Lucie Bílá & Karel Gott - Krása (2009)

Lucie Bílá & Karel Gott - Krása (2009)

Lucie Bílá & Karel Gott - Krása original Celine Dion & II Divo - I Believe In You Czech Music

KAREL GOTT a LUCIE BÍLÁ - KRÁSA g

KAREL GOTT a LUCIE BÍLÁ - KRÁSA  g

FACEBOOK: http://www.facebook.com/pages/Karel-GOTT-grmelino/161629653886846 ) Original: I Believe in You rok: 2008- hudba: Jorgen Kjell Elofsson, Matteo Saggese Český text: Pavel Vrba duet: Lucie Bílá (známe také od Celine Dion & Il Divo - I Believe In You (Je Crois En Toi) Krásou jsem raněný stále,tou bezmeznou věčnou jak Bůh. (on) Zůstává krása v představách,cítím z ní vonný déšť i vzduch. (ona) Ta krása má podob víc než-li jen zdá se. (on) Zázraky skryté jsou v ní, ona líbá mě líbá když spím i bdím. (spolu) Ta krása má sílu dávných velikých lásek. Bohatstvím neúplatná, ona líbá jen líbá jen stín snů mých. Z krásy barevných šátků vír. Zůstává můj rozum stát. (ona) Splývám s ní, ztrácívám směr a cíl. Z krásy krás věčně smím si brát. (spolu) Ta krása má podob víc než-li jen zdá se. Zázraky skryté jsou v ní.Ona líbá mě líbá když spím i bdím. Ta krása má sílu dávných velikých lásek. Bohatstvím neúplatná, ona líbá jen líbá jen stín snů mých. (uuuu) Když vládne krása, její moc je schoulená. (on) V kráse je splývání všech nadzemských sfér (spolu) Ta krása má podob víc než-li jen zdá se. Zázraky skryté jsou v ní, ona líbá mě líbá když spím i bdím. Ta krása má sílu dávných velikých lásek. Bohatstvím neúplatná, ona líbá jen líbá jen stín snů mých. Ona líbá jen líbá jen stín snů mých. (uuuu) Kráse dík. (Kráse dík.)

KAREL GOTT & LUCIE BÍLÁ - SEN V NÁS ZŮSTÁVÁ g

KAREL GOTT &  LUCIE BÍLÁ - SEN V NÁS ZŮSTÁVÁ g

Více na stránkách fanoušků Karla Gotta: https://www.facebook.com/pages/Fan-str%C3%A1nky-Karel-Gott-grmelino/1622375264670721?fref=nf L. Quarantotto, S. Sartori, S. Peterson (Con Te Partiro) / Český text: Zdeněk Borovec Po všech sladkých nocích přišlo nečekaně náhle sbohem dání já však v duchu dosud hladím tvoje dlaně sním dál o shledání sen bláhový jo. Kdo ví kdo ví Proč říkat sbohem nikdy nemůžem vědět co zítřek chystá nelze vrátit čas jedno však vím jediným jsem si jistá. R: Sen v nás zůstává ten balzám pro duši mou jen chraň jej v mém zájmu i svém navzdor ať zklamáním Všem sen v nás, zůstává ten rozžehl tenkrát světlo v nás dvou já dávno už znám jak sny lžou. Zas jim však naslouchám co na tom, že hlahol ze všech zvonů světa v nás už nevyzvání není třeba pálit mosty stůj co stůj životy jsou plné přeletů jeden otisk ve mně je však tvůj je tvůj je tvůj je tvůj. R: Sen v nás zůstává ten balzám pro duši mou jen chraň jej v mém zájmu i svém navzdor ať zklamáním Všem sen v nás zůstává ten rozžehl tenkrát světlo v nás dvou ten s námi je dál, neodlét o lásce věčné jak svět. R: Sen v nás zůstává ten rozžehl tenkrát světlo v nás dvou ten s námi je dál, neodlét o lásce věčné jak svět sen v nás zůstává. Hahahahaha... Zůstává...

lucie bílá, karel gott - co sudičky přály nám

lucie bílá, karel gott - co sudičky přály nám

duet luci bílé a karla gotta z alba duety

Lucie Bílá & Karel Gott - Ať láska křídly mává (2009)

Lucie Bílá & Karel Gott - Ať láska křídly mává (2009)

Lucie Bílá & Karel Gott - Ať láska křídly mává 2009 Czech Music

Karel Gott a Lucie Bílá | vystúpenie | Česko Slovensko má talent 2011

Karel Gott a Lucie Bílá | vystúpenie | Česko Slovensko má talent 2011

www.csmatalent.tv - sleduj videá, informácie a všetky novinky

Karel Gott a Lucie Bílá - Krása

Karel Gott a Lucie Bílá - Krása

Lucie Bílá, Karel Gott & Michal David - Co sudičky přály nám (O2 arena, Praha 2010)

Lucie Bílá, Karel Gott & Michal David - Co sudičky přály nám (O2 arena, Praha 2010)

Záznam z koncertního DVD/2CD "Michal David 50 - Mejdan roku" Natočeno: 17. června 2010 - O2 arena, Praha Supraphonline ► http://www.supraphonline.cz/album/78409-mejdan-roku Diskografie Michala Davida ► https://supraphon.lnk.to/michaldavid Text písně „Co sudičky přály nám“: Mám síly dost na to, co zvlád bych rád, mám si snad říct staň se, co má se stát. Proč mívám chuť říct, hej osude chvíli stůj, jen pojď hezky blíž a řekni co víš, jak těžký kříž bude úděl můj. Co sudičky přály nám, kdo to ví, to nám ani ďábel sám nepoví, snad má to tak být, vždyť život je krásný tím, co nového nám přichystá. Co sudičky přály nám, proč se ptát, to má patřit hádankám napořád, snad má to tak být, když budoucnost záhadná je víc nebo míň nejistá. Tak proč dál se ptáme, co nám osud přál, (co nám osud přál - ptám se) co přijde (co přijde) za týden (za týden) a co bude dál, ještě dál. Co sudičky přály nám, kdo to ví, to nám ani ďábel sám nepoví, snad má to tak být, vždyť život je krásný tím, co nového nám přichystá. Co sudičky přály nám, proč se ptát, to má patřit hádankám napořád, snad má to tak být, když budoucnost záhadná je víc nebo míň nejistá. Hudba: Michal David, František Janeček Text: Jaroslav Machek Režie: Adam Rezek © 2010 Cleopatra Musical, s.r.o.

Lucie Bílá, Karel Gott - co sudičky přály nám

Lucie Bílá, Karel Gott - co sudičky přály nám

Lucie Bílá, Karel Gott - co sudičky přály nám

Karel Gott a Lucie Bílá - Navrať se k růžím

Karel Gott a Lucie Bílá - Navrať se k růžím

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE