Ben Cristovao ft. Betty & Mishel - KOLOTOČ / prod. by The Glowsticks (Official Lyric Video)

Ben Cristovao ft. Betty & Mishel - KOLOTOČ / prod. by The Glowsticks (Official Lyric Video)

Produkce: Osama Verse - Atile / The Glowsticks Klávesy: Tomas Kaco Text: Ben Cristovao, Alzbeta Ferencova, Michaela Chovancova Sleduj Bena na: Facebook: www.facebook.com/Cristovao.Ben Instagram: www.instagram.com/bennycristo Youtube: www.youtube.com/bencristovao booking: booking@championship.cz e-shop: www.bennycristo.com

Ben Cristovao-Kolotoč Text (lyrics)

Ben Cristovao-Kolotoč  Text (lyrics)

Ahoj,díky za shlédnutí :) Do komentáře mi můžeš napsat co by sis přál(a) příště :) Like,komentář či nějaké to sdílení potěší a pokud nechceš přijít o nové video tak mě odebírej :)

Ben Cristovao ft. Forsomeone - Kolotoč (prod. by The Glowsticks) [Text]

Ben Cristovao ft. Forsomeone - Kolotoč (prod. by The Glowsticks) [Text]

Ben Cristovao ft. Forsomeone - Kolotoč (prod. by The Glowsticks) [Text] Text k písni Kolotoč od Bena Cristovao. Ben Cristovao ft. Forsomeone - Kolotoc (Original Video): https://www.youtube.com/watch?v=TmudDWgipPE Ben Cristovao YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCbg2VbVFGVy_06MMdxvddEg ******************************************** Pro více textů a videí Odebírejte tento kanál https://www.youtube.com/channel/UCau2rmfaXown7hydtcjNcSQ Vytvořeno ve spolupráci s NFB Radio YouTube - https://www.youtube.com/channel/UCJBduQIit1HAYdkf-RLIURw Facebook - https://www.facebook.com/needforbeatradio Kolotoč text: Ona a já, jsme jako kolotoč, když je ona nahá, já zapomenu proč. Už není zadaná, a tak ji dokola mám, v hlavě. Jop. Ona a já, jsme jako kolotoč, když je ona nahá, já zapomenu proč. Už není zadaná, a tak ji dokola mám, v hlavě, v hlavě. Čtyři ráno, sám doma, radši si vyhonim. Nechci ti volat znova, co bylo naposled se nikdy nesmí opakovat. Ani sem nevěděl, že známe takovýhle slova. Tak tak takovýhle slova, ale víme oba, že se v tý posteli do týdne objevíme znova. A bude to úžasný a potom budem zas mít. Ten kolotoč, proti nám je cirkus nic, to co si na mě řvala mi teď zkus říct. Pomalu v klidu už to nehroť víc, dva prsty nahoru a teď world peace. Jakej peace, řeklas peace mam v piči, co jsme budovali rok se ti podařilo zničit, za den. Nevěřim, že kvuli tobě civičim, zadek. Pochválim ti ho a jdu do tebe, zadem. Ona a já, jsme jako kolotoč, když je ona nahá, já zapomenu proč. Už není zadaná, a tak ji dokola mám, v hlavě, v hlavě. Štyri ráno, sama doma, další príbeh o nás, sme časovaná bomba. Kolotoč nadávok se teraz točí znova, nevieme sa ignorovať. Kolotoč kolotoč len sa toč, neprestávaj stále ešte nemám dosť. Vystupujem, točí sa mi hlava, aj keď zaspám s tebou prebúdzam sa sama. Mám chuť, dnes večer mám plán, už, volá mi, že je dole stejne jako posledne, v autě nepotrebujem postel, ne Aký peace nevrav peace, ak to tak nemyslíš, radšej mi nevrav nič, kedy to pochopíš? Co dělám, co dělám špatně? Nevoláš nechodíš včas. Tohle ti vadí to snad ne, nevěřim, že to řešíme zas. Čo robím, čo robím zle? Nič bejby všetko je fajn. Tak prečo neviem na čom sme, tak už mi odpoveď daj. Co dělám, co dělám špatně? Nevoláš nechodíš včas. Tohle ti vadí to snad ne, nevěřim, že to řešíme zas. Čo robím, čo robím zle? Nič bejby všetko je fajn. Tak prečo neviem na čom sme, tak už mi odpoveď daj, tak už mi odpoveď daj. Ona a já, jsme jako kolotoč, když je ona nahá, já zapomenu proč. Už není zadaná, a tak ji dokola mám, v hlavě, v hlavě. Ona a já, jsme jako kolotoč, když je ona nahá, já zapomenu proč. Už není zadaná, a tak ji dokola mám, v hlavě, v hlavě.

Ben Koloto

Ben Koloto

Kolotoč - TEXT

Kolotoč - TEXT

OFFICIAL VIDEO: https://youtu.be/TmudDWgipPE Text skladby Kolotoč od Ben Cristovao.

Koloto - Cedar Shed (Doodlebug Film)

Koloto - Cedar Shed (Doodlebug Film)

Robert Burian & Kali - Čo je!

Robert Burian & Kali - Čo je!

BOOKING: kali.records01@gmail.com DOWNLOAD: WAV extended mix : http://public.robertburian.com/robert_burian_&_kali_co_je_extended_mix.wav video mix : http://public.robertburian.com/robert_burian_&_kali_co_je_video_mix.wav radio mix : http://public.robertburian.com/robert_burian_&_kali_co_je_radio_mix.wav MP3 extended mix : http://public.robertburian.com/robert_burian_&_kali_co_je_extended_mix.mp3 video mix : http://public.robertburian.com/robert_burian_&_kali_co_je_video_mix.mp3 radio mix : http://public.robertburian.com/robert_burian_&_kali_co_je_radio_mix.mp3 ZIP all in one : http://public.robertburian.com/robert_burian_&_kali_co_je.zip Kali FB: https://www.facebook.com/KALI.OFFICIAL.PAGE?fref=ts Robert Burian FB: https://www.facebook.com/RobertBurian.zijeme.len.raz?fref=ts http://www.robertburian.com/

Ledový kolotoč Hlásná Třebaň 2017 - I

Ledový kolotoč Hlásná Třebaň 2017 - I

Po vzoru severských zemí jsme se u třetího piva dohodli, že když už je letos taková zima, tak se přece nenecháme zahanbit :-) Několik chlapů, dvě motorové pily, lodní motor a cca dvě hodiny práce. Zábava pro mraky lidí za tu námahu rozhodně stojí.

Kolotoč - Písmenko " Ť "

Kolotoč - Písmenko " Ť "

nech

Sám vojak v poli 01 - Sabinov 12.07.2010

Sám vojak v poli 01 - Sabinov 12.07.2010

koho kolo to je ?

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE