Pavel Callta ft. Leoš Mareš - Píšem si svůj sen (Official Video)

Pavel Callta ft. Leoš Mareš - Píšem si svůj sen (Official Video)

Druhý singl z připravovaného alba. Píšem si svůj sen.. Hudba: Pavel Callta, Text: Pavel Callta & Leoš Mareš, Produkce: The Glowsticks, Videoklip: Forward Creatives, Zdeněk Sopůšek, Jan Šátava - all4bands.cz, Postprodukce a SFX: Sadluck.com, Mastering: Ecson Waldes, Nahrávání a editing vokálů: Ondřej Žatkuliak - http://rooftop.cz/, Kytary: Lukáš Chromek Instagram: https://www.instagram.com/pavelcallta Facebook: https://www.facebook.com/PavelCalltaOfficial/ Oblečení / styling: Gabriela Koutská (ZOOT) Destinace: Sicílie Každý si může napsat svůj sen a jít podle něj..

Leoš Mareš - Slib (Leoš & Monika)

Leoš Mareš - Slib (Leoš & Monika)

V pátek 18.května, po vysílání Ranní Show, za mnou do studia Evropy 2 přišel kolega @zdenekkropac a říká mi “Mám pro tebe překvapení, pojď se mnou dolů do zasedačky” Přiznám se, měl jsem trochu strach. Když jsem tam přišel povídá - Děkuji za možnost zažít tři krásné dny po tvém boku v O2 aréně 😁 něco jsem tam natočil” - A co ? - Tohle ... Když to skončilo, říkám mu - Děkuju, děkuju, to jsem vůbec nevěděl, že tohle točíš - Já jsem si to vymyslel jako překvapení pro tebe a Moniku - Tak já jí to hned pošlu - Ne, počkej. V pondělí má Monika svátek, počkej do pondělí - Tak jo, děkujeme Všechno nejlepší k svátku lásko.. #❤️ @monikamaresova

Leoš Mareš - Svalnatec 2018 (Holky dospěly a Ferrari nahradil Trabant)

Leoš Mareš - Svalnatec 2018 (Holky dospěly a Ferrari nahradil Trabant)

Nová verze slavného videoklipu k písni Svalnatec. Původní verze tohoto klipu pochází z června 2002 a Leoš Mareš se v ní vůbec poprvé v životě projel ve Ferrari. Sice směl jezdit jen na dvoře jednoho pivovaru, ale i tak to byl v jeho dvaceti šesti letech životní zážitek. Právě během natáčení této skladby z alba Tři slova si Leoš definitivně usmyslel, že si jednou svoje vlastní Ferrari skutečně koupí. Byl to tenkrát absolutně nedostupný sen, který si splnil o rok a půl později v listopadu 2003. Ale teď se píše rok 2018. Holky dospěly a Ferrari nahradil Trabant.

Leoš Mareš - Exklusivní videoklip od kamarádů (feat. Karel Gott)

Leoš Mareš - Exklusivní videoklip od kamarádů (feat. Karel Gott)

Nejlepší kamarádi Leoše Mareše - David Holubek, Honza Kmoch a Roman Cibulka jako narozeninový dárek pro Leoše přezpívali jeho hit Tři Slova s novým originálním textem. Videoklip k písni Tři Znova pustili jako dárek na Leošově b-day party 27.4.2013. Zpěv: David Holubek, Jan Kmoch, Roman Cibulka Text: Roman Cibulka Dále účinkovali: Táňa Kindlová a Karel Gott Režie: Pavla Cibulková a Martin Linhart Kamera a střih: Martin Linhart /www.marty68.com/ Produkce: Lukáš Kupka Scénář: David Holubek, Jan Kmoch, Roman Cibulka Choreografie: Pavla Cibulková Nahrávací studio: Zdeněk Style Hrubý Zvláštní poděkování: Casino Kartáč, Evropa 2 Jiří Matela a Show park Dále info k CD: CD cover: Martin Šťastný A Making of video: Martin Trnka TEXT SONGU "TŘI ZNOVA": V Berouně jsi začínal a moderoval hokej. Na deskách jsi jezdil, tak jako správnej žokej. Tvůj sen nikdy nebyl žít o vodě a o chlebu, a tak tvoje další kroky mířily do Chebu. Na rádiu Egrensis to byly krásný časy. Měl jsi ještě beďary a strašně krátký vlasy. Už to bylo ňákou chvilku, co jsi odjel z Berouna. Ptali se tě kámo, jak chceš vydělat melouna? Ty ses tomu smál a myslel jsi si svoje. Koupil sis pár kožichů a vyrazil do boje. A zase všichni říkali, co to děláš ty cvoku? Najednou však zírali, kdyžs byl skokanem roku! Pak už to jen frčelo, Ferrari a sláva. Ťukali si na čelo, jak to ten kluk dává? Ego, taky konta rostly do obrovský míry. Jezdils jako Chiron a pak přišel o papíry! Refren (To je dárek pro tebe a tak si ho vem!) Hrál jsi taky v televizi, měl jsi velký role. Nevěděl jsi co dřív dělat, byl jsi v jednom kole. Už ti není kámo dvacet, abys všechno stíhal. Tvůj život se jako z vlaku za okýnkem míhal. Dávno nejsi mladíček, co do rádia chvátá. Máš doma dva krásný kluky a jsi jejich táta. Dneska je ti třicet sedum, tak na to ber zřetel! Nechcem, aby za pár roků na tobě rost jetel. Jsi milovník života a vždycky jsi byl. Učil ses snad od Gotta, jak mít super styl? Chcem to s tebou pořád slavit, až budeme dědci. Nechcem čekat, až vymyslej nesmrtelnost vědci! Refren (To je dárek pro tebe a tak si ho vem!) Na Evropě s Patrikem to táhneš pěkný léta. Myslim, že i díky vám tohle rádio vzkvétá. Když jsi tehdy moderoval první Superstar, každá holka říkala: Jo, ten by za hřích stál! Občas zajdem na kuličku, stejný čísla sázíme. Nula zase nepadla. Hm, tak další spin házíme. Pokr ten ti není cizí, jen to trochu umět. Můžeš prohrát pěkný prachy a pak jenom čumět. Žiješ jako raketa a letíš pořád vzhůru. Už jsi pěkně vysoko, necejtíš zemskou kůru. Všude byls a všechno znáš, tak to je věc jistá. A kdes jestě nebyl, tam se stopro chystáš. Kdyby jsi žil v Americe, možná byl bys světovej, ale možná bez kámošů, opuštěnej hotovej... Jsi sběratel zážitků, tak ať se ti vede. Jsme tví dobrý kámoši, co stojej vedle tebe!!! Refren (To je dárek pro tebe a tak si ho vem!) Tak to bylo, my tři znova. Tak se těš! Refren

leoš mareš-tři slova

leoš mareš-tři slova

...

Leoš Mareš - SLIB

Leoš Mareš - SLIB

Narozeninový dárek pro Avíka. 7. března 2018 slavila manželka Leoše Mareše Monika svoje narozeniny a tohle video vzniklo jako mix písničky, kterou pro Moniku složil Leoš jako překvapení a odvysílal ji téhož dne v Ranní Show na Evropě 2 a videa z jejich loňských zásnub, které se odehrály 28. října v Mariánských Lázních. Autorem hudby je Daniel Hádl. V refrénu skladby SLIB zní hlas Heleny Zeťové a text je popisem skutečných událostí okolo seznámení Moniky a Leoše na svatbě Filipa Vaňka dne 13.6.2015 a to včetně doslovných citací a dále přepisem jejich svatebního slibu ze dne 20.2.2018 V okamžiku, kdy vzniká tento popisek, má Monika Marešová opravdu narozeniny a zítra to bude skutečně přesně 1000 dní od jejich seznámení.

Leoš Mareš - Fotbalista roku

Leoš Mareš - Fotbalista roku

Opening video na udílení výročních cen Fotbalista roku 2016. Moderátor večera Leoš Mareš objel půl Evropy v bílém smokingu, aby hráčům dovezl oblečení na slavnostní večer. Přímý přenos ze Španělského sálu Pražského hradu se vysílal v pondělí 20. března 2017 na programu ČT1. Jedná se o přetextovaný hit Svalnatec, který měl Leoš Mareš na svém prvním albu Tři slova v roce 2001.

Leoš Mareš - Probuďte v sobě něco velkého - Motivace/Motivační video - Tominator S02E03

Leoš Mareš - Probuďte v sobě něco velkého - Motivace/Motivační video - Tominator S02E03

Facebook: https://www.facebook.com/tominatorcz1/ Soundcloud: https://soundcloud.com/user-391277102/leos-mares-probudte-v-sobe-neco-velkeho-motivace Patreon: https://www.patreon.com/Tominatorcz Volné pokračování motivace s Kazmou. Jde o člověka, který se vypracoval na veřejně známou osobnost a dnes díky svému jménu vydělává. Nedávno měl i svůj jediný koncert. Leoše Mareše zná každý. Inspirujte se jeho příběhem a radami. Hudba: Justin Bieber - Love Yourself We Are All Astronauts - Ether Videa: MILLENIUM - Leoš Mareš TRAILER - Michal matula Blažek - Leoš Mareš Evropa 2 Tominator 2017.

Leoš Mareš - Miluju + text

Leoš Mareš - Miluju + text

Leoš Mareš - Být stále mlád

Leoš Mareš - Být stále mlád

30.6.2018 - Pacov (Jatka Fest)

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE