záznam herního videa: XSplit ----------------------------------------­­­--------------------------------------­-­-­­--------- Kamera: LAMAX Action X7 SAMSUNG Galaxy young GT-S6310M (Android 4.1.2) SAMSUNG Galaxy fame GT-S6810P (Android 4.1.2)

SAMOROZPADAJÍCÍ SE KUPÉ aneb VLAK S SEBOU!!!

SAMOROZPADAJÍCÍ SE KUPÉ aneb VLAK S SEBOU!!!

Jen tak si pohodově sedíme po krušném ránu, které začalo neodjezdem vlaku. Hodinu jsme čekali a dočkali se. Chtěl jsem se pohodlně vyspat a odložit si věci na stolek. Nebylo mi ovšem přáno. ŽVRRRŽ, KLOP, ŽVRRRŽ a zase KLOP. České dráhy dokážou překvapit v jakémkoliv momentu. Zřejmě se v ČD inspirovali rychlým občerstvením, jelikož nabízí části svých vlaků s sebou...

Palác Sofie Šumperk - interiér - výtahem nahoru

Palác Sofie Šumperk - interiér - výtahem nahoru

Nově zrekonstruovaný obchodní prostory v centru města Šumperk. cca2000m2 obchodních ploch ve velikostech od 19m2 do 400m2. Luxusní interiéry po nákladné rekonstrukci, výtah, možnost parkování a vjezdu pro zásobování, bezbariérový přístup, absolutní centrum města, bannery na fasádě pro zvýraznění nájemců, velký průběh lidí. V blízkosti obchody, banky, restaurace, rezidenční zóny, MHD, parkování, hotely. Možnost využití: obchody, výstavní a prezentační plochy, stánkový prodej, kanceláře, kavárna, restaurace a klub (cca konec roku 2011).

Místo řidiče - stručný přehled palubní desky Setra 517HD

Místo řidiče - stručný přehled palubní desky  Setra 517HD

Základní popis spínačů a přístrojové desky, dle návodu k obsluze.

Němeček: Pracujeme na zvýšení kvality a systému úhrad lůžkové péče

Němeček: Pracujeme na zvýšení kvality a systému úhrad lůžkové péče

Svatopluk Němeček, ministr zdravotnictví za ČSSD k problematice DRG systému a úrovně lůžkové péče.

Osobní vůz ABpee 347 Českých drah

Osobní vůz ABpee 347 Českých drah

Vozy ABpee347, číslované v intervalu 61 54 30-30, jsou řadou osobních vozů kombinujících první a druhou vozovou třídu z vozového parku Českých drah. Všechny tyto vozy vzniknou modernizací 15 vozů Bdt279 v polské firmě PESA Bydgoszcz v letech 2013–2014. Technické informace[editovat | editovat zdroj] Interiér vozu, druhá třída Jsou to klimatizované velkoprostorové osobní vozy s oddílem první i druhé třídy typu UIC-Y o délce 24 500 mm. Jsou vybaveny podvozky GP 200 s kotoučovými brzdami. Jejich nejvyšší povolená rychlost je 140 km/h. Vozy při modernizaci dostaly nové předsuvné, za jízdy blokované, nástupní dveře ovládané tlačítky.[6] Vozy mají 30 polohovatelných sedaček první třídy a 40 míst k sezení v oddílu druhé třídy. Cestujícím jsou k dispozici zásuvky 230 V, uzavřený systém WC a audio-vizuální informační systém. Pro napájení vozů elektrickou energií je dosazen centrální zdroj energie (CZE). Do vozů je dosazena elektropneumatická brzda s přemostěním záchranné brzdy. Mimo to je ještě doplněn 18žilový UIC kabel pro komunikaci lokomotivy a řídícího vozu dle protokolů UIC 558 a 541-5.[7] Na vozy je již z výroby aplikován lak v korporátním stylu Českých drah od studia Najbrt.

REVIEW - Vietnam Sleeper Bus (Open Tour Bus)

REVIEW - Vietnam Sleeper Bus (Open Tour Bus)

A review of the Vietnam Sleeper Bus we took from Saigon to Mui Ne, and then from Mui Ne to Nha Trang. Weird beds, bad music, maniac roads, but all good.....kinda

Škoda Octavia combi - 2017

Škoda Octavia combi - 2017

Prolezli jsme novou Škodu Octavia combi 4x4 s motorem 2,0 TDI a výkonem 110 kW. Jaká je a co je nejen v exteriéru nového? Podívejte se.

Volkswagen Touran interieur 2015

Volkswagen Touran interieur 2015

Met de nieuwe Touran heeft u alle ruimte om grote plannen te realiseren. Zo biedt dit ruimtewonder plaats voor maar liefst 5 of 7 personen. Dankzij ruim 50 vernieuwende innovaties heeft de nieuwe Touran overal een oplossing voor. Zo kunt u met de optie "Easy Open" laden en lossen als u geen hand vrij hebt. Een simpele voetbeweging onder de achterkant is voldoende om de achterklep, van de bij de 5-zitter 743 liter grote kofferruimte, te ontgrendelen en te openen.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE