Karate Dog (2004) - Trailer CZ

Karate Dog (2004) - Trailer CZ

Detektiv Peter Fowler vyšetřuje záhadnou vraždu v čínské čtvrti, jejímž jediným svědkem je pes jménem Cho-Cho. Peter se nestačí divit, když zjistí, že Cho-Cho nejenže mluví, ale bojové umění ovládá lépe než Bruce Lee a jeho vtipným poznámkám se nevyrovná ani špionátor z Austin Powers. Zázračný mluvící pes se společně s Peterem pouští do dalšího pátrání, které je zavede na populární chrtí závodiště, jehož majitelem je bohatý a mocný podnikatel Hamilton Cage (John Voight). Tady náhodou narazí na zákeřné spiknutí a oba se tak ocitají v ohrožení života...

Karate Dog

Karate Dog

This is a compilation of the some of the fights scenes in "Karate Dog" movie, Look and sees what you are missing in this wonderful movie.

Karate Dog -- Trailer

Karate Dog -- Trailer

Doctor Doolittle meets Enter the Dragon meets Turner & Hooch! Cho Cho, a wisecracking canine, partners with a bumbling computer-geek detective to solve his Zen masters murder and save the world from a biochemical maniac. Featuring an all-star cast and knockout special effects, Karate Dog is a hilarious romp that will have the who family howling with laughter.

Karate Dog klip 5 - Karate Dog vs Jon Voight

Karate Dog klip 5 - Karate Dog vs Jon Voight

Part of Fun Time Internet's Lackluster Video review of "The Karate Dog "http://funtimeinternet.com/linkgo/2010/lackluster-video-the-karate-dog-2004/ Cho Cho, the Karate Dog (Chevy Chase) challenges Jon Voight to a Matrix-style duel. Jon Voight loses. His dignity.

DIAMANTOVÝ PEJSEK / Diamond Dog Caper - celý film 2008

DIAMANTOVÝ PEJSEK / Diamond Dog Caper - celý film 2008

Owen má moc rád psy, ale bohužel žádného nemůže mít, protože jeho sestra je na psy alergická. Jednoho dne se setkává s fenkou retrívra, která utekla partě zlodějů. Ti s její pomocí uloupili vzácné diamanty. Dali jí je totiž na krk místo obojku. Owen to zjistí úplně náhodou, když si přečte článek v novinách. Vše jde nahlásit na policii, ale tam si myslí, že Owen je jen kluk, co si moc vymýšlí. Owen se tedy musí se zloději, kteří chtějí získat diamanty zpátky, poradit sám. Tedy, ne úplně sám, přece s pomocí svojí nové kamarádky.

Karate dog (Trailer)

Karate dog (Trailer)

Trailer de la pelicula Karate dog

Karate Dog

Karate Dog

Girl & Dog Grapple.WMV

Girl & Dog Grapple.WMV

Dog gets revenge over Karate Girl

Benji the Hunted 1987 Full Movie YouTube

Benji the Hunted 1987   Full Movie   YouTube

um cãozinho corajoso

CHARLIE TIE BELT-reseña karate dog

CHARLIE TIE BELT-reseña karate dog

hola chavales,aquí os traigo la reseña de la película mas rara que os podáis imaginar aquí os dejo el link http://www.dailymotion.com/video/x1apyem_charlie-tie-belt-resena-karate-dog_fun

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE