Jakub Smolík a Hedvika Tůmová - Vánoční píseň (Oficiální video)

Jakub Smolík a Hedvika Tůmová - Vánoční píseň (Oficiální video)

Z alba "Šťastné a veselé Vánoce" Supraphonline ► https://www.supraphonline.cz/album/275976-stastne-a-vesele-vanoce iTunes ► https://itunes.apple.com/cz/album/stastne-a-vesele-vanoce/id1163324087?l=cs Spotify ► https://open.spotify.com/album/3N9SaoismunBjXWHtAFW22 Google Play Music ► https://play.google.com/music/m/B66k3av4xxnzjg7ijrddzenylky?t=Stastne_a_vesele_Vanoce_-_Jakub_Smolik Deezer ► http://www.deezer.com/album/14244924 Další videa Jakuba Smolíka: https://www.youtube.com/channel/UCLNHDs7cQSqY1U5UhypZ0cg Hudba a text: Zdeněk Hrubý Režie: David B.S. Kamera: Jan Bartoň Produkce: Labradorfilm © 2016 SUPRAPHON a.s.

Jakub Smolík - Haleluja

Jakub Smolík - Haleluja

At se zastaví čas

21 českých zpěváků - BLANICKÉ PŘÁNÍ

21 českých zpěváků - BLANICKÉ PŘÁNÍ

Petr Janda, Petra Janů, Richard Tesařík, Václav Neckář, Jitka Zelenková, Karel Gott, Helena Vondráčková, Petra Černocká, Jakub Smolík, Standa Hložek, Petr Rezek, Petr Kolář, František Nedvěd, Štěpán Kojan, Josef Vágner, Jarda Hypochondr, Olga Matušková, Kamelie - Hana Buštíková, Dana Vlková, Josef IX., Jan Neckář a sbor. Tuto písničku najdete jako bonus na novém CD Rádia BLANÍK - 15 let HEZKY ČESKY! Více na www.radioblanik.cz.

Katarína Koščová & Vojtěch Dyk - Štědrý večer

Katarína Koščová & Vojtěch Dyk - Štědrý večer

Text: Michal Horáček Pieseň vyšla na vianočnom albume Katky Koščovej, ktorý si môžete kúpiť tu: https://www.slnkorecords.sk/katarina-koscova/stedry-vecer Pieseň je súčasťou projektu Michala Horáčka Český kalendář, piesne a CD tohto projektu si môžete kúpiť tu: http://www.clickmusic.cz/cs/interpreti/michal-horacek/alba/cesky-kalendar

Jakub Smolík+Tereza Aster Vágnerová Zůstaň stát

Jakub Smolík+Tereza Aster Vágnerová Zůstaň stát

klip J.Smolíka a T.Vágnerové Zůstaň stát, directed by david b.

Lucie Bílá - Maminko vrať se (Popelka na ledě)

Lucie Bílá - Maminko vrať se (Popelka na ledě)

Jakub Smolík Říkej mi táto ♥ MegaKoncert Čas 3.12.2016 ~ Live HD 4k

Jakub Smolík Říkej mi táto ♥ MegaKoncert Čas 3.12.2016 ~ Live HD 4k

MegaKoncert rádia ČAS 2016 Vstupné / Price : 299 CZK (stání u pódia) Foťák / Camera : Sony RX100 V Jak se mi to líbilo : Celý koncert rychle odsýpal. Moderátorských vstupů bylo minumum. Koncert začal v 17.00 a skončil kolem 22.00. Jakub Smolík : Kuba zkrátka umí. Jsem rád že na koncertu dal i mé dvě nejoblíbenější písně. Jupíí. V této i s Hedvikou Tůmovou, která zpívá také krásně. Na pódiu se vystřídali : Petr Rychlý (jako Honza Nedvěd, Pepa Vojtek a Jiří Schelinger) .... hmm dobrý, ale kdyby řekl pár vtipů mezi jednotlivými interprety, tak by udělal lépe ;-) Dále pak Voxel, Petra Janů, Jakub Smolík, Jan Kalousek, Peter Nagy, Standa Hložek, Petr Kotvald, Vašo Patejdl a Helena Vondráčková ♪ Mé hodnocení / My ratings : 10/10 ♪♫

Ewa Farna - Vánoce na míru (Official Music Video)

Ewa Farna - Vánoce na míru (Official Music Video)

Vánoce na míru jsou první vánoční písní Ewy Farné, kterou napsala spolu se svým kytaristou a producentem Lukášem Chromkem a autorskou dvojicí Sázavský & Chobot. "Když přišla nabídka udělat vánoční písničku, řekla jsem, že je to skvělá příležitost si dát jasný časový limit, svolat ty skvělé hudebníky, které kolem sebe mám, a vrhnout se na to. Díky lidem, kterým věřím, vznikla něžná píseň s účastí dětského sboru, která mi dovoluje předvést se jako zpěvačka zase v jiném světle. Je to píseň, za kterou si jako autoři stojíme, a navíc se stane součástí televizních spotů během Vánoc, takže to je super. Třeba se díky MALL.CZ dostane i k lidem, kteří mě normálně neposlouchají,“ říká Ewa. Hudba: Lukáš Chromek, Ewa Farna, Sázavský & Chobot Text: Sázavský & Chobot Hudební produkce: Lukáš Chromek, Blacksplash music s.r.o. Vydavatelství: EWOlution Creative idea: Jakub Svoboda & Janek Cingroš (Publishers) Videoklip: Janek Cingroš a Publishers   © 2017 Ewoluzone s.r.o.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE