IVAN MLÁDEK - Vtipy3

IVAN MLÁDEK - Vtipy3

Ivan Mládek: "Když něco řeknu o Havlovi, zcenzurují mě "

Ivan Mládek: "Když něco řeknu o Havlovi, zcenzurují mě   "

Zajímavý úryvek z rozhovoru Ivana Mládka s Veselovským. Ten se nestačí divit, borak...

Ivan Mládek - SUPERVTIPNÁ veršovaná scénka z příhraničního bordelu :-D

Ivan Mládek - SUPERVTIPNÁ veršovaná scénka z příhraničního bordelu :-D

Silvestr 2004

Ivan Mládek-Prádelna

Ivan Mládek-Prádelna

ivan mladek - zkratky

ivan mladek - zkratky

banjo band ivana mladka

Týdeník Hynka Zoubka - Úterý

Týdeník Hynka Zoubka - Úterý

Pokračování Týdeníku H.Z.Tento díl je o úterý, s velmi osobitým hostem.

Martin Beneš - Úterý (2015) of Afterwards

Martin Beneš - Úterý (2015) of Afterwards

Tuesday. Rondo Form. Composed and Played by Martin Beneš. Home Recorded Single to project Afterwards. TeaPea Records. https://www.facebook.com/teapearecords Enjoy. ------------------------------------------------- lyrics --------------------------------------------------- Jsem na fáčku a v hledáčku mám jednu mačku - zdá se to být beze mráčku. Tak ji píši bez potíží. Snad se se mnou tahle holka sblíží. "Jak se vede?" Pozdravím. Tohleto je pro mě každodení deja vu. Ona na to: "Ahoj zlato!" - což je vcelku vzato celkem dobře započato. A co něco stylu gentleman? "Milé děvče, dobrý den. Jakpak se ti v tento slunný den vede?" "Inu, všechno se mi zdá být tmavě šedé..." A tak se ptám: "Sličná ženo, čím je to podle tebe způsobeno?" "Chlapce hledám beze ztrát, co mě bude brát a mít mě rád." ...a mít mě rád... ...sličná ženo... ...zdá být tmavě šedé... Sólo! O libido, které není v klidu, nemám nouzi, netřu bídu. Žiju život tvrdě, hraju směle - nepřítele umím přímo skvěle. Teď už na mě čekaj hezké doby, naberu si zlobu do zásoby a až jednou budu s někým zlým, tak na něj tu zlobu vypustím. Já uterý mám, a nic zkrátka nedávám. Já úterý mám, a nic prostě nedávám.

Josef Zíma - Dva modré balónky

Josef Zíma - Dva modré balónky

Autor: B.Nikodém/J.Hořec Zpěv: Josef Zíma Nahrál: neuvedeno Kdysi téměř rockenrollový zpěvák - Josef Zíma - se změnil v počestnou hvězdu českých dechovek. Byl zřejmě vůbec jediný, kdo tou změnou - žánru - neztratil. Mnozí zpěváci by mu mohli závidět.

17. listopad v Praze - křížem, krážem

17. listopad v Praze - křížem, krážem

V úterý 17. listopadu 2015 si metropole užila pořádnou porci setkání všech možných názorových proudů v naší společnosti. Protestovalo a podporovalo se všechno možné. Ráno většinou proběhly pietní vzpomínky na 17. listopad roku 1939 a 1989 a v poledne již naplno odstartovala různá shromáždění, pochody a demonstrace. Tradičně plno bylo na Národní třídě, kam k pamětní desce do podchodu domu na rohu Mikulandské přicházely tisíce lidí se poklonit a zapálit svíčku jako připomínku masakru demonstrantů z roku 1989, kterým v podstatě odstartovala „Sametová revoluce“. Dost živo pak bylo i na Václavském náměstí, na Albertově a u Strakovy akademie - sídla vlády.

Svobodní představili nové logo, principy však zůstávají stejné

Svobodní představili nové logo, principy však zůstávají stejné

Reportáž z akce Svobodní na scénu, která se uskutečnila v úterý 21. 3. v Le Royal v Praze. Předseda strany Petr Mach představil mimo jiné i nové logo a vizuální styl Svobodných. Mezi podporovateli a účastníky akce se objevili i hudebník Ivan Mládek nebo majitel společnosti Albixon Jaroslav Smetana.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE