Lily anna a k a layla Pamatuju si (Prod Tommy Bentley)

Lily anna a k a layla Pamatuju si (Prod Tommy Bentley)

Tááák new skladba znova ! :) Koment Like ODBĚĚĚĚĚĚĚR SDÍÍÍÍÍÍLEEEJ jestly chceš víc videjí ! :* :) Zdravy Lily anna Kiss :* :)

Layla už sem s tebou skončila

Layla už  sem s tebou skončila

heheh noo co thi budu říkat ?.:)-- poslechni si to dj mi vědět co si myslíš v komentech :* :) víšh co mash dělat ne ?:.:)) koment like ODBĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚRR :)))) (OPLÁCÍM) jestly se nelíbilo dej mi vědět proč :)

Lee Roy a CaBi - Pamatuju si

Lee Roy a CaBi - Pamatuju si

Lilyanna a k a Layla Sklamal si mně

Lilyanna a k a Layla Sklamal si mně

pro všechny moe sklamany duše !! něco pro wás holky moe ! :-* :)) doufám že se bude líbit :) příjemnej poslech :-* :)

SSO - Pamatuju si / mini příběh Darka

SSO - Pamatuju si / mini příběh Darka

Ahoj ! Dnes je to mini příběh o Darkovi a o mně :´) Lily Bigbrooke

StylBoy Pamatuju si

StylBoy Pamatuju si

Text: Markus, Emilian Hudba:NikBeatz

Andrea a.k.a. Layla ft Lýdush a.k.a. young G Vím že si ten jedinej

Andrea a.k.a. Layla ft Lýdush a.k.a. young G Vím že si ten jedinej

Ahoj G.:) s touhle čhajkou sem chtěla skladbu udělat dlouho a tady to je.:) doufám že se bude líbit.:) jestly se líbi dej Like koment a ODEBÍÍÍREEEEJJ.. jestly se ti nelíbi není muj problem.:) křížek másh v rohu :-* :) děkujem and we love ya Peace :)

PEROXID - PAMATUJU SI (Mixtape vol.1)

PEROXID - PAMATUJU SI (Mixtape vol.1)

ORIGINAL: Tinie Tempah - Written In The Stars Ref.: Pamatuju si.. Když jsem vydal první track,byl to shit a kritika hned a já se nedivim (yeaaaa). Těžký začátky, hlas jak buzerant a tys mě neměl ráád (yeaaaa) 12 let, velkej shit, žádnej hit, ale měl jsem radost a chuť točit Tehda ještě jako MC Jomi, vyhlašoval jsem že kritiku mam prdeli, ale. Nebyl žádnej fan, nebyl jsem žádnej pán, a já si na velkýho rapera hrál. Když jsem stočil první track o hulení, přitom jsem ani nevěděl, jak to smrdí. Ale věř nebo ne, já toho nelituju, třeba jenom díky tomu dneska rapuju. Byla to ostuda, já se za to styděl, když jsem šel po vesnici každej na mě blbě civěl. Smál se mi, a já to neunesl, tak jsem smazal bandzone profil a tim ještě víc klesl. Už se nedalo poslouchat, že se mam na to vysrat že se mam jít s takovejma blbostma vycpat. Refrén..... Psal jsem dál pro sebe, nikdo o tom nevěděl přiznám se, už jsem ale do předu nehleděl. Bylo mi skoro 13 a já si řekl že to skusím znova, dlouhý rozhodnutí, ale nakonec mě přemohla odvaha. Bandzone cz založit profil a byl jsem tam, neměl jsem ještě track, tak tam beat dám. Moje jméno MC Pipe, se mnou taky MC Hart, tréninky na chatě, bylo to celkem hárd. On se na to vykašlal, jel jsem tedy sólo, říkám si, už mi musí vyjít moje druhý kolo. Stočil jsem, první track, jako Pipe Windows PC track, přišli noví haters a já zase měl vztek. Crystal Kids do mě jeli, já byl posranej, ale pokračovat v rapu dál byl jsem odhodlanej. Nebál jsem se držet hubu, bavilo mě tvořit hudbu a já pokračoval dál a šlo to trochu nahoru! Přišli první komentáře, že mam makat dál, že jsem poděkoval a přesně tohle jsem si přál. Neváhal jsem, makal jsem, za svym cílem už sem, konečně stál sem, a pomalu se začal vyplňovat můj sen! 2 roky jsem působil jako MC Pipe, všichni mě pod timto jménem znaj. Spíše jako dětsko, co by mělo plenky nosit, proto jsem změnil postoj, teď jsem Peroxid! Refrén...

Lil Bengz Zpověd Layla

Lil Bengz Zpověd  Layla

Ahoj G.:) tuhle skladbu sem nahrála protože se mi tahle písnička od nich moc zalíbila. jestly se ti to líbi taky pls Likuj komentuj a ODEBÍREJ. jestly se ti nelíbí Křížek máš Nahoře v rohu nemusíš to hlavně jestly máš nějaky blbý keci tak vysvětlení atd.. maš v písničce.:) nemluví jenom za lil bengz ale i za mně :) :)

Adam a.k.a Ghetto Ap.. feat. Lilyanna a.k.a Layla.

Adam a.k.a Ghetto Ap.. feat. Lilyanna a.k.a Layla.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE