Jiří Korn - Té, co snídá

Jiří Korn - Té, co snídá

Nenašel jsem ji tady, tak jsem ji sem dal :o)

Jiri Korn - Te co snida

Jiri Korn - Te co snida

Té, co snídá právě té, sloky zpívám šíbnuté s úsilím, to ne. Mám chuť na med i na ananas, že bych tě líbal, jsem ti navrh, tvá pleť-samet, no jeden by žas ! A co ty oblé křivky navrch ! Moh jsem tušit, že ohrneš nos až se ti svěřím se svým citem. S vírou v duši, jak na jaře kos zas budu křičet pod blankytem : Té, co snídá právě té, sloky zpívám šíbnuté, umírám tou představou, že je má ! Té, co říká - hrom tě vem, znova zpívám s úsměvem, hlavu já mám svéhlavou, to mám ! Líný lenoch, leh na otoman, klidně té zasklí ten tvůj docent. (To) já bych nemoh, jsem erotoman, i když ne vždy a na sto procent. Muž mých kvalit se nevnucuje, kam přijde, tam to musí fičet, dej se sbalit a šance tu je, že snad i potom budu křičet : Té, co snídá právě té, sloky zpívám šíbnuté, umírám tou představou, že je má ! Té, co říká - hrom tě vem, znova zpívám s úsměvem, hlavu já mám svéhlavou, to mám ! Té, co snídá právě té, sloky zpívám šíbnuté, umírám tou představou, že je má ! Té, co říká - hrom tě vem, znova zpívám s úsměvem, hlavu já mám svéhlavou, to mám !

Jiří Korn - Té, co snídá [1989 Vinyl Records 45rpm]

Jiří Korn - Té, co snídá [1989 Vinyl Records 45rpm]

Country: Czechoslovakia Label: Supraphon Side: B Catalogue: 11 0254 7 311 Date: 1989 Format: 7" Gramophone: Pro-Ject Debut Carbon Phono USB Black+Ortofon OM10 Software: Audacity Sound Quality: mp3 320kbp

Jiří Korn - Té, co snídá

Jiří Korn - Té, co snídá

Megahit with Megashow :-)

Jiří Korn - Té co snídá

Jiří Korn - Té co snídá

Jiří Korn měl našlápnuto stát se opravdovou hvězdou pop-music. S texty Zdeňka Borovce, měl všechny předpoklady. Pak přišla tzv. sametová revoluce, která zlikvidovala celou tehdejší československou pop-music na více než 10 roků a bohužel, vynesla do popředí "hvězdy Super Star". Mezi mými cca 60 kolegy ve věku od 20 roků až do 60 let není nikdo, kdo by poslouchal zpěváky Super Star. Korn se přesto hvězdou stal, jen musel přejít mezi zpěváky muzikálů. Je to občas trochu škoda, kvůli dvěma pěkným písničkám, postavit kolem nezáživný muzikál.

JIŘÍ KORN - Té Co Snídá

JIŘÍ KORN - Té Co Snídá

SATAN DJI PRODUCTION REMASTER 2017 Té, co snídá právě té, sloky zpívám šíbnuté s úsilím, to ne. Mám chuť na med i na ananas, že bych tě líbal, jsem ti navrh, tvá pleť-samet, no jeden by žas ! A co ty oblé křivky navrch ! Moh jsem tušit, že ohrneš nos až se ti svěřím se svým citem. S vírou v duši, jak na jaře kos zas budu křičet pod blankytem : Té, co snídá právě té, sloky zpívám šíbnuté, umírám tou představou, že je má ! Té, co říká - hrom tě vem, znova zpívám s úsměvem, hlavu já mám svéhlavou, to mám ! Líný lenoch, leh na otoman, klidně té zasklí ten tvůj docent. (To) já bych nemoh, jsem erotoman, i když ne vždy a na sto procent. Muž mých kvalit se nevnucuje, kam přijde, tam to musí fičet, dej se sbalit a šance tu je, že snad i potom budu křičet : Té, co snídá právě té, sloky zpívám šíbnuté, umírám tou představou, že je má ! Té, co říká - hrom tě vem, znova zpívám s úsměvem, hlavu já mám svéhlavou, to mám ! Té, co snídá právě té, sloky zpívám šíbnuté, umírám tou představou, že je má ! Té, co říká - hrom tě vem, znova zpívám s úsměvem, hlavu já mám svéhlavou, to mám !

Jiří Korn - Chci Tě Mít

Jiří Korn - Chci Tě Mít

1985

Jiří Korn - Chci tě mít

Jiří Korn - Chci tě mít

Jiří Korn - Chci tě mít (Stuck On You) CD2 Zlatá kolekce Jiří Korn, Vladimír Popelka, Taneční orchestr Čs. rozhlasu-Chci tě mít (Stuck On You) záznam zvuku spravuje: Supraphon Text: Chci tě mít Tohle jediné myšlenky mé den, co den provází, co tvou lásku znám. Najednou jsem jako polední stín, co jen v úsměvu tvém ožívá když tě blízko mám Nic víc nevnímám Chci tě mít mé dny prázdné jsou kdykoli odcházíš, a já jsem sám Co tvou lásku znám Sám nevěřím někdy tomu, že právě já takové štěstí mám, že tvou lásku znám, že tu zůstávám Já býval známý tím jak jsem se ztrácel dřív než svítání jsem pláchnul V nejdelší dálce a tam znovu hledal jsem Až teď jsem tím kdo zná i ráno úžasné Já chci tě mít, to je jediné přání, co já neustále mám, co tvou lásku znám Co bylo dřív, to jsem už zapomněl Jenom s tebou teď vím co jsem chtěl Já to štěstí mám, že tvou lásku znám

Jiří Korn - Ještě tě mám plnou náruč

Jiří Korn - Ještě tě mám plnou náruč

Záznam z roku 1991, takže Korn o 20let mladší... Fíha, to mě bylo 12roků a kukal jsem na tak kvalitní pořady a jejich opakování. Takže: Možná přijde i kouzelník.

Té, co snídá

Té, co snídá

Provided to YouTube by Supraphon Té, co snídá · Sbor L.L.L./Lída Nopová · Shock and Waterproof Production · Jiří Korn · Johann Seidl · Wolfgang Opratko Zlatá kolekce ℗ 1989 SUPRAPHON a.s. Released on: 2009-04-30 Auto-generated by YouTube.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE