Velké křtiny v Zoo Praha

Velké křtiny v Zoo Praha

V souvislosti s 80. výročím pražské zoologické zahrady se křtilo ve velkém. Jméno dostali vnuk slavného lachtana Gastona a naše 216. hříbě koně Převalského. Bert a Primula si křest náramně užili stejně jako jejich kmotři.

Večerní prohlídky v Zoo Praha

Večerní prohlídky v Zoo Praha

Jamvan, Ginni a Suchi poprvé venku

Jamvan, Ginni a Suchi poprvé venku

Podívejte se jak vypadalo seznamování trojice vzácných lvů indických s jejich venkovním výběhem. Lvice Ginni a Suchi i samec Jamvan venku od prvních dnů dovádějí s velkými míči a užívají si stejně jako návštěvníci krásného počasí. Kromě hraní spolu také přátelsky zápasí. Při vzájemných honičkách se samice často spojují proti Jamvanovi a někdy ho pěkně proženou. Že jde jenom o kočkování a nevinné hrátky, je ovšem zcela zřejmé, když se celé trio mladých lvů uloží k následnému společnému odpočinku. Do Prahy přicestovali vzácní lvi v pátek 30. října 2015. Pro pražskou zoo bylo jejich získání úspěchem. Poprvé po více než dvaceti letech se totiž do Evropy podařilo dovézt čistokrevné lvy indické přímo z jejich vlasti.

Zamilovaná zvířata Animals in Love

Zamilovaná zvířata  Animals in Love

Rok co rok celá naše země zní zpěvem, reptáním a výkřiky -- milostným voláním zvířat. Okázalé tance a dary jsou často nejlepšími prostředky k přivábení samičky/samečka a pro diváky se tak naskýtá mnohdy směšná či jímavá, ale vždy úžasných podívaná. Delfíni, lvi, ryby, ptáci, klokani, opice, krabi nebo hmyz, všichni tito jedinci se snaží okouzlit toho druhého za účelem páření a zplození života. Jejich obřady lásky jsou jako zrcadlo, ve kterém se člověk dost často poznává... Skrz nádherné a dojemné obrazy nás Les Animaux amoureux zve na cestu do různých koutů světa, abychom shlédli ty nejneobyčejnější milostné eposy. Year after year, our whole country sounds by singing, shouting and grumbling - call to love animals. Spectacular dance and gifts are often the best means of attracting the female / male and spectators can get so ridiculous and often touching, but always amazing to watch. Dolphins, lions, fish, birds, kangaroos, monkeys, crabs or insects, all of these individuals are trying to charm each other for mating and procreation of life. Their rites of love are like a mirror in which one knows quite often ... Throughout the magnificent and moving paintings Les Animaux amoureux We invite you to journey into the world, we saw the most extraordinary love epics.

Koně pro krále pouště...

Koně pro krále pouště...

další výtvor mojí mamky a mě...a není poslední..:D:D:D:D

Mládě tapíra jihoamerického

Mládě tapíra jihoamerického

Pruhované a roztomilé – takové je mládě tapíra jihoamerického, které se na konci května narodilo v Zoo Praha. Matkou mláděte je patnáctiletá samice Ivana a otcem dvanáctiletý samec Tex.

koně výběh Hradečná

koně výběh Hradečná

koně výběh Hradečná

Výtah KONE - Frýdek-Místek

Výtah KONE - Frýdek-Místek

Výtah KONE - Frýdek-Místek

Psinice - koně na výběhu

Psinice - koně na výběhu

Tapír Jihoamerický

Tapír Jihoamerický

Tak tohle fakt můžu ...

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE