Audi A6 3.0 V6 TDI test - Maroš ČABÁK a Alex ŠTEFUCA TOPSPEED.sk

Audi A6 3.0 V6 TDI test - Maroš ČABÁK a Alex ŠTEFUCA TOPSPEED.sk

web: https://www.topspeed.sk/ fb: https://www.facebook.com/TopSpeed.sk instagram: https://www.instagram.com/topspeed.sk/

Ostrov: MHD má nové jízdní řády a asi skončí i Dopravní podnik (TV Západ)

Ostrov: MHD má nové jízdní řády a asi skončí i Dopravní podnik (TV Západ)

Městská hromadná doprava v Ostrově se chystá na nové jízdní řády. Zároveň nedávno zvolené vedení města zvažuje, jakým způsobem nadále provozovat zdejší dopravní podnik. Současný stav není podle vedení optimální. „Ty změny byly připraveny ještě bývalým vedením města. Jedná se o akci Dopravního podniku, který vyhodnotil některé linky a některé spoje jako ztrátové. Dojde k omezení ztrátových spojů směrem k nádraží. Neprokázal se zde předpoklad, že autobusy budou jezdit aspoň s patnácti lidmi. Ten předpoklad zde prostě nebyl. Dále má dojít k omezení spojů na průmyslovou zónu, mimo ty hlavní špičky. Tzn., že směny, jak byly zvyklé jezdit ráno, v poledne a večer, zůstane zachováno. Změny jízdních řádů byly schváleny odborem dopravy, tuším 6. dubna. Rozhodnutí nabylo právní moci 21. dubna. Nové jízdní řády by měly platit od 1. května,“ uvedl místostarosta Petr Šindelář. Jak nadále bude fungovat Dopravní podnik se ještě má rozhodovat. Málo pravděpodobné je, že zůstane vše jako doposud. „Upřímně řečeno dneska Dopravní podnik využívá dva autobusy. Nezdá se mi, kvůli dvěma autobusům, příliš hospodárné tady udržovat v chodu společnost, která potřebuje účetního, jednatele a dozorčí radu. Nejspíš se vrátíme k modelu, který tady byl v minulosti. A to, že město uzavře smlouvu o zajištění dopravní obslužnosti přímo s komerčním dopravcem na tři či na pět let nebo na dobu klidně i delší. Služby budou poskytovány asi ve stejné kvalitě, akorát bez kapitálové účasti města,“ naznačil Šindelář. Město mělo pro letošní vyčleněno více než 4,5 milionu korun na dotaci pro Dopravní podnik. „K tomu jsme se zřejmě ani nepřiblížili. Výroční zpráva, účetní závěrka – to budeme mít k dispozici až v červnu. Předpokládám, že drtivá většina nákladů Dopravního podniku byla částka připadající na operativní nájem těch autobusů. Na začátku tam byly tři autobusy. Dneska, jak jsem říkal, nebo od toho května, by tam měly být dva. Tato částka byla tuším 1,4 milionu korun ročně. Ve velké míře se na tom podílejí náklady na mzdy řidičů a pohonné hmoty. Takže pokud dojde k omezení spojů, samozřejmě budou tady úspory. Pokud budeme chtít mít ten luxus, jaký jsme tady měli doposud, a po městě jezdily skutečně prázdné autobusy, tak nás to bude něco stát. Ale rozpočet města skutečně není nafukovací, a máme před sebou velké investice, které už jsou rozjeté, a musí se dokončit z vlastních prostředků. Takže budeme skutečně účelně hodnotit každou korunu, kterou vynaložíme z rozpočtu,“ slíbil Šindelář. Nové jízdní řády jsou k dispozici na webových stránkách Dopravního podniku www.dpostrov.cz.

Jak se změní jízdní řády autobusů v Praze? vysvětluje náměstek Ropidu

Jak se změní jízdní řády autobusů v Praze? vysvětluje náměstek Ropidu

Které autobusy v říjnu 2016 změní trasy, které číslo a které budou zrušeny? Odpovídá Martin Šubrt, náměstek ředitele společnosti Ropid.

Tiskneme si jízdní řády na www.dpp.cz

Tiskneme si jízdní řády na www.dpp.cz

Vytvořeno jako projekt diplomové práce pro Českou Zemědělskou univerzitu v Praze, pro webovou stránku www.kurzypocitacu.cz

Novinky v jízdním řádu na železnici od 10.12.2017

Novinky v jízdním řádu na železnici od 10.12.2017

Nový noční rozjezd z Prahy do všech směrů, více vlaků ve špičkách i o víkendech, rozšíření platnosti jízdenek PID do dalších 76 stanic a zastávek ve Středočeském kraji - to jsou hlavní novinky od 10. prosince 2017.

MHD Mělník - Linka 1

MHD Mělník - Linka 1

Brno Hl.n. || Sebevrah málem pod vlakem!!! Aneb počkat se vyplácí!!!

Brno Hl.n. ||  Sebevrah málem pod vlakem!!! Aneb počkat se vyplácí!!!

Jel jsem si do Brna natočit lokomotivu 380.002 na vlaku EC173 Hungaria(opožděn asi o 10 minut), ale to jsem netušil co mě čeká. Kluk běžel se sluchátkama na vlak do Prahy (RailJet) a nevšiml si rozjíždějícího vlaku. Nebýt po hotového strojvedoucího tak je pod vlakem. A na ten rj jak běžel tak ten tam po odjezdu EC173 asi ještě 5 minut čekal. POČKAT SE VYPLÁCÍ!!!! Video natočeno 24.3.2017 v 16:31 ||============================================|| Za like, komentář či sdílení, nebo i odběr budu moc rád!!

Autobus Karosa B961 Ev.č 6366,7,,Noční Linka 504,,DP Praha

Autobus Karosa B961 Ev.č 6366,7,,Noční Linka 504,,DP Praha

Autobus Karosa B961 Ev.č 6366,7-Noční Linka 504/56 v Úseku Nové Butovice - Ohradské náměstí.Natočeno 30.1.2016

Vlakem z Čelákovic do Lysé nad Labem

Vlakem z Čelákovic do Lysé nad Labem

Popis

Irisbus Citelis 12 ev. číslo 236

Irisbus Citelis 12 ev. číslo 236

nový červený Citelis v obci Mokré

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE