ZAHRANIČNÍ FILMY - Historické

ZAHRANIČNÍ FILMY - Historické

Císař Titus Flavius Domicianus. Byl vzorem tyrana na římském trůně. Za jeho vlády došlo ke sporům se senátem a ke krutému pronásledování jeho členů. Uplatňováním zákona. Řím, 500 před naším letopočtem. Poté co je tyran Tarquinius vyhnán z Říma, spojí se s Etrusky. V cestě mu stojí král Porsenna, a tak se rozhodne ho zlikvidovat. Úkolem pověří.

Shaolin 2011 cz dabing 1MARIAN ČONKA

Shaolin 2011 cz dabing 1MARIAN ČONKA

Během války na počátku 20. století projíždí nelítostný ale úspěšný velitel Hao Jie se svými vojáky Čínou a dobývá každé město, na které narazí. Jednoho dne zlikviduje také město poblíž šaolinského chrámu a před očima všech mnichů zastřelí zraněného protivníka prosícího o milost. Po slavném návratu domů ho však zradí jeho podřízený Cao Man, díky čemuž Hao Jie přijde o všechno. Holý život si zachrání jen útěkem, přičemž se dostane do stejného šaolinského chrámu, poblíž kterého nedávno raboval. Zcela zničený a pokořený Hao Jie požádá mnichy o přijetí, ti jsou však proti. Spřátelí se ale s místním kuchařem, který mu slíbí že mu pomůže získat si důvěru mnichů.

Poslední král HD trailer CZ

Poslední král HD trailer CZ

Poslední král (Birkebeinerne) Velkolepé dobrodružství z dějin Norska Výpravné historické drama o dvojici mužů, kteří mají v rukou budoucnost norského království – malého dědice trůnu, kterého musí uchránit před nelítostnými vrahy. Píše se rok 1206 a Norsko je rozervané občanskou válkou. Ve víru intrik umírá král a těsně před svou smrtí odhaluje, že má nemanželského syna – Håkona Håkonsona, dědice trůnu. Začíná zuřivý souboj o život malého dítěte. Loajální služebníci trůnu Skjervald a Torstein se snaží svého budoucího krále udržet naživu ze všech sil. Stojí proti nim neúprosná příroda i dánští nájezdníci, kteří neznají slitování. Obstojí dvojice hrdinů v nerovném souboji a dostane následníka trůnu do bezpečí? Režie: Nils Gaup Hrají: Jakob Oftebro, Kristofer Hivju, Pål Sverre Hagen, Thorbjørn Harr, Thea Sofie Loch Næss a další Norsko 2016, do 12 let nevhodné, 100min. Premiéra: 19. 01. 2017 Drama, Historický

Napospas Osudu - CZ DABING CELÝ FILM (NOVINKA)

Napospas Osudu - CZ DABING CELÝ FILM (NOVINKA)

Nezapomeňte dát LIKE a ODBĚR :) Obsah Bez jakéhokoli varování zmizí po celém světě jen tak miliony lidí. Zbudou po nich pouze šaty a osobní věci... a pocit hrůzy. Není nikdo, kdo by komukoli mohl poskytnout nějaké informace. Pilot Ray Steele se pokouší přistát s poškozeným letadlem plným hysterických lidí, kteří viděli své blízké mizet přímo před očima. Ovšem každé letiště je plné hořících vraků, a tak mu nezbývá, než doufat, že bude moci alespoň jednou v životě ještě mluvit se svou rodinou. Jeho dcera Cloe Steele se pro změnu vydává nalézt svou matku a bratra ve světě, kde zavládlo zoufalství a chaos. A Bruck Williams bojuje s pochopením nepochopitelné zničující události. Toto je příběh těch, kteří zůstali.

Vybrané historické filmy - Železná srdce | Ceske Dabing

Vybrané historické filmy - Železná srdce | Ceske Dabing

https://www.youtube.com/channel/UC4Et0j1F2x4PYTzph7QWlUA

Dokonalá loupež (2018) CZ DABING CELÝ FILM

Dokonalá loupež (2018) CZ DABING CELÝ FILM

Nezapomeňte dát LIKE a ODBĚR :)

Smrtelná kořist Deadly Prey CZ celý film, český dabing, akční, drama, 19871

Smrtelná kořist Deadly Prey CZ celý film, český dabing, akční, drama, 19871

CZ celý film, český dabing, akční, drama. DNA - Stvoření netvora DNA - Stvoření netvora CZ celý film, ceský dabing, akcní, dobrodružný , Celé filmy s českým . DNA - Stvoření netvora DNA - Stvoření netvora CZ celý film, ceský dabing, akcní, dobrodružný , Celé filmy s českým dabingem :) Celé filmy s českým dabingem . Řez diamantem - Řez diamantem - CZ celý film, ceský dabing, akcní, dobrodružný , Celé filmy s českým dabingem :) Celé filmy s českým dabingem .

Sex nebo život! CZ Dabing Celý Film

Sex nebo život! CZ Dabing    Celý Film

ROMANTICKE Filmy CZ Dub,

ROMANTICKE Filmy CZ Dub,

celý film, ceský dabing, akcní, dobrodružný , Celé filmy s českým dabingem :) Celé filmy s českým dabingem :) celý film celý film cz,celý film cz dabing,celý film komedie,celý. Popis. Brzy to přijde - CZ SK celý film, český - slovenský dabing, komedie, romantický. Bez důkazů, celý film, český dabing. Definice lasky - celý film, cz komedie, cz drama,. celý film, ceský dabing, akcní, dobrodružný , Celé filmy s českým dabingem :) Celé filmy s českým dabingem :) celý film celý film cz,celý film cz dabing,celý film .

Vybrané historické filmy - Bílá duše | Ceske Dabing

Vybrané historické filmy - Bílá duše | Ceske Dabing

https://www.youtube.com/channel/UC4Et0j1F2x4PYTzph7QWlUA

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE