Lucie Bílá & Karel Gott - Krása (2009)

Lucie Bílá & Karel Gott - Krása (2009)

Lucie Bílá & Karel Gott - Krása original Celine Dion & II Divo - I Believe In You Czech Music

Karel Gott a Lucie Bílá - Na křídlech slavíků (Pocta Slavíkům - nový duet 2018)

Karel Gott a Lucie Bílá - Na křídlech slavíků (Pocta Slavíkům - nový duet 2018)

Lyric video je dárkem Lucii Bílé a Karlu Gottovi od jejich fanouška. Poslední listopadový víkend patřil rok co rok Českým slavíkům. Anketě popularity, se kterou jsou spojena především dvě legendární jména – Karel Gott a Lucie Bílá. Píseň Na křídlech slavíků je vyjádřením vzájemné úcty dvou nenapodobitelných zpěváků. Především je ale poděkováním jejich fanouškům, kteří jsou pro ně tou největší motivací a díky kterým mají na svém kontě jedinečnou sbírku ocenění. Nový duet Na křídlech slavíků vyvolal u fanoušků silné emoce, které vyvrcholily nečekaným překvapením. Lyric video k písni je dárkem pro Karla a Lucii, kterým vzdává jeden z nesčetných fanoušků hold jejich letitému společnému vládnutí na hudebním Olympu.

lucie bílá, karel gott - co sudičky přály nám

lucie bílá, karel gott - co sudičky přály nám

duet luci bílé a karla gotta z alba duety

KAREL GOTT & LUCIE BÍLÁ - SEN V NÁS ZŮSTÁVÁ g

KAREL GOTT &  LUCIE BÍLÁ - SEN V NÁS ZŮSTÁVÁ g

Více na stránkách fanoušků Karla Gotta: https://www.facebook.com/pages/Fan-str%C3%A1nky-Karel-Gott-grmelino/1622375264670721?fref=nf L. Quarantotto, S. Sartori, S. Peterson (Con Te Partiro) / Český text: Zdeněk Borovec Po všech sladkých nocích přišlo nečekaně náhle sbohem dání já však v duchu dosud hladím tvoje dlaně sním dál o shledání sen bláhový jo. Kdo ví kdo ví Proč říkat sbohem nikdy nemůžem vědět co zítřek chystá nelze vrátit čas jedno však vím jediným jsem si jistá. R: Sen v nás zůstává ten balzám pro duši mou jen chraň jej v mém zájmu i svém navzdor ať zklamáním Všem sen v nás, zůstává ten rozžehl tenkrát světlo v nás dvou já dávno už znám jak sny lžou. Zas jim však naslouchám co na tom, že hlahol ze všech zvonů světa v nás už nevyzvání není třeba pálit mosty stůj co stůj životy jsou plné přeletů jeden otisk ve mně je však tvůj je tvůj je tvůj je tvůj. R: Sen v nás zůstává ten balzám pro duši mou jen chraň jej v mém zájmu i svém navzdor ať zklamáním Všem sen v nás zůstává ten rozžehl tenkrát světlo v nás dvou ten s námi je dál, neodlét o lásce věčné jak svět. R: Sen v nás zůstává ten rozžehl tenkrát světlo v nás dvou ten s námi je dál, neodlét o lásce věčné jak svět sen v nás zůstává. Hahahahaha... Zůstává...

KAREL GOTT a LUCIE BÍLÁ - KRÁSA g

KAREL GOTT a LUCIE BÍLÁ - KRÁSA  g

FACEBOOK: http://www.facebook.com/pages/Karel-GOTT-grmelino/161629653886846 ) Original: I Believe in You rok: 2008- hudba: Jorgen Kjell Elofsson, Matteo Saggese Český text: Pavel Vrba duet: Lucie Bílá (známe také od Celine Dion & Il Divo - I Believe In You (Je Crois En Toi) Krásou jsem raněný stále,tou bezmeznou věčnou jak Bůh. (on) Zůstává krása v představách,cítím z ní vonný déšť i vzduch. (ona) Ta krása má podob víc než-li jen zdá se. (on) Zázraky skryté jsou v ní, ona líbá mě líbá když spím i bdím. (spolu) Ta krása má sílu dávných velikých lásek. Bohatstvím neúplatná, ona líbá jen líbá jen stín snů mých. Z krásy barevných šátků vír. Zůstává můj rozum stát. (ona) Splývám s ní, ztrácívám směr a cíl. Z krásy krás věčně smím si brát. (spolu) Ta krása má podob víc než-li jen zdá se. Zázraky skryté jsou v ní.Ona líbá mě líbá když spím i bdím. Ta krása má sílu dávných velikých lásek. Bohatstvím neúplatná, ona líbá jen líbá jen stín snů mých. (uuuu) Když vládne krása, její moc je schoulená. (on) V kráse je splývání všech nadzemských sfér (spolu) Ta krása má podob víc než-li jen zdá se. Zázraky skryté jsou v ní, ona líbá mě líbá když spím i bdím. Ta krása má sílu dávných velikých lásek. Bohatstvím neúplatná, ona líbá jen líbá jen stín snů mých. Ona líbá jen líbá jen stín snů mých. (uuuu) Kráse dík. (Kráse dík.)

Karel Gott a Lucie Bílá představili svůj nový duet Na křídlech slavíků

Karel Gott a Lucie Bílá představili svůj nový duet Na křídlech slavíků

Historická návštěva u Fandy bandy: Neslavnější čeští zpěváci se sešli v jeden okamžik na jednom místě. Podívejte se na video.

Karel Gott a Lucie Bílá | vystúpenie | Česko Slovensko má talent 2011

Karel Gott a Lucie Bílá | vystúpenie | Česko Slovensko má talent 2011

www.csmatalent.tv - sleduj videá, informácie a všetky novinky

Karel Gott a Lucie Bílá - Na křídlech slavíků (Duet 2018)

Karel Gott a Lucie Bílá - Na křídlech slavíků (Duet 2018)

Nový duet v podání mistra Karla Gotta s Lucií Bílou ------------------------------------------------------------------- Děkuji za všechny zhlédnutí a odběry a like .Budu přidávat více věcí .

Karel Gott a Lucie Bílá - Amor ti vieta

Karel Gott a Lucie Bílá - Amor ti vieta

Záznam z Galakoncertu z pražské arény - Karla Gotta a Lucie Bílé na společném turné s doprovodným KGB pod vedením Miroslava Taliána

Lucie Bílá & Karel Gott - Ať láska křídly mává (2009)

Lucie Bílá & Karel Gott - Ať láska křídly mává (2009)

Lucie Bílá & Karel Gott - Ať láska křídly mává 2009 Czech Music

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE