HOP TROP - Tři kříže

HOP TROP - Tři kříže

Hop trop - Tři kříže - 14. 4. 09 - hotel Merkur - Česká Lípa

Wabi Ryvola-Tak už mi má holka mává

Wabi Ryvola-Tak už mi má holka mává

Ve videu k písni "Tak už mi má holka mává můžete vidět hrát bratry Ryvoly,Tonyho Linharta,Skupiny KTO,Karabina,TE.Band a Rowers.

HOP TROP - Amazonka

HOP TROP - Amazonka

Hop trop - Amazonka - 14. 4. 09 - hotel Merkur - Česká Lípa

#3. Potlach Klíny 2011 Zpívání u ohně "TŘI KŘÍŽE" 2.7.2011 © Vašek Skořepa CŠV

#3. Potlach Klíny 2011 Zpívání  u ohně "TŘI KŘÍŽE"  2.7.2011 ©  Vašek Skořepa CŠV

Druhou píseň, kterou jsem do videa přidal je Jessie James. Tradiční potlach trampských osad na Klínech v Krušných horách. Video: Vašek Skořepa CŠV Web: http://countrysdyvlk.jex.cz TŘI KŘÍŽE.. Dávám sbohem břehům proketejm který v drápech má ďábel sám bílou přídí šalupy my grave míří k útesům který znám. REF: Jen tři kříže z bílýho kamení někdo do písku poskládal slzy v očích měl a v ruce znavený lodní deník co sám do něj psal. První kříž má pod sebou jen hřích samý pití a rvačky jen chřestot nožů při kterým přejde smích srdce kámen a jméno Stan. REF: Jen tři kříže ... Já Bob Green mám tváře zjizvený štěkot psa zněl když jsem se smál druhej kříž mám a chrápu pod zemí že jsem falešný karty hrál. REF: Jen tři kříže ... Třetí kříž snad vyvolá jen vztek Kenny Rogers těm dvoum život vzal, svědomí měl, vedle nich si klek' REF: Jen tři kříže z bílýho kamení jsem jim do písku poskládal, slzy v očích měl a v ruce, znavený, lodní deník,a v něm, co jsem psal ...

Pacifik - Velrybářská výprava

Pacifik - Velrybářská výprava

Za svou pravdou stát

Za svou pravdou stát

Koncert Jan a František Nedvěd a Spiritual Kvintet. Praha, Strahov, Czech Republic, 1996

Hop Trop - Měli jsme bundy zelený.mp4

Hop Trop - Měli jsme bundy zelený.mp4

Folková Ohře 29-30.2009 na hradě Hauenštejn(Horní hrad)

Bedna vod whisky - Miki Ryvola

Bedna vod whisky - Miki Ryvola

Miki Ryvola hraje klasickou píseň Bedna vod whisky společně s kapelou Nezmaři. Text: Dneska už mně fóry ňák nejdou přes pysky, stojím s dlouhou kravatou na bedně vod whisky, stojím s dlouhým vobojkem jak stájovej pinč, tu kravatu, co nosím, mi navlík' soudce Lynč. Tak kopni do tý bedny, ať panstvo nečeká, jsou dlouhý schody do nebe a štreka daleká do nebeskýho baru, já sucho v krku mám, tak kopni do tý bedny, ať na cestu se dám. Mít tak všechny bedny od whisky vypitý, postavil bych malej dům na louce ukrytý, postavil bych malej dům a z vokna koukal ven a chlastal bych tam s Bilem a chlastal by tam Ben. Tak kopni do tý bedny, ať panstvo nečeká, jsou dlouhý schody do nebe a štreka daleká do nebeskýho baru, já sucho v krku mám, tak kopni do tý bedny, ať na cestu se dám. Kdyby jsi se, hochu, jen porád nechtěl rvát, nemusel jsi dneska na týhle bedně stát, moh' jsi někde v suchu tu svoji whisku pít, nemusel jsi dneska na krku laso mít. Tak kopni do tý bedny, ať panstvo nečeká, jsou dlouhý schody do nebe a štreka daleká do nebeskýho baru, já sucho v krku mám, tak kopni do tý bedny, ať na cestu se dám. Když jsem štípnul koně a ujel jen pár mil, nechtěl běžet, dokavád se whisky nenapil, zatracená smůla zlá, zatracenej pech, když kůň cucá whisku jak u potoka mech. Tak kopni do tý bedny, ať panstvo nečeká, jsou dlouhý schody do nebe a štreka daleká do nebeskýho baru, já sucho v krku mám, tak kopni do tý bedny, ať na cestu se dám. Až kopneš do tý bedny, jak se to dělává, do krku mi zvostane jen dírka mrňavá, jenom dírka mrňavá a k smrti jenom krok, má to smutnej konec, a whisky ani lok. Tak kopni do tý bedny, ať panstvo nečeká, jsou dlouhý schody do nebe a štreka daleká do nebeskýho baru, já sucho v krku mám, tak kopni do tý bedny!

K.T.O. - Kam tak spěcháš

K.T.O. - Kam tak spěcháš

z pořadu Posázavský pacifik, 1991 1.Kam tak spěcháš, trampe kamaráde, kam tak pospícháš, jedu na slezinu, nemám na mašinu, co se mě tak blbě ptáš. 2. Buřta v kapse, pingl přes rameno, na tramp pospíchám, a že nejsem pánem, ani Astrachánem, ani na glajzu nemám. 3. Pozvala mě ta benešovská parta, kluci od vody. Nejsou žádní páni, ani astracháni, jsou to hoši přírody. 4. V osadě se sejdem ze všech koutů, přijď se podívat. Kytara tě zmámí, až uslyšíš zdáli staré trampské písně hrát. 5. Naše píseň pomalu už končí a my půjdem spát. Kanady si zujem, dekou se přikryjem, dobrou noc si budem přát.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE