Bushido feat Karel Gott - Für immer jung

Bushido feat Karel Gott  - Für immer jung

das is das lieblings lied von meinem patenonkel

Leoš Mareš & Karel Gott - Být stále mlád (oficiální video)

Leoš Mareš & Karel Gott - Být stále mlád (oficiální video)

Nový singl Leoše Mareše & Karla Gotta ► https://www.supraphonline.cz/album/440820-byt-stale-mlad Text písně "Být stále mlád": Být stále mlád to bych si přál být stále mlád vzepřít se jednou provždy kalendáři jen mládí, nikdy stáří být stále mlád zkouším to dál být stále mlád i přes ty známky času ve své tváři být stále mlád Stala se mi taková zajímavá novina, pochopí to všichni, nejen moje rodina. Šel jsem mezi lidi, náladu si zvednout, a ňáká holka v tramvaji mě pustila sednout. No tak jsem hned volal známý, musíme to probrat, zvedla to její sestra a nastal ten obrat. Začala mně vykat, no musim si zvykat, když to ve sluchátku najednou slyšim jí říkat: Je tu nějakej starej chlap, šel čekat ven před dům, podle mě mu může být tak asi dvacet sedm. Tak to jsem musel zasáhnout a bránit svojí čest, já jsem přeci mnohem mladší je mi dvacet šest. Neboj se, taky se tě to bude brzy týkat, dobrý den pane nebo paní, začnou ti říkat. Pryč je podzim další už jsme zase starší, a už to bohužel bude jenom horší... Být stále mlád to bych si přál být stále mlád vzepřít se jednou provždy kalendáři jen mládí, nikdy stáří být stále mlád zkouším to dál být stále mlád i přes ty známky času ve své tváři být stále mlád Pamatuju jak jsme tenkrát sázeli břízy, pamatuju jak jsi začla chodit na dízy. Jak jsme měly schýzi, co dostanem z fýzi, užívali jsme si prostě svoje první mízi. Když jsem vlez na gympl a viděl čtvrtáky, řek jsem co to je za chlapy ty maj snad už baráky. Jak mi v patnácti přišly tak starý dvacetiletý, ve dvaceti zas byly důchodci třicetiletý. Pak se časem trošku pozměnily role, já mám zase narozeniny, no ty vole. Já už sakra pamatuju jak byla v krámech láce, kolik je to let co jsem přišel sem do práce. Proč je zase olympiáda, vždyť byla loni, zas tam budou běhat, proč ten čas tak honí. A už je zase Silvestr, MDŽ a Den matek, Pankrác, Servác, Bonifác už zas slaví svůj svátek. Je to asi týden, co byl první máj a v pátek už vidím děti jak vysvědčení maj. Teprv včera jsme spolu česali ovoce, tak proč venku sněží, proč jsou zítra Vánoce... Být stále mlád to bych si přál být stále mlád vzepřít se jednou provždy kalendáři jen mládí, nikdy stáří být stále mlád zkouším to dál být stále mlád i přes ty známky času ve své tváři být stále mlád Být stále mlád (Forever Young) hudba Frank Mertens hudba Bernhard Lloyd hudba Marian Gold původní text Marian Gold český text Eduard Krečmar český text Leoš Mareš Karel Gott zpěv Leoš Mareš rap Daniel Hádl nahrál Místo nahrání: Studio dh, Vyžlovka (C) 2018 SUPRAPHON a.s.

Bushido feat. Karel Gott - Für immer jung

Bushido feat. Karel Gott - Für immer jung

►Bushido Channel abonnieren: http://fty.li/AboBushido ►Heavy Metal Payback: http://bushido.fty.li/HeavyMetalPayback ►Alle Bushido Alben bei Amazon: http://amazn.li/Bushido ►„Auch wir sind Deutschland" http://amazn.li/AWSDbuch Bushido feat. Karel Gott - Für immer jung offizielles Musikvideo Das neue Bushido Album "Mythos" jetzt bestellen: http://bushido.fty.li/Mythos Um nichts zu verpassen checkt http://www.kingbushido.tv und Bushidos YouTube-Kanal, den ihr hier abonnieren könnt: http://fty.li/AboBushido Folgt, liked und besucht Bushido außerdem in allen gängigen Sozialen Netzwerken: ► Bushido auf Twitter: https://twitter.com/Bushido ► Bushido auf Facebook: https://www.facebook.com/Bushido ► Bushido auf Instagram: http://instagram.com/bush1do ► Bushido Shop & Seite: http://www.kingbushido.tv Bushido AMYFEditionen bei Amazon Bushido AMYF Standard Edition bei Amazon: ►http://amazn.li/AMYF Bushido AMYF Premium Edition bei Amazon: ►http://amazn.li/AMYFprem Bushido AMYF Deluxe Edition bei Amazon: ►http://amazn.li/AMYFdeluxe Alle Bushido CDs bei Amazon: ►http://amazn.li/Bushido Alle Bushido Alben bei iTunes: ►http://ituns.li/Bushido Wenn euch das Video gefallen hat, gebt einen Daumen hoch dafür, teilt es mit euren Freunden und schreibt eure Meinung in die Kommentare.

KAREL GOTT & NO NAME - KTO DOKÁŽE (Official)

KAREL GOTT & NO NAME - KTO DOKÁŽE (Official)

Horúca novinka už na našom eshope: http://eshop.no-name.sk/produkt/karel-gott-no-name-kto-dokaze/

Martin Dejdar a Karel Gott jako Alphaville "Forever Young" | Tvoje tvář má známý hlas

Martin Dejdar a Karel Gott jako Alphaville "Forever Young" | Tvoje tvář má známý hlas

Velkolepá zábavná show Tvoje tvář má známý hlas každou neděli ve 20:20 na Nově! #tvojetvar Oficiální stránka: http://tvojetvar.nova.cz/ Facebook: https://www.facebook.com/tvojetvarmaznamyhlas/ Instagram: https://www.instagram.com/tvojetvarmaznamyhlas/

Bushido feat karel gott für immer jung official video

Bushido feat karel gott für immer jung official video

official video

Karel Gott - Být stále mlád (Forever Young) (2000)

Karel Gott - Být stále mlád (Forever Young) (2000)

hudba: Frank Mertens, Bernhard Lloyd, Marian Gold / text: Eduard Krečmar

KAREL GOTT & BUSHIDO - FÜR IMMER JUNG (videoklip) g

KAREL GOTT & BUSHIDO - FÜR IMMER JUNG (videoklip)  g

Více na stránkách fanoušků Karla Gotta: https://www.facebook.com/pages/Fan-str%C3%A1nky-Karel-Gott-grmelino/1622375264670721?fref=nf Původně Forever Young od skupiny Alphaville 1984 kterou v roku 2000 v české verzi nazpíval zpěvák Karel Gott s českým textem Být stále mlád , Karel Gott ji nazpíval i v německé verzi Für Immer Jung. Zde Německá cover verze z roku 2008 kterou otextoval Bernd člen německé kapely "The Beach Boys"

BeatBox Karel Gott

BeatBox Karel Gott

BeatBox Karel Gott

RAP-COVER BY MC: FÜR IMMER JUNG - BUSHIDO FEAT. KAREL GOTT

RAP-COVER BY MC: FÜR IMMER JUNG - BUSHIDO FEAT. KAREL GOTT

ein wunderschöner song der einem zum nachdenken bringt... ich hoffe diese cover-version von mir gefällt euch :)

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE