Zay Hilfigerrr & Zayion McCall – Juju On That Beat (Official Music Video)

Zay Hilfigerrr & Zayion McCall – Juju On That Beat (Official Music Video)

Zay Hilfigerrr & Zayion Mccall’s official music video for their viral dance challenge “Juju On That Beat” Download: http://smarturl.it/DownloadJuJu Stream: http://smarturl.it/StreamJuJu Official Video for “Juju On That Beat” Directed By: Dan Centrone & CineStreamPictures Contact : ZayHilfigerBookings@gmail.com Follow Zay & Zayion: Zay - Twitter: https://twitter.com/ZayHilfiger Instagram https://www.instagram.com/zayhilfigerrr/ Spotify: https://open.spotify.com/artist/7nKeLE1toRtW4M279iS26h Soundcloud https://soundcloud.com/zayhilfiger Zayion - Twitter: https://twitter.com/zayionmccall Facebook: https://www.facebook.com/JamieVegaz Instagram: https://www.instagram.com/zayionmccall/ Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCFzQRdXhn_KulsvRGImAJfQ Spotify: https://open.spotify.com/artist/5AsWcQXw4RJFRWBbwa0ti0 Soundcloud: https://soundcloud.com/zayionmccall In case you missed it, check out Zay & Zayion featured on The Ellen Show & Live With Kelly! The Ellen Show: http://ellentube.com/videos/0-3h26lu09/ Live With Kelly: http://bcove.me/d44mno4

Funny ju ju on that beat spongebob remix

Funny ju ju on that beat spongebob remix

Hey guys Itz Mo here I was suppose to upload a Vlog but was having some prob lems editing so here is a short funny vid hope you enjoy

Roblox - COELHA JU & PATINHA CRIS (Pet Escape)

Roblox - COELHA JU & PATINHA CRIS (Pet Escape)

💜 INSCREVA-SE - https://goo.gl/UDLnwP 💜 Olá pessoal, eu sou a Julia Minegirl. Sejam bem-vindos ao nosso canal de games. Temos vídeos todos os dias às 13h. 💜 Mapa do jogo - https://www.roblox.com/games/1072074650/Pet-Escape 💜 Canal do Papis - https://goo.gl/8l1UHM 💜 Miniséries de Minecraft: Vida de fada - https://goo.gl/zSWpe9 Amigos para sempre - https://goo.gl/gVdnxi Vida de Sereia - https://goo.gl/XGyIm7 💜 Séries com mods de Minecraft: Mundo da Imaginação - https://goo.gl/G6r06q Aventuras Minegirl - https://goo.gl/H3ddYj 💜 Outros Jogos: Roblox - https://goo.gl/RWtIqm Kogama - https://goo.gl/eBZos4 The Sims 4 - https://goo.gl/1zvZLQ 💜 Para ver todas as séries, confira a playlist completa aqui https://goo.gl/D2HvEM 💜 Música - Biblioteca de áudio do YouTube e Epidemic Sound - Stick Together - Elias Naslin feat. Lucy & Elbot, Elijah N - https://www.youtube.com/watch?v=2sg5ThccqzE 💜 Gosta do canal? Então não esqueça de deixar seu LIKELATION. Muito obrigada pelo apoio, isto nos motiva a criar conteúdos legais para você. Beijokas, Julia Minegirl

Ju dhemb gjuri vazhdimisht, ja përbërësi që ju shëron menjëherë

Ju dhemb gjuri vazhdimisht, ja përbërësi që ju shëron menjëherë

JAG TAR JU INTE I - IN THE NET MED CONG

JAG TAR JU INTE I - IN THE NET MED CONG

Tack för att ni har tittat, följ mig på: English channel: https://www.youtube.com/user/Lukasinho123 Twitter: https://twitter.com/FIFALukasinho Facebook: https://www.facebook.com/lukasinhogam... Instagram: LukasGummesson Twitch: https://www.twitch.tv/fifalukasinho

INTERVISTA ME JU

INTERVISTA ME JU

Me ndiqni ne instagram nqs doni te jeni ne pjesen e 2. Faqja Jone : https://www.facebook.com/TVAlbanian Kanali Danielit : https://goo.gl/NAvZ57 Subscribe Ketu : https://goo.gl/mjlKG5 Muzika Outros : https://www.instagram.com/hashemi_armin ► For Business Inquiries : dariogjeta@hotmail.com ◄

Keni ende Nokia 3310, kompania kërkon tia riktheni, ja sa ju shpërblen

Keni ende Nokia 3310, kompania kërkon tia riktheni, ja sa ju shpërblen

Pasi te shihni videon, ju ftoj te beni "SUBSCRIBE" me qellim te ngarkimit te videove te reja. Click subscribe --- https://goo.gl/Y8vmXf Doni te mesoni dicka te re.Subscribe BejeVete dhe ju do te mesoni shume gjera Nqs kjo video ju ka pelqyer ju lutem shtypeni butonin "LIKE" . Tregoni se ju me perkrahni dhe kjo me ndihmon shume. - Ju lutem LIKE * COMENT * SUBSCRIBE ne kanalin tone per te pare me shum video interesante Nqs doni te shikoni me shume video Like kete video dhe kliko ketu qe te abonohesh ------------ https://goo.gl/Y8vmXf -Faleminderit qe na ndoqet Song: ElementD - Giving In (feat. Mees Van Den Berg) [NCS Release] Music provided by NoCopyrightSounds. Watch:https://youtu.be/DUJbtoGOeRU Download/Stream: http://ncs.io/GivingInYO Keni ende Nokia 3310, kompania kërkon tia riktheni, ja sa ju shpërblen jeto shendetshem , trupi dhe shendeti , gatuaj shedetshem , gauaj me mua , mjeksi alternative, keshilla shendeti , keshilla bukurie , receta , dieta , dobesohu me mua , fruta dhe perime , kuriozitete te ndryshem , beje vete , vetite kuruese , keshilla mjeksore

Noka: Përgjim tjetër për Xhafajn, të shtunën ju largojmë. Braçe: Bujrum, merreni pushtetin si në '96

Noka: Përgjim tjetër për Xhafajn, të shtunën ju largojmë. Braçe: Bujrum, merreni pushtetin si në '96

Pas Komisionit të Ligjeve, debatet e forta kanë përfshirë edhe Komisionin e Ekonomisë. Deputeti demokrat, Flamur Noka, ka paralajmëruar një tjetër përgjim nga PD për Agron Xhafajn. Noka e ka cilësuar një lëvizje dinake largimin e Agron Xhafajt në Itali, që sipas tij, u bë për t’iu hedhur hi syve njerëzve Së shpejti një përgjim i ri që provon se Agron Xhafaj vijonte trafikun e drogës, gjatë kohës që vëllai i tij ka qenë ministër i Brendshëm. Largimi i Agron Xhafajt në Itali ishte një lëvizje dinake për t’u hedhur hi syve njerëzve. Materiali i dytë që do dalë do jetë vërtetim katarcipërisht i faktit se Agron Xhafaj ishte aktiv në trafikun e drogës, kur vëllai i tij ishte ministër. Nëse të shtunën nuk lirojmë ministrin, bëhuni gati se do ju largojmë me gjithë kryeministrin Flamur Noka, deputeti i PD Në përgjigjen e tij, kreu i komisionit, Erjon Braçe, i ka thënë se opozita mund ta marrë pushtetin me dhunë, duke i kujtuar vitin 1996. Bujrum, merreni me dhunë pushtetin, si në vitin 1996. Kërcënimet janë të rënda në raport me ligjin. Erjon Braçe, kryetar i Komisionit të Ekonomisë

Noka: Përgjim tjetër për Xhafajn, të shtunën ju largojmë. Braçe: Bujrum, merreni pushtetin si në '96

Noka: Përgjim tjetër për Xhafajn, të shtunën ju largojmë. Braçe: Bujrum, merreni pushtetin si në '96

Pas Komisionit të Ligjeve, debatet e forta kanë përfshirë edhe Komisionin e Ekonomisë. Deputeti demokrat, Flamur Noka, ka paralajmëruar një tjetër përgjim nga PD për Agron Xhafajn. Noka përmendi dhe protestën e paralajmëruar nga opozita të shtunën, më 26 maj, duke thënë se nëse ministri Xhafaj nuk është larguar, opozita do ta largojë atë bashkë me kryeministrin, por Erjon braçe i kujtoi deputetit të PD vitin 1996, kur pushteti u 'rrëmbye' me dhunë. Deputeti i PD e ka cilësuar një lëvizje dinake largimin e Agron Xhafajt në Itali, që sipas tij, u bë për t’iu hedhur hi syve njerëzve. Së shpejti një përgjim i ri që provon se Agron Xhafaj vijonte trafikun e drogës, gjatë kohës që vëllai i tij ka qenë ministër i Brendshëm. Largimi i Agron Xhafajt në Itali ishte një lëvizje dinake për t’u hedhur hi syve njerëzve. Materiali i dytë që do dalë do jetë vërtetim katarcipërisht i faktit se Agron Xhafaj ishte aktiv në trafikun e drogës, kur vëllai i tij ishte ministër. Nëse të shtunën nuk lirojmë ministrin, bëhuni gati se do ju largojmë me gjithë kryeministrin Flamur Noka, deputeti i PD Në përgjigjen e tij, kreu i komisionit, Erjon Braçe, i ka thënë se opozita mund ta marrë pushtetin me dhunë, duke i kujtuar vitin 1996. Bujrum, merreni me dhunë pushtetin, si në vitin 1996. Kërcënimet janë të rënda në raport me ligjin. Erjon Braçe, kryetar i Komisionit të Ekonomisë Braçe është përplasur dhe me kreun e grupit të PD, Edmond Spaho, i cili ju kërkoi socialistëve të reflektonin lidhur me akuzat ndaj Xhafajt. Deputeti i PS iu përgjigj Spahos se janë kthyer në komunizëm. A e kuptoni në çfarë gjendjeje jeni futur, në çfarë rruge pa krye, dhe duhet të reflektoni se është në interes të publikut. Edmond Spaho, deputet i PD Brace: Po boll mo burrë boll, se e keni kthyer komunizëm e shkuar komunizmit. Erjon Braçe, deputet i PS Pas debateve të forta, ku deputetët e PD vijuan me akuzat e forta ndaj ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj, opozita ka braktisur Komisionin e Ekonomisë.

Ленинград ft Глюк’oZa ft ST Жу Жу Leningrad ft Gluk’oZа ft ST Ju Ju ВСЕ ПАСХАЛКИ И ОТСЫЛКИ!

Ленинград ft Глюк’oZa ft ST Жу Жу Leningrad ft Gluk’oZа ft ST Ju Ju  ВСЕ ПАСХАЛКИ И ОТСЫЛКИ!

Все пасхалки и отсылки в клипе Ленинград ft Глюк’oZa ft ST Жу Жу Leningrad ft Gluk’oZа ft ST Ju Ju ПАСХАЛКИ И ОТСЫЛКИ! Directed by Ilya Naishuller - @naishuller Produced by Alexander Chistyakov Executive producer - Sergey Lubinetsky Production supervisor - Julia Khan Made by Glukoza Animation and HONK FU Studio Denis Pisarev Anna Cattish Ilya Shekiladze Ivan Pozdnyakov Pavel Mira

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE