Hana Hegerová - Potměšilý host

Hana Hegerová - Potměšilý host

Hana Hegerová - LIVE KONCERT (2006)

Hana Hegerová - LIVE KONCERT (2006)

Chanson, jazz & blues concert Natočeno 9. a 10. října 2006 v Moravskem divadle Olomouc Skladby: 00:00 Úvodní medley 01:55 Já ráda vzpomínám (Petr Hapka / Pavel Kopta) 04:51 Bože můj, já chci zpět - Me jeunesse fout l'camp (Guy Alfred Bontempelli / Pavel Žák) 08:40 Co mi dáš - Les feuilles Mortes (Joseph Kosma - Jacques Prévert / Pavel Žák) 12:19 Blues o stabilite (Jíří Šlitr / Jíří Suchý) 15:59 Denim Blue (Petr Hapka / Michal Horáček) 22:53 Cesta (ruská lidová / úprava - Zdeněk Fišer) 26:20 Levandulová (Petr Hapka / Michal Horáček) 32:08 (I Love You) For Sentimental Reasons (William Best / Deek Watson) 36:15 The Man I Love (George Gerschwin / Ira Gerschwin) 40:34 Černá Jessie (Jíří Šlitr / Pavel Kopta) 45:19 Svatební píseň (Petr Hapka / Jaroslav Seifert) 49:35 Šťastné slunce - Lucky Old Sun (Traditional / Jaroslav Vomáčka) 54:28 Lásko prokletá - Ne me quitte pas (Jacques Brel / Pavel Kopta) 1:01:07 Mapa lásky - Carte du tendre (Georgi Moustaki / Pavel Kopta) 1:04:30 Čím dál tím víc - Fuerza del amor (Luis Aguile / Zdeněk Rytíř) 1:09:36 Potměšilý host (Petr Hapka / Michal Horáček) 1:14:18 Čerešne (Jaro Filip / Milan Lasica) Kapela: Klavír - Petr Malásek Kontrabas - Robert Balzar Kitary - Zdeněk Fišer Saxofony - František Kop

Hana Hegerová - Co mi dáš

Hana Hegerová - Co mi dáš

Hana Hegerová - Co mi dáš

Hana Hegerová - Čerešne ( HQ, hudba Jaro Filip, text Milan Lasica, rok 1982 )

Hana Hegerová  - Čerešne ( HQ, hudba Jaro Filip, text Milan Lasica, rok 1982 )

Hana Hegerová - Levandulová (oficiální video)

Hana Hegerová - Levandulová (oficiální video)

Supraphonu 27. 9. 2013 vydá 3CD HANA HEGEROVÁ -- ZLATÁ KOLEKCE, která přinese dosud nejkompletnější pohled na její tvorbu! Komplet je rozdělen na CD1 Srdcovky, CD2 Písně cizojazyčné a CD3 Písně filmové, televizní a raritní. Posluchači zde, mezi téměř sedmdesátkou tracků, najdou zhruba 20 nahrávek vůbec poprvé uvedených na zvukovém nosiči. Výběr tak zahrnuje třeba i první bratislavskou rozhlasovou nahrávku z roku 1957, písně z 9 filmů (od počátku šedesátých do konce osmdesátých let minulého století), či skladby, které sama Hana Hegerová považovala za dávno ztracené. Na 3CD bude mnohé z jejích největších hitů, ale také snad trochu přeslechnuté songy, zpěvaččinu srdci ovšem velmi blízké. Oprávněnou zajímavostí jsou písničky v suverénně ovládaných cizích jazycích: zazní němčina, francouzština, angličtina, romština či jidiš. Její nezaměnitelný projev také doprovodil řadu televizních hudebních pořadů a seriálů, včetně živě natáčených specialit. Ve výběru samozřejmě nechybí LEVANDULOVÁ, kterou zde připomíná obnovená YouTube premiéra originálního videoklipu vydavatelství Supraphon.

Hana Hegerová - Píseň o malíři (1968)

Hana Hegerová - Píseň o malíři (1968)

Hana Hegerová - Píseň o malíři 1968 Czech Music

Hana Hegerová - Žila som správne

Hana Hegerová - Žila som správne

Hana Hegerová - Žila som správne

Hana Hegerová - Barová lavice

Hana Hegerová - Barová lavice

hudba: Jiří Šlitr původní text: Jiří Suchý zpěv: Hana Hegerová Milan Dvořák se svým orchestrem text: Já bejvávala lavice, a co mám říkat - samej plyš. A neznala jsem štěnice a neznala jsem, co je myš. Třpytila jsem se pozlátky a věřila, že nevyblednou a těšila se na zadky, které si na mě jednou sednou. Čtyřicet let jsem sloužila v šedivém baru, ve kterém se neustále snoubila absolutní tma se šerem. Ačkoli bylo docela maličko vidět v onom šeru, já přece jenom viděla a slyšela, no na mou věru. Já pamatuju básníka, kterej si na mě denně sedal a kterej místo u mlíka u kontušovky štěstí hledal. Kdybych já, račte odpustit, básníkem snad se mohla stát, nedala bych si chvíli klid a musela bych psát a psát. O hysterické blondýně, o muži s cizím dialektem a o těch, kteří jedině si umí pestřit život sektem. Kdybych já byla básníkem, sepsala bych svou minulost a za posledním puntíkem bych jednou provždy řekla "dost". A nikdy víc bych nesedala v šedivém baru, ve kterém, jak už jsem jednou předeslala, se snoubila tma se šerem. Škoda, že jsem jen lavice a nemám špetku nadání, já kdybych měla ambice, pustila bych se do psaní. Žila bych jako pták, byla bych veselá. Teď jsem však, teď jsem však šedivá, omšelá. Teď jsem však, teď jsem však šedivá, omšelá. Nesmějte se mi prosím vás, to víte - moli, prach a čas.

POTMĚŠILÝ HOST (Hana Hegerová) - album

POTMĚŠILÝ HOST (Hana Hegerová) - album

Link na stiahnutie (jednotlivo s popisom) z uložto: http://ulozto.sk/xboNE2X8/hana-hegerova-niekolko-albumov-rar

Hana Hegerová - Čím dál tím víc

Hana Hegerová -  Čím dál tím víc

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE