Grace 2014 Cz DablinG Horor

Grace 2014 Cz DablinG Horor

Grace je příběh vyprávěný úplně novým způsobem – očima dívky posedlé ďáblem. Alexia Fast (Jack Reacher: Poslední výstřel) se představuje v roli Grace: naivní, půvabné a nevinné čerstvé vysokoškolačky, která si zvyká na nové prostředí i na svou novou spolubydlící. Když se ale jejího těla zmocní temné síly a rozpoutají chaos, Grace se ocitá zpátky v mrazivé náruči přísné babičky (Lin Shaye) a neúprosných pravidel církve. I tady ji ale pronásledují vzpomínky na děsivou smrt matky a hluboce zakořeněné destruktivní touhy. Je jí jasné, že démony ve svém těle musí zastavit dřív, než bude pozdě

Útes Smrti Celý FILM CZ

Útes Smrti Celý FILM CZ

The Children / Horor CZ Dabing HD

The Children / Horor CZ Dabing HD

Důmyslný nízkorozpočtový horor britské provenience má ve svém klaustrofobním režisérském pojetí, jež mnohé nechává na divákově představivosti, ty nejlepší předpoklady stát se kultovním. Vyvolá vzpomínky na veškerou krvelačnou drobotinu svých předchůdců, od Městečka prokletých po Barbarellu, přesto si dokáže uchovat jedinečnou příchuť. Dvě středostavovské rodiny tráví vánoční svátky s příbuznými v odlehlém venkovském stavení, ale ani veškeré objímání a demokratičnost vzájemných vztahů nedokážou zakrýt skutečnost, že se mezi rodiči a jejich třemi dětmi vyvíjí znepokojivé napětí (jako když dívku v pubertálním věku začne fyzicky přitahovat její strýc). Už druhý den je v chování dětí něco opravdu podivného, nastupují první záchvaty zlostného násilí, které postupně vyústí až ve vraždu. Když se rodiče zdráhají děti za cokoli potrestat, natož aby uvěřili, že jsou schopny zabíjet, situace se dále zhoršuje. Jinak děkuji za zhlédnutí. Děkuji za jakoukoli podporu! :-)

Horor(bazén) 2001 cz

Horor(bazén) 2001 cz

Charlies Farm 2014 cz tit horor

Charlies Farm   2014 cz tit  horor

Parta čtyř mladých lidí podniká dobrodružný výlet do areálu staré opuštěné farmy, kde v minulosti za brutálních okolností přišla rukama rozzlobeného davu o život jedna z místních rodin. Navzdory mnohým varováním nerespektují klid zesnulých, jejichž místo posledního odpočinku hlídá samotné ztělesněné zlo, jediný přeživší z masakru - syn Charlie!

Dáblovo-ditě-horor-cz.dabing

Dáblovo-ditě-horor-cz.dabing

Pre viac filmu like a odběr a Zdieľajte aby nás tu bolo viac

Dům v temnotách cz avi 2009 By YLDZ

Dům v temnotách cz avi 2009 By YLDZ

Větrný démon horor cz dabing film

Větrný démon horor cz dabing film

Zdravím Vás u dalšího filmu. - like + odběr potěší - pro nějaký nápad dalšího filmu zanech koment. - s pozdravem CHIISAI.

Film Like Share Follow CZ Dabing [HOROR/THRILLER] (2017)

Film Like Share Follow CZ Dabing [HOROR/THRILLER] (2017)

Napínavý snímek od "krále hororu" Jasona Bluma pojednává o nebezpečích digitálního věku a rizicích, která podstupujeme, když své životy zveřejňujeme na internetu. Děj se točí kolem úspěšného youtubera Garretta (Keiynan Lonsdale) a jeho posedlé fanynky, z níž se stane fanatická stalkerka (Ema Horvathová), která se nezastaví před ničím, aby se ke Garettovi přiblížila. ---------- Režisér: Glenn Gers Distribuce: Cinemax Scénář: Glenn Gers Produkční společnosti: Blumhouse Productions, Gunpowder & Sky ----------

Aligator 1 cz dabing

Aligator 1 cz dabing

Český dabing,starší film ale stojí za shlédnutí

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE