Josefine Mutzenbacher

Josefine Mutzenbacher

Ziel, eine berühmte Madame zu werden, erlebt eine junge Frau ihre sexuellen Erwachen.

Josefine – das liebestolle Kätzchen (1969)

Josefine – das liebestolle Kätzchen (1969)

Josefine – das liebestolle Kätzchen - ( 1969 ) Full Movie Schoolgirl Josefine learns from an early age to use sex to gain .

Pozor, ide Jozefína!

Pozor, ide Jozefína!

Mladá učiteľka prichádza na dedinu za svojím snúbencom a skoro naruší idylický život rozvetvenej fuškárskej čaty murárov, ktorí využívajú nedostatok pracovných síl v stavebníctve vo svoj prospech. Za svoje pochybné a nekvalitné služny žiadajú privysoké ceny a pod rúškom pomoci okrádajú ľudí. V hlavných úlohách slovenskej filmovej veselohry účinkujú František Dibarbora, Katarína Vrzalová a Jiří Hrzán. V nedeľu 6. marca o 15:40 na Jednotke.

Rozkoš Celý film | Delight Full movie

Rozkoš Celý film | Delight Full movie

Sleduj celé filmy v češtině, ve skvělé kvalitě a ZDARMA! Nejlepší filmy najdeš na kanále KoukeYTe: http://bit.ly/295lQQE Facebook: https://www.facebook.com/novinky.film Instagram: https://www.instagram.com/bontonfilm/ Posedlost láskou, posedlost uměním, posedlost originalitou, posedlost napodobováním, posedlost úspěchem, posedlost penězi a...posedlost sám sebou. Každá posedlost nás dříve či později dovede k zániku, pokud nad ní ztratíme nadhled, pokud se jí necháme uvláčet. Jenomže jedině při tom „vláčení" - i přes všechny odřeniny a šrámy, můžeme na několik málo okamžiků dojít k nalezení jedinečné ROZKOŠE - a o co jiného v životě vlastně jde? Milena (Jana Plodková) je jako úspěšná filmová střihačka součástí specifického uměleckého prostředí. Čím déle v něm setrvává, tím silnější má pocit, že se postupně ze všeho nějak vytrácí smysl. Vše se stává banálnějším, vše se technologizuje, vše se opakuje a imituje, přičemž kopie je leckdy ceněna více, nežli originál. Milena je zamilovaná do Vladimíra (Martin Myšička), svůj vztah však žije na základě iluze, iluze vztahu, kde hlavní slovo má mobilní telefon. Ten v nás vzbuzuje pocit neustálé blízkosti a přítomnosti milované osoby. Jsme neustále k zastižení, můžeme volat, chceme být voláni, ale hlavně můžeme psát a přijímat - esemesky. Většina jejich komunikace totiž probíhá pouze přes zprávy. Fyzicky jako by Vladimír ani nebyl přítomen. K jejich vzájemnému setkání dochází relativně řídce a většinou se jedná o „sexuální vybití", ovšem z její strany vždy z lásky, v jeho případě je to komplikovanější a pro Milenu stále bolestivě nerozluštitelné. Píší si denně – přeci kdyby mu na ni nezáleželo, tak by jí přeci stále nepsal - stala se z toho pro ni past, ze které se snaží racionálně vymanit, emocionálně však stejně vždy upadá zpět. Snaží se vše ukončit, jenže stále neúspěšně.

Liebesgruesse aus der Lederhos`n Teil1 1973 erotıc movıe

Liebesgruesse aus der Lederhos`n Teil1 1973 erotıc movıe

Vintage Babes #6 - Michelle B

Vintage Babes #6 - Michelle B

---------------------------------------------------------------- Sexiest Casino: https://goo.gl/YwoQaB ----------------------------------------------------------------

Jozefina i Matko

Jozefina i Matko

Christine Schuberth Actress Film Scenes

Christine Schuberth Actress Film Scenes

Als Josefine Mutzenbacher und Rosa Luxemburg einmal zusammen im Fahrstuhl stecken blieben

Als Josefine Mutzenbacher und Rosa Luxemburg einmal zusammen im Fahrstuhl stecken blieben

http://www.tamera.org Das Video zeigt das Theaterstück "Als Josefine Mutzenbacher und Rosa Luxemburg einmal zusammen im Fahrstuhl stecken blieben" von und mit Leila Dregger und Janni Hentrich in der Aufführung vom 15.1.2014 im Friedensforschungszentrum Tamera - am 95. Todestag von Rosa Luxemburg. Das Stück wurde vor 15 Jahren geschrieben und aufgeführt auf Werbetourneen für den Frauenkongress "Die weibliche Stimme - für eine Politik des Herzens". Im Stück geht es um eine fiktive Begegnung der Sozialistin Rosa Luxemburg mit Josefine Mutzenbacher, einer Bordellchefin aus Wien. Wir haben diese beiden exemplarischen Frauenarchetypen gewählt, um sie in ihrer Unterschiedlichkeit und für die Möglichkeit einer kommenden Frauenbewegung zu Wort kommen zu lassen.

Josefína Mutzenbacher jak to doopravdy bylo

Josefína Mutzenbacher jak to doopravdy bylo

Více o filmu a nejen o něm, ale i o jiných zajímavých filmech se dozvíte na filmové databázi FDb.cz . Mladá učiteľka prichádza na dedinu za svojím snúbencom a skoro naruší idylický život rozvetvenej fuškárskej čaty murárov, ktorí využívajú nedostatok . Nedeľné popoludnie je na Jednotke venované klasikám československej kinematografie. Tentokrát to bude slovenská filmová veselohra o učiteľke, bojujúcej .

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE