Jan Šmíd - Kde jsou hvězdy nejblíž (Mluvené slovo, Audiokniha, AudioStory, Audioknihy)

Jan Šmíd - Kde jsou hvězdy nejblíž (Mluvené slovo, Audiokniha, AudioStory, Audioknihy)

Pokud máte rádi autorovy úspěšné romány Čisté radosti mého života a Návrat čistých radostí, určitě vás nezklame ani tento povídkový příběh, téměř horor, který se odehrává na americkém jihozápadě. Jan Šmíd uměl propojit napětí s humorem i romantikou. Děj je plný záhad a překvapení. Viktor Preiss při této četbě prokázal své opravdu vynikající vypravěčské kvality. Audioknihu na CD si můžete koupit na:http://www.kosmas.cz/knihy/107544/kde-jsou-hvezdy-nejbliz/ Jan Šmíd Kde jsou hvězdy nejblíž čte Viktor Preiss 2 CD, délka 1 hod. 26 min Rok vydání: 2008 (P) 2008 Popron Music s.r.o. Na základě ekluzívní licence s © AudioStory Režie: Jan. Berger Mistr zvuku: Miroš Svatoň Hudba: Leoš Kosek Obsah: CD 1: 1. Kde jsou hvězdy nejblíž I. CD 2: 1. Kde jsou hvězdy nejblíž II.

Jules Verne - Cesta kolem světa za 80 dní |Mluvené slovo|

Jules Verne - Cesta kolem světa za 80 dní |Mluvené slovo|

Překlad František Netušil a Josef Pospíšil Dramatizace Tomáš Vondrovic a Jiří Šrámek Hudba Ladislav Štaidl Režie Jiří Šrámek. Osoby a obsazení: vypravěči (Viktor Preiss, Petr Haničinec, Jana Adresíková), Phielas Fogg (Jiří Adamíra), Passepartout (Ladislav Mrkvička), Fix (Petr Nárožný), paní Auda (Hana Maciuchová). Dále účinkují Bohumil Švarc, Svatopluk Beneš, Milan Friedl a Činoherní sbor. Natočeno ve studiu Lucerna v roce 1986. Původní vydání Supraphon 1987 (2LP). Reedice Supraphon v roce 1998 (2CD, AAD, SU 5180-2 812, 2:31:33).

Agatha Christie Mluvené slovo: Vánoční tragédie / detektivka krimi

Agatha Christie Mluvené slovo: Vánoční tragédie / detektivka krimi

Slečna Marplová. Detektivní aktovka o důmyslné léčce na milenecký pár. Detektivka, ve které se advokát snaží přijít na kloub vraždě bohaté staré dámy. Agata Christie Krev na chodníku, Znamení AudioKniha mluvené slovo dete Playlist : mluvené slovo ▻ Thank you for watching!Please subscribe and share with . Detektivka, ve které se advokát snaží přijít na kloub vraždě bohaté staré dámy. Detektivka se slečnou Marplovou. Detektivní aktovka o důmyslné léčce na .

Muž, který sázel stromy - Marek Eben

Muž, který sázel stromy - Marek Eben

Půlhodinové vyprávění Marka Ebena z knihy Jeana Giona *Muž, který sázel stromy, doplněné o snímky z původního kanadského animovaného filmu. Vyprávění o člověku, který celým svým bytím žije prací a tvořením. Ač stojí v kontrastu své době, toliko ničivé v období dvou světových válek, naplňuje nejen svůj život krásou a životem samým.. Vkládám opět s vděčností k všem lidem, kteří se podíleli na fragmentech tohoto počinu.

Nejneobyčejnější tajemství - jak být úspěšný

Nejneobyčejnější tajemství - jak být úspěšný

Poselství, které uslyšíte je odpovědí na otázku, jak to, že někteří mohou být bohatí a jiní strádají. Našel ji Earl Nightingale. Jeho originální zvukový se nám náhodou dostal do rukou a my jsme ho pro vás převyprávěli.

Robert Barr - Sdružení roztržitých (Krimi) (Mluvené slovo CZ)

Robert Barr - Sdružení roztržitých (Krimi) (Mluvené slovo CZ)

Milý detektivní příběh skotsko-kanadského autora. Příjemný poslech.

Carlos Castaneda: Učení dona Juana

Carlos Castaneda: Učení dona Juana

První kniha "fenoménu Castaneda", která se rázem stala kultovní knihou své generace a mezi filosofickými bestsellery světa se drží už 30 let. Tato jedinečná zpráva o setkání s jakijským čarodějem donem Juanem nás zavádí do světů, v nichž platí jiné časoprostorové zákony, ale které jsou stejně skutečné jako ten, na nějž jsme zvyklí.

Barbara Gordon - Tančím tak rychle, jak dokážu (Mluvené slovo, Audioknihy | AudioStory)

Barbara Gordon -  Tančím tak rychle, jak dokážu (Mluvené slovo, Audioknihy | AudioStory)

Barbara Gordon Tančím tak rychle, jak dokážu čte Simona Postlerová Edice Román Celou audioknihu si můžete koupit na: https://www.audiolibrix.com/cs/Directory/Book/998/Audiokniha-Tancim-tak-rychle-jak-dokazu-Barbara-Gordon http://audioteka.cz/tancim-tak-rychle-jak-dokazu,audiokniha.html Autobiografická zpověď úspěšné emancipované ženy, scenáristky a režisérky newyorské televize, která mobilizovala všechny síly své osobnosti, aby dokázala žít bez návykových medikamentů. Odhodlání k takovému boji však spolu s dalšími okolnostmi způsobilo, že se psychicky zhroutila a musela projít martyriem při opětovné snaze začít žít nový život. Příběh je tak výpovědí o bolestech a úzkostech, které v dnešním světě mohou postihnout každého z nás, ale zároveň dává naději, že s nimi můžeme bojovat a zvítězit nad nimi.

Gustave Flaubert - Paní Bovaryová (Mluvené slovo CZ)

Gustave Flaubert - Paní Bovaryová (Mluvené slovo CZ)

Rozhlasové zpracování známého románu. Příjemný poslech.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE