Jiří Korn - Té, co snídá

Jiří Korn - Té, co snídá

Nenašel jsem ji tady, tak jsem ji sem dal :o)

Jiri Korn - Te co snida

Jiri Korn - Te co snida

Té, co snídá právě té, sloky zpívám šíbnuté s úsilím, to ne. Mám chuť na med i na ananas, že bych tě líbal, jsem ti navrh, tvá pleť-samet, no jeden by žas ! A co ty oblé křivky navrch ! Moh jsem tušit, že ohrneš nos až se ti svěřím se svým citem. S vírou v duši, jak na jaře kos zas budu křičet pod blankytem : Té, co snídá právě té, sloky zpívám šíbnuté, umírám tou představou, že je má ! Té, co říká - hrom tě vem, znova zpívám s úsměvem, hlavu já mám svéhlavou, to mám ! Líný lenoch, leh na otoman, klidně té zasklí ten tvůj docent. (To) já bych nemoh, jsem erotoman, i když ne vždy a na sto procent. Muž mých kvalit se nevnucuje, kam přijde, tam to musí fičet, dej se sbalit a šance tu je, že snad i potom budu křičet : Té, co snídá právě té, sloky zpívám šíbnuté, umírám tou představou, že je má ! Té, co říká - hrom tě vem, znova zpívám s úsměvem, hlavu já mám svéhlavou, to mám ! Té, co snídá právě té, sloky zpívám šíbnuté, umírám tou představou, že je má ! Té, co říká - hrom tě vem, znova zpívám s úsměvem, hlavu já mám svéhlavou, to mám !

Jiří Korn - Té, co snídá

Jiří Korn - Té, co snídá

Megahit with Megashow :-)

Jiří Korn - Té, co snídá [1989 Vinyl Records 45rpm]

Jiří Korn - Té, co snídá [1989 Vinyl Records 45rpm]

Country: Czechoslovakia Label: Supraphon Side: B Catalogue: 11 0254 7 311 Date: 1989 Format: 7" Gramophone: Pro-Ject Debut Carbon Phono USB Black+Ortofon OM10 Software: Audacity Sound Quality: mp3 320kbp

JIŘÍ KORN - Té Co Snídá

JIŘÍ KORN - Té Co Snídá

SATAN DJI PRODUCTION REMASTER 2017 Té, co snídá právě té, sloky zpívám šíbnuté s úsilím, to ne. Mám chuť na med i na ananas, že bych tě líbal, jsem ti navrh, tvá pleť-samet, no jeden by žas ! A co ty oblé křivky navrch ! Moh jsem tušit, že ohrneš nos až se ti svěřím se svým citem. S vírou v duši, jak na jaře kos zas budu křičet pod blankytem : Té, co snídá právě té, sloky zpívám šíbnuté, umírám tou představou, že je má ! Té, co říká - hrom tě vem, znova zpívám s úsměvem, hlavu já mám svéhlavou, to mám ! Líný lenoch, leh na otoman, klidně té zasklí ten tvůj docent. (To) já bych nemoh, jsem erotoman, i když ne vždy a na sto procent. Muž mých kvalit se nevnucuje, kam přijde, tam to musí fičet, dej se sbalit a šance tu je, že snad i potom budu křičet : Té, co snídá právě té, sloky zpívám šíbnuté, umírám tou představou, že je má ! Té, co říká - hrom tě vem, znova zpívám s úsměvem, hlavu já mám svéhlavou, to mám ! Té, co snídá právě té, sloky zpívám šíbnuté, umírám tou představou, že je má ! Té, co říká - hrom tě vem, znova zpívám s úsměvem, hlavu já mám svéhlavou, to mám !

Jiří Korn - Té co snídá

Jiří Korn - Té co snídá

Jiří Korn měl našlápnuto stát se opravdovou hvězdou pop-music. S texty Zdeňka Borovce, měl všechny předpoklady. Pak přišla tzv. sametová revoluce, která zlikvidovala celou tehdejší československou pop-music na více než 10 roků a bohužel, vynesla do popředí "hvězdy Super Star". Mezi mými cca 60 kolegy ve věku od 20 roků až do 60 let není nikdo, kdo by poslouchal zpěváky Super Star. Korn se přesto hvězdou stal, jen musel přejít mezi zpěváky muzikálů. Je to občas trochu škoda, kvůli dvěma pěkným písničkám, postavit kolem nezáživný muzikál.

Té, co snídá

Té, co snídá

Provided to YouTube by Supraphon Té, co snídá · Sbor L.L.L./Lída Nopová · Shock and Waterproof Production · Jiří Korn · Johann Seidl · Wolfgang Opratko Zlatá kolekce ℗ 1989 SUPRAPHON a.s. Released on: 2009-04-30 Auto-generated by YouTube.

Kaja Lazar 2018 Te,co snida

Kaja Lazar 2018 Te,co snida

Cover Jiri Korn( Te co snida)

Helena Vondráčková & Jiří Korn - Já na bráchu - blues (Oficiální video)

Helena Vondráčková & Jiří Korn - Já na bráchu - blues (Oficiální video)

CHART SHOW Jiří Korn - Yvetta

CHART SHOW Jiří Korn - Yvetta

Pesnička Yvetta priniesla Jiřímu Kornovi v sedemdesiatych rokoch slávu. Preto ju prišiel zaspievať aj v rámci rebríčka najlepších hitov sedemdesiatych rokov. Pozri aj: http://www.markiza.sk/uvod Chart Show: http://chartshow.markiza.sk/ Videoarchív: http://videoarchiv.markiza.sk/video/chart-show Facebook TV Markíza: https://www.facebook.com/TeleviziaMarkiza/ Facebook Chart Show: https://www.facebook.com/ChartShowTVMarkiza/?ref=br_rs Instagram TV Markíza: https://www.instagram.com/tvmarkizaofficial/

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE