Hana Hegerová - Potměšilý host

Hana Hegerová - Potměšilý host

Hana Hegerová - LIVE KONCERT (2006)

Hana Hegerová - LIVE KONCERT (2006)

Chanson, jazz & blues concert Natočeno 9. a 10. října 2006 v Moravskem divadle Olomouc Skladby: 00:00 Úvodní medley 01:55 Já ráda vzpomínám (Petr Hapka / Pavel Kopta) 04:51 Bože můj, já chci zpět - Me jeunesse fout l'camp (Guy Alfred Bontempelli / Pavel Žák) 08:40 Co mi dáš - Les feuilles Mortes (Joseph Kosma - Jacques Prévert / Pavel Žák) 12:19 Blues o stabilite (Jíří Šlitr / Jíří Suchý) 15:59 Denim Blue (Petr Hapka / Michal Horáček) 22:53 Cesta (ruská lidová / úprava - Zdeněk Fišer) 26:20 Levandulová (Petr Hapka / Michal Horáček) 32:08 (I Love You) For Sentimental Reasons (William Best / Deek Watson) 36:15 The Man I Love (George Gerschwin / Ira Gerschwin) 40:34 Černá Jessie (Jíří Šlitr / Pavel Kopta) 45:19 Svatební píseň (Petr Hapka / Jaroslav Seifert) 49:35 Šťastné slunce - Lucky Old Sun (Traditional / Jaroslav Vomáčka) 54:28 Lásko prokletá - Ne me quitte pas (Jacques Brel / Pavel Kopta) 1:01:07 Mapa lásky - Carte du tendre (Georgi Moustaki / Pavel Kopta) 1:04:30 Čím dál tím víc - Fuerza del amor (Luis Aguile / Zdeněk Rytíř) 1:09:36 Potměšilý host (Petr Hapka / Michal Horáček) 1:14:18 Čerešne (Jaro Filip / Milan Lasica) Kapela: Klavír - Petr Malásek Kontrabas - Robert Balzar Kitary - Zdeněk Fišer Saxofony - František Kop

Hana Hegerová - Čerešne ( HQ, hudba Jaro Filip, text Milan Lasica, rok 1982 )

Hana Hegerová - Čerešne ( HQ, hudba Jaro Filip, text Milan Lasica, rok 1982 )

Hana Hegerová - Co mi dáš

Hana Hegerová - Co mi dáš

Hana Hegerová - Co mi dáš

Hana Hegerová: Déšť tváře smáčí

Hana Hegerová: Déšť tváře smáčí

píseň z posledního alba HH

Hana Hegerová Levandulová HD elvo video

Hana Hegerová  Levandulová  HD  elvo video

Hana Hegerová Tak už bal

Hana Hegerová Tak už bal

hudba: Daniel Georges Bevilacqua původní text: Daniel Guichard původní text: Jean Pierre Lemaire český text: Jiřina Fikejzová zpěv: Hana Hegerová řídí: Karel Vlach Karel Vlach se svým orchestrem Sbor Lubomíra Pánka text: Tak dost už toho kouzla, co ovíjí se jak psí víno. Mou vláhu dál by sál, dál by mi slunce bral ten tvůj šarm. Tak bal. Ty jsi tak schopný muž, tak všehoschopný muž, ty jsi tak drahý host a já mám tě už dost. Tak čau, miláčku. Máš kam jít, uděláš snad i kariéru. Tak už bal. Ty víš, jak má se žít, ty touhy, sny a cit, pár krásných rekvizit. Láska - pouhý zvyk, všechno je na knoflík. To zírám. A vy ne? Jak ty jsi na to káp, tomu se říká chlap. Tak sbohem, zavřu krám, tvůj Old spice vyvětrám a čau,miláčku. Máš kam jít, uděláš zajisté i kariéru. Tak už bal. Jen jdi, vždyť to tak dobře znáš a hladkou kůži máš. Jen sklouzne to po ní. Tu hlavu krásnou vztyč, co bylo dřív, je pryč, ale musíš vrátit klíč. Buď zdráv a sám se spas, se mnou ztrácíš jen čas, škoda, patří sem vzlyk. Mám tvou školu, tak snad dík a čau, miláčku. Máš kam jít, uděláš i kariéru. Tak už bal.

Hana Hegerová Mapa lásky

Hana Hegerová Mapa lásky

hudba+text: Georgi Moustaki český text: Pavel Kopta zpěv: Hana Hegerová dirigent: Harry Macourek Studiový orchestr text: Já patřím k těm nešťastně šťastným, protože mapu lásky vlastním. Zdánlivě je to bílý list. Jsou na něm cesty, řeky, šrafy a kroutí se jak paragrafy. Jde o to, umět v mapě číst. Tam, kde je křížek, tam je kostel, kdo špatně čte, tak říká postel, s kýmkoliv může spát. Kde modrá barva ledem zebe, tam nehledejte modré z nebe, tam čeká na vás vodopád. Znám lidi, kteří slepě tápou, protože pohrdají mapou. A věřte, je jich víc než dost. Má mapa pranic nepředstírá. Záplata je jen lepší díra, dva břehy může spojit most. A kdo máš místo krve vodu, jdi po břehu, vyhni se brodu, anebo zůstaň stát. A ty, kdo nemáš srdce stálé, tak radši vyhýbej se skále, z té výšky hrozí ti jen pád. Znám spoustu jednoduchých zkratek. Ze strachu, že způsobím zmatek, chci nechat geografie. Ta mapa, to je papír čistý, kdo je jak on, může být jistý, že šťastnou lásku prožije. Veletok s potokem se slévá, tam kde se rodí vinná réva, voda však plyne dál. A vystoupí-li někdy z břehů, tak není to jen vinou sněhu, to vítr s mapou si jen hrál, ...jen hrál, jen hrál.

ŠANSONY (Hana Hegerová) - album

ŠANSONY (Hana Hegerová) - album

Link na stiahnutie (jednotlivo s popisom) z uložto: http://ulozto.sk/xboNE2X8/hana-hegerova-niekolko-albumov-rar

Hana Hegerová - Barová lavice

Hana Hegerová - Barová lavice

hudba: Jiří Šlitr původní text: Jiří Suchý zpěv: Hana Hegerová Milan Dvořák se svým orchestrem text: Já bejvávala lavice, a co mám říkat - samej plyš. A neznala jsem štěnice a neznala jsem, co je myš. Třpytila jsem se pozlátky a věřila, že nevyblednou a těšila se na zadky, které si na mě jednou sednou. Čtyřicet let jsem sloužila v šedivém baru, ve kterém se neustále snoubila absolutní tma se šerem. Ačkoli bylo docela maličko vidět v onom šeru, já přece jenom viděla a slyšela, no na mou věru. Já pamatuju básníka, kterej si na mě denně sedal a kterej místo u mlíka u kontušovky štěstí hledal. Kdybych já, račte odpustit, básníkem snad se mohla stát, nedala bych si chvíli klid a musela bych psát a psát. O hysterické blondýně, o muži s cizím dialektem a o těch, kteří jedině si umí pestřit život sektem. Kdybych já byla básníkem, sepsala bych svou minulost a za posledním puntíkem bych jednou provždy řekla "dost". A nikdy víc bych nesedala v šedivém baru, ve kterém, jak už jsem jednou předeslala, se snoubila tma se šerem. Škoda, že jsem jen lavice a nemám špetku nadání, já kdybych měla ambice, pustila bych se do psaní. Žila bych jako pták, byla bych veselá. Teď jsem však, teď jsem však šedivá, omšelá. Teď jsem však, teď jsem však šedivá, omšelá. Nesmějte se mi prosím vás, to víte - moli, prach a čas.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE