IVAN MLÁDEK - Vtipy3

IVAN MLÁDEK - Vtipy3

Ivan Mládek: "Když něco řeknu o Havlovi, zcenzurují mě "

Ivan Mládek: "Když něco řeknu o Havlovi, zcenzurují mě   "

Zajímavý úryvek z rozhovoru Ivana Mládka s Veselovským. Ten se nestačí divit, borak...

Ivan Mládek o Metalice (KROMFEST 2018)

Ivan Mládek o Metalice (KROMFEST 2018)

Pionýrska louka

Ivan mládek uvádí Luďka Sobotu

Ivan mládek uvádí Luďka Sobotu

Ivan mládek uvádí Luďka Sobotu 1. Úvod 2. Rychlík jede do Prahy 3. O mikrofonu 4. Petřínská rozhledna 5. Přednáška o swingu 6. Lízátko 7. Uvítání na druhé straně desky 8. V intimním malém pokojíčku 9. Jak chovat včely 10. Žížaly 11. Jak si zašít díru na punčoše 12. Švadlenka Madlenka Všechna práva patří vydavatelství Panton

Benešovský jarmark 2018 - IVAN MLÁDEK A BANJO BAND

Benešovský jarmark 2018 - IVAN MLÁDEK A BANJO BAND

Vystoupení Ivana Mládka s Banjo bandem na Benešovském jarmarku 2018 v Benešově. Natáčeno v úterý 1. 5. 2018. Benešovský jarmark 2018 v Benešově proběhl v úterý 1. 5. 2018. Omluvte prosím textovou chybu v názvu interpreta na začátku videa.

Ivan Mládek a Banjo Band - Restaurace u přívozu

Ivan Mládek a Banjo Band - Restaurace u přívozu

Hudba Ivan Mládek, ale pozor - text Eduard Krečmar. Ptal se mě jeden kolega, kterou písničku mám nejraději. Je jich dost, ale tahle k nim jistě patří. Krásný text. Nedejte se mýlit přátelé, Milan Pitkin tu písničku nezpívá, to je pouze playback. Původním zpěvákem byl Jan Bošina, či jak se ten pán jmenoval. Možná někdo to bude vědět lépe a já za upřesnění předem děkuji. Jeho osud mi není znám, ale v Banjo Bandu citelně chybí. Původní verze nebyla tak rozverná, jako toto provedení remake, chlapi, jak stárnou, rádi začínají "rošťačit". Bohužel se nezachovala. Možná ji má Ivan Mládek, ale ten mi ji jistě nedá. -:)

Týdeník Hynka Zoubka - Úterý

Týdeník Hynka Zoubka - Úterý

Pokračování Týdeníku H.Z.Tento díl je o úterý, s velmi osobitým hostem.

Jiří Dědeček - Zabili trafikantku - Tiskový den - SUPRAPHON - 14. ledna 2013

Jiří Dědeček - Zabili trafikantku - Tiskový den - SUPRAPHON - 14. ledna 2013

Rozhovor Tomáše Piláta s písničkářem Jiřím Dědečkem u příležitosti vydání alba Zabili trafikantku na CD. http://www.supraphonline.cz/album/4285-zabili-trafikantku https://itunes.apple.com/cz/album/zabili-trafikantku/id594714631 Písně rebelujícího zpěváka z vystoupení v divadle Semafor v březnu roku 1989 vypovídají o době svého vzniku a zároveň přes uplynulé dvacetiletí působí stále úderně a nadčasově. Pronikavě jednoduchými, inteligentními zkratkami míří autor v písňových textech ale i v proslovech mezi jednotlivými skladbami k lapidárnímu, nečekanému a strhujícímu sdělení. Pavel Klusák píše v doprovodném textu: „U Jiřího Dědečka se posluchači často smějí tomu, že uprostřed bytostně pokřiveného světa pořád doufá v jeho normálnost a někdy ji s hranou vypravěčskou naivitou předpokládá. To se pak člověk směje z několika důvodů najednou, nejvíc tomu odhalenému rozdílu... Jiří Dědeček toho od dob svého prvního elpíčka provedl dost. Všechny další desky točil už bez her s cenzurou; ale svobodný byl hned při vzniku téhle první." Nahrávku vydává SUPRAPHON, k dispozici rovněž na Supraphonline, iTunes a MusicJetu.

Zdeněk Izer a Milan Pitkin - U muziky na Silvestra 2017 /komplet/

Zdeněk Izer a Milan Pitkin - U muziky na Silvestra 2017 /komplet/

Česká televize - U muziky na Silvestra 2017

Martin Beneš - Úterý (2015) of Afterwards

Martin Beneš - Úterý (2015) of Afterwards

Tuesday. Rondo Form. Composed and Played by Martin Beneš. Home Recorded Single to project Afterwards. TeaPea Records. https://www.facebook.com/teapearecords Enjoy. ------------------------------------------------- lyrics --------------------------------------------------- Jsem na fáčku a v hledáčku mám jednu mačku - zdá se to být beze mráčku. Tak ji píši bez potíží. Snad se se mnou tahle holka sblíží. "Jak se vede?" Pozdravím. Tohleto je pro mě každodení deja vu. Ona na to: "Ahoj zlato!" - což je vcelku vzato celkem dobře započato. A co něco stylu gentleman? "Milé děvče, dobrý den. Jakpak se ti v tento slunný den vede?" "Inu, všechno se mi zdá být tmavě šedé..." A tak se ptám: "Sličná ženo, čím je to podle tebe způsobeno?" "Chlapce hledám beze ztrát, co mě bude brát a mít mě rád." ...a mít mě rád... ...sličná ženo... ...zdá být tmavě šedé... Sólo! O libido, které není v klidu, nemám nouzi, netřu bídu. Žiju život tvrdě, hraju směle - nepřítele umím přímo skvěle. Teď už na mě čekaj hezké doby, naberu si zlobu do zásoby a až jednou budu s někým zlým, tak na něj tu zlobu vypustím. Já uterý mám, a nic zkrátka nedávám. Já úterý mám, a nic prostě nedávám.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE