Lesní duch - oficiální necenzurovaný HD trailer (2013)

Lesní duch - oficiální necenzurovaný HD trailer (2013)

TOP 5 mafiánských poprav ve filmu

TOP 5 mafiánských poprav ve filmu

Nejčastějšími důvody poprav v rámci mafie je buď odstranění konkurenčních bossů nebo trest jejich členů za zradu. Mafiánské popravy tak mají často až rituální charakter a svojí brutalitou mají dát jasný vzkaz dalším potenciálním konkurentům či zrádcům.

Scary Movie 3 (11/11) Movie CLIP - Down the Well (2003) HD

Scary Movie 3 (11/11) Movie CLIP - Down the Well (2003) HD

Scary Movie 3 movie clips: http://j.mp/15w4uG4 BUY THE MOVIE: http://amzn.to/sDuFo7 Don't miss the HOTTEST NEW TRAILERS: http://bit.ly/1u2y6pr CLIP DESCRIPTION: Cindy (Anna Faris) gets a helpful nudge from the most powerful man in the free world during her fight against the ghastly Tabitha (Marny Eng). FILM DESCRIPTION: While star Anna Faris returns for the third film in the Scary Movie series, the power behind the camera has shifted from the Wayans brothers to one of the Zucker brothers. The Zucker in question is David Zucker, and he's brought along his partner in movie-parody crime, Leslie Nielsen. This time around, aim is taken at such horror blockbusters as Signs and The Ring, while films of other genres, including Independence Day, 8 Mile, and The Matrix, are also lampooned. The plot finds Cindy (Faris) trying to help the president (Nielsen) thwart an alien attack while also facing crop circles and a mysterious video tape. In the spirit of the two Matrix sequels, Scary Movie 3 was shot back-to-back with Scary Movie 4. Queen Latifah, Charlie Sheen, and Eddie Griffin also star. CREDITS: TM & © Miramax Films (2003) Cast: Simon Rex, Anna Faris, Drew Mikuska, Phil Dornfeld, Leslie Nielsen Director: David Zucker Producers: Phil Dornfeld, Grace Gilroy, Kevin Marcy, Andrew Rona, Bob Weinstein, Harvey Weinstein, Robert K. Weiss, Brad Weston Screenwriters: Craig Mazin, Pat Proft, Shawn Wayans, Marlon Wayans, Buddy Johnson, Phil Beauman, Jason Friedberg, Aaron Seltzer WHO ARE WE? The MOVIECLIPS channel is the largest collection of licensed movie clips on the web. Here you will find unforgettable moments, scenes and lines from all your favorite films. Made by movie fans, for movie fans. SUBSCRIBE TO OUR MOVIE CHANNELS: MOVIECLIPS: http://bit.ly/1u2yaWd ComingSoon: http://bit.ly/1DVpgtR Indie & Film Festivals: http://bit.ly/1wbkfYg Hero Central: http://bit.ly/1AMUZwv Extras: http://bit.ly/1u431fr Classic Trailers: http://bit.ly/1u43jDe Pop-Up Trailers: http://bit.ly/1z7EtZR Movie News: http://bit.ly/1C3Ncd2 Movie Games: http://bit.ly/1ygDV13 Fandango: http://bit.ly/1Bl79ye Fandango FrontRunners: http://bit.ly/1CggQfC HIT US UP: Facebook: http://on.fb.me/1y8M8ax Twitter: http://bit.ly/1ghOWmt Pinterest: http://bit.ly/14wL9De Tumblr: http://bit.ly/1vUwhH7

omietkovy demon a jeho odhalenie

omietkovy demon a jeho odhalenie

Paranormální jevy na Liverpool Road v Manchesteru

Paranormální jevy na Liverpool Road v Manchesteru

Více tajemna a záhad na: http://poutnik63.blog.cz V brzkých ranních hodinách 1. listopadu 2012 byli zaměstnanci, monitorující kamerový systém v kanceláři v domě Castlefield na Liverpool Road v Manchesteru, svědky řady hrozných událostí. Toto jsou skutečné záběry, které zaměstnanci viděli, když přepínali z kamery na kameru. Castlefield je zrekonstruovaná památková budova se šesti podlažími, která má přes 300 000 čtverečných stop kancelářských prostor. Tato část Castlefieldu byla změněna na památkovou rezervaci, aby vyzdvihla jeho historii jako starověkou římskou pevnost. Rekonstrukce domu začala v roce 2000 a byla dokončena v roce 2012 -- část byla přeměněna na kanceláře. Protože každý prostor má kamerový systém a je chráněn alarmem, napojeným na místní policii, ochranka tu v noci není přítomná. Castlefield je nejstarobylejší a nejstrašidelnější částí města. Říká se, že se to v areálu domu Castlefield, na Liverpool Road a také v blízké stanici metra Deansgate hemží hroznými úmrtími, popravami čarodějnic a strašnými duchy. Doktor Gautier, který napsal knihu o epidemii cholery v roce 1832, zaznamenal, že z prvních 200 případů cholery se jich několik vyskytlo právě zde. Toto video údajně pochází od jednoho člena z personálu. Dotazy, zda jsou to opravdu záběry kancelářských prostor z domu Castlefield byly potvrzeny. Je jen na vás, jestli věříte, že je to skutečný paranormální jev.

TOP 10 strašlivých dětí, které vyrůstaly ve vězení

TOP 10 strašlivých dětí, které vyrůstaly ve vězení

Podobný článek na webu ➤ http://virality.cz/prehled-nejhorsich-zlocineckych-organizaci-svete/ Porušit zákon a skončit na nějaký čas ve vězení není v dnešní době nic neobvyklého. Někteří trestanci za mřížemi stráví dokonce i celý život. Většinou to ale bývá záležitost dospělých a plně vyvinutých jedinců. I přes to všechno existují případy, kdy se děti dopustily tak hrůzných činů, že se vězení stalo jejich jediným domovem. V několika následujících minutách vám proto představíme TOP10 dětí, které vyrůstaly za zdmi vězení. KDE NÁS NAJDETE: Facebook ► https://www.fb.com/ViralityCZSK/ Web ► http://www.virality.cz Instagram ► https://www.instagram.com/viralitycz/

Žena v černém 2 - Anděl smrti (2015) CZ HD trailer

Žena v černém 2 - Anděl smrti (2015) CZ HD trailer

v kinech od: 12.02.2015 Falcon | http://www.totalfilm.cz Skupina osmi školáků, evakuovaných za druhé světové války z Londýna, přijíždí v doprovodu ředitelky skoly Jean Hoggové a mladé učitelky Eve Parkinsové do téměř opuštěné odlehlé vísky Crythin Gifford. Jejich cílem je zchátralá rezidence Eel Marsh, která se nachází na ostrově, spojeném s pevninou pouze úzkým náspem zvaným Nine Lives Causeway a schůdným pouze za odlivu. Ve snaze ukrýt se tu před hrůzami války svou přítomností brzy znovu probudí k životu zlé síly, které tuto působivou osamělou budovu pronásledují po celá desetiletí. S tím, jak se po pozemcích na Eel Marsh znovu rozléhají dětské hlasy, se z temnoty vrací také pomstychtivý přízrak ženy v černém.

Sinister 2 Official Trailer #1 (2015) - Horror Movie Sequel HD

Sinister 2 Official Trailer #1 (2015) - Horror Movie Sequel HD

Subscribe to TRAILERS: http://bit.ly/sxaw6h Subscribe to COMING SOON: http://bit.ly/H2vZUn Like us on FACEBOOK: http://goo.gl/dHs73 Follow us on TWITTER: http://bit.ly/1ghOWmt Sinister 2 Official Trailer #1 (2015) - Horror Movie Sequel HD The highly anticipated sequel to the 2012 sleeper hit horror movie.

Největší záhada StB: Případ Mimozemšťan

Největší záhada StB: Případ Mimozemšťan

Nové stopy a svědci nejzáhadnějšího muže naší minulosti. Karel Novák: Zjevil se jakoby odnikud. Nikdy neprozradil, kdo doopravdy je. Zuřiví estébáci ho pronásledovali skoro třicet let. Jak záhadně se objevil, tak záhadně zmizel.

7 Things You (Probably) Didn’t Know About The Evil Dead!

7 Things You (Probably) Didn’t Know About The Evil Dead!

It’s the cult classic that inspired several re-makes, re-dos and sequels, but we’re pretty sure even you midnight-screening superfans out there didn’t know all 7 of these groovy tidbits about the original Evil Dead! Subscribe: http://goo.gl/9AGRm We present you with some little-known behind-the-scenes knowledge that you may not have caught, even on the 84th viewing. And these are just some of the trivia we turned up! If you want to see a follow up video, perhaps involving some info from Army of Darkness, or Evil Dead 2, hit the THUMBS UP! Come on, you know you want to! What did you think? Did you know any of these facts already? How many times have you seen the Evil Dead? Would you like to see a follow up video, or one on Evil Dead 2 or Army of Darkness? What other movies would you like to see us talk about in future edition of Things You Didn’t Know? Let us know in the comments below! Want to know what's going on with Cinefix in the future? Follow us Twitter for updates: http://www.twitter.com/CineFixNetwork Oh and we're on The Facebook: http://www.facebook.com/CineFixNetwork Movies are a very complicated mess of time, money, people, and strange decisions. Inevitably, in the hodgepodge of life that goes into creating a movie, a few strange and interesting things happen here and there that are rather fascinating little tidbits of information. Every Monday starting in 2014, tune in to Cinefix for lists of things we find out that you (probably) didn't know!

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE