Top 10 Horror Comedies

Top 10 Horror Comedies

Top 10 Greatest Horror Comedy Movies Subscribe http://goo.gl/Q2kKrD These are the funniest horror movies you can find. Join http://www.WatchMojo.com as we countdown our Top 10 favorite horror-themed comedies. List Entries and Rank: #10. Tucker and Dale vs Evil (2010) #9. Attack of the Killer Tomatoes (1978) #8. Dead Alive , AKA Braindead (1992) #7. Scary Movie (2000) #6. Gremlins (1984) #5. Zombieland (2009) #4. Beetlejuice (1998) #3. ??

Strašidelný hrad KOMEDIE CZ Dabing ^^ ^^

Strašidelný hrad KOMEDIE CZ Dabing ^^   ^^

Strašidelný hrad KOMEDIE CZ Dabing Strašidelný hrad KOMEDIE CZ Dabing

Domácí vězení 2014 cz tit cz film horor komedie

Domácí vězení 2014 cz tit cz film horor komedie

Nevrlá delikventka Kylie Bucknellová se musí vrátit do svého rodného domu poté, co jí soud nařídí domácí vězení. Její trest je ještě o to nesnesitelnější, že tam musí žít se svou matkou Miriam, která je přesvědčená o tom, že v domě straší. Kylie zpočátku nepovažuje matčiny pověry za nic jiného než za záměrné rozptýlení ze života plného vařené zeleniny a maloměstských klebet. Když se ale sama stane svědkem znepokojivého šepotu, podivného nočního bouchání a děsivého medvídka se zálibou v nevhodných řečech, začne přemýšlet o tom, zda zdědila matčinu přebujelou fantazii, nebo jestli dům skutečně obývá zlý duch, který není z jejího návratu zrovna nadšený.(Cinemax)

✪✪ Strašidelný hrad KOMEDIE CZ Dabing ✪✪

✪✪ Strašidelný hrad KOMEDIE CZ Dabing ✪✪

Poslední výkřik film Horor (15)

Poslední výkřik film Horor (15)

Horor film

LPS horor=komedie - staré video

LPS horor=komedie -  staré video

Jukněte na instagram (díky): https://instagram.com/lps_dali/ Ahoj vítám vás u dalšího videjka no a tentokrát je to Horor = komedie je to trošičku nepovedené video ale srandovní myslím že se u toho dobře pobavíte no dělala sem to s Verčou půlka Lps je její no dobře se bavte (snad tomu budete rozumět)😄😃😀😊😂😂😂😂❤️❤️❤️ Promiňte za slova pako !!!!!!!!!!! Neovládala jsem se!!!!!!!😇😥😆😬

Večeře s upírem,CZ horor 1988

Večeře s upírem,CZ horor 1988

Příběh začíná objevením tisícileté hrobky starého upíra, jehož kořeny sahají do starověké Mezopotámie. Filmový štáb, který hrobku objeví ovlivní osudy upíra na další generaci, o pár let později se z upíra stane úspěšný hororový režisér, který pozve do svého honosného prastarého sídla skupinu čtyř herců, aby zde strávili noc a povečeřeli s ním. Herci si myslí, že jim chce nabídnout roli v nějakém chystaném celovečerním filmu, ale při večeři jim režisér odhalí svoji pravou podstatu a chce, aby ho před úsvitem zabili.

Horory 2016/2017: sledujte nejlepší hororové filmy online CZ

Horory 2016/2017: sledujte nejlepší hororové filmy online CZ

Podívejte se na nejlepší horory filmy roku 2016 a 2017, které jsou dobře známé z filmových pláten. Většina z těchhle online filmů je dostupná v češtině na populárních filmových webech. Vyberte si ty nejlepší hororové filmy a podívejte se na ně spolu s přáteli. Následuj nás: https://goo.gl/PsdioJ Horory 2017 jsou oblíbeným žánrem především mezi mladými lidmi a nejsou vhodné pro dětské diváky. Hlavním cílem tohoto filmového žánru je vyvoláni strachu spolu s napětími situacemi a nepředvídatelnými změnami. Každý rok vznikají stovky filmů, které jsou dostupné v kinech a později i online na filmových webech, i když se velké popularitě těší jenom několik z nich. Trailery hororových filmů obvykle načrtnou dobrý náhled do filmového příběhu. Top 20 hororových filmů 2016 a 2017: ● Smrt ve tmě (Smrt ve tme) ● V zajetí démonů 2 (V zajeti demonu 2) ● Zhasni a zemřeš (Zhasni a zemres) ● Ulice Cloverfield 10 ● Neon Demon ● Chlapec ● Mělčiny (Melciny) ● Očista: Volební rok (Ocista: Volebni rok) ● Blair Witch: 20 let poté (Blair Witch: 20 let pote) ● Les sebevrahů (Les sebevrahu) ● Rozpolcený (Rozpolceny) ● Resident Evil: Poslední kapitola (Resident Evil: Posledni kapitola) ● Tajemství smrti slečny Neznámé (Tajemstvi smrti slecny Nezname) ● Uteč (Utec) ● Vetřelec: Covenant (Vetrelec: Covenant) ● To ● Annabelle 2: Zrození zla (Annabelle 2: Zrozeni zla) ● Nevesta ● Skryté zlo (Skryte zlo) ● Jigsaw Nejsledovanější hororové filmy jsou dostupné na největších video streamovacích webech v češtině nebo s titulky. Tvůrci filmů musejí být zvlášť kreativní při tvorbě příběhu, aby vytvořili nové, hororové děje, které divák předtím ještě neviděl. Horory filmy jsou zahrnuty i v různých filmových hodnoceních, jako například nejlepší filmy roku 2017.

Nezvaní hosté cz avi 2011 By YLDZ

Nezvaní hosté cz avi 2011 By YLDZ

álka akční filmy nejlepší celý film cz dabing, horory, sci fi, thriller,komedie,ceské,anim

álka akční filmy nejlepší celý film cz dabing, horory, sci fi, thriller,komedie,ceské,anim

CZ celý film, ceský dabing, akcní, dobrodružný , Celé filmy ,komedie, cz dabing, českým dabingem :) Celé filmy s českým dabingem :) cely film, YouTube, slunce . tv seriál ,drama, Pohádka, celý film, CZ celý film, ceský dabing, akcní, dobrodružný , Celé filmys ,českým dabingem , celý film cz,celý film ,cz dabing, celý film cz . CZ celý film, ceský dabing, akcní, dobrodružný , Celé filmy ,komedie, cz dabing, českým dabingem :) Pohádka , cz celý film, komedie ,romantický ,ceský dabing .

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE