Petr Kotvald a Stanislav Hložek - Holky z naši školky

Petr Kotvald a Stanislav Hložek - Holky z naši školky

Petr Kotvald A tak dál

Petr Kotvald   A tak dál

P.Kotvald & S.Hložek - Dajána

P.Kotvald & S.Hložek - Dajána

Text: Lidé o ní říkají, že je v lásce nevěrná  ona zatím potají jediného v mysli má. Na toho, kdo klid jí vzal, dnem i nocí čeká dál, Krásná, bláhová Dajána. Na toho kdo klid jí vzal, dnem i nocí čeká dál. Dajána má v srdci žal, žije marným vzpomínkám, Předstírá-li ve dne smích, pláče v nocích bezesných, Krásná, bláhová Dajána. Srdce, které zastesklo si, s úsměvem teď žal svůj nosí,  stále čeká, čeká dál, o, o, o o o o o . Ospalá jde ulicí, nezbaví se lásky pout, Sny, jenž voní skořicí, sny, jenž nelze obejmout, sama bude věčně snít, nenalezne nikdy klid. Krásná, bláhová Dajána. Srdce které zaseklo, s úsměvem teď žal svůj nosí, stále však, čeká nás, o, o, o o o o o. Ospalá jde ulicí, nezbaví se lásky pout, Sny, jenž voní skořicí, sny, jenž nelze obejmout, sama bude věčně snít, nenalezne nikdy klid. Krásná, bláhová Dajána. Krásná, bláhová Dajána. Krásná, bláhová Dajána

Petr Kotvald a Stanislav Hložek - Bílá Královna

Petr Kotvald a Stanislav Hložek -  Bílá Královna

Petr Kotvald a Stanislav Hložek - Bílá Královna

Petr Kotvald - Kdekdo Je Dál (Videoklip 1989)

Petr Kotvald - Kdekdo Je Dál (Videoklip 1989)

Videoklip Kdekdo Je Dál Klip klap - Nouzové řešení 1989 Jindřich Parma; Pavel Cmíral 7" Single: Kdekdo Je Dál / Stínohry (1989) Supraphon ‎– 11 0203-7 311 V roce 1990 vyšlo na LP Gejzír.

Mahler Rückertlieder Ich bin der Welt abhanden gekommen

Mahler Rückertlieder Ich bin der Welt abhanden gekommen

R*: Oh sexy.. HOLY FU-

R*: Oh sexy.. HOLY FU-

Grand Theft Auto V https://store.playstation.com/#!/fr-fr/tid=CUSA00411_00

Televizní noviny 15.02.1989

Televizní noviny 15.02.1989

Hlavní zpravodajská relace Československé televize komentující nejdůležitější události, které se staly 15.02.1989. Toto vydání Televizních novin obsahuje mimo jiné následující reportáže: - Oficiální návštěva generálního tajemníka Maďarské socialistické dělnické strany Károlyho Grosze v Československu: přílet na letiště Ruzyně v Praze, jednání s generálním tajemníkem ÚV KSČ Milošem Jakešem a poté závěrečné rozhovory - Čtená zpráva: Sovětský deník Pravda informuje o odchodu sovětských vojsk z Afghánistánu - Studio Moskva: Politická situace v Afghánistánu po odchodu sovětských vojsk - Čtená zpráva: Pracovní setkání ministrů obrany členských států Varšavské smlouvy v Moskvě - Politika apartheidu v Jihoafrické republice, protestní hladovka stovek politických vězňů a podpora osvobozeneckého hnutí v Angole UNITA - Zavraždění generálního tajemníka peruánské Národní federace horníků a hutníků Saula Cantorala - Konec 4. vrcholné schůzky prezidentů států střední Ameriky v San Salvadoru - Podepisování obchodních dohod se zahraničními partnery v rámci národních podniků. Na československém trhu se má objevit sovětský televizní přijímač značky Rubin. Příprava na výrobu digitálních přijímačů. - Čtená zpráva: Prezident ČSSR Gustáv Husák a předseda federální vlády ČSSR Ladislav Adamec zaslali soustrastný dopis k úmrtí bývalého poslance Federálního shromáždění a mininistra práce a sociálních věcí ČSSR Michala Štancľa jeho rodině - Čtená zpráva: Zpráva ze zasedání české vlády. Projednání zprávy o rozvoji kapacit na modernizaci stavebních fondů a bytové výstavby - Čtená zpráva: Zpráva ze zasedání slovenské vlády - Jednání vedoucího tajemníka MV KSČ v Praze Miroslava Štěpána s pracovníky ČSAV - Tisková konference Československého výboru pro evropskou bezpečnost a spolupráci k výsledkům vídeňské Následné konference KBSE. Vystoupil předseda výboru Bohuslav Kučera - Čtená zpráva: Investiční záměry ROH na IX. pětiletku - Návštěva rekreačního střediska Modra-Harmónia. Rekrační zařízení přechází na chozrasčotové zřízení - Zúrodňování lehkých písčitých půd v Polabí pracovníky Technických služeb a JZD Živanice - 2. zasedání právní komise ÚV KSČ k posilování zákonnosti - 14 koncertů tvorby současné slovenské vážné hudby v hudební síni Bratislavského hradu. Hovoří hudební skladatel Hanuš Bartoň - Vyhlášení vítězů (Jozef Pribilinec, Radek Beinhauer, Dominik Hašek) 24. ročníku ankety Sportovní objev roku 1988 - Výsledky I. československé hokejové ligy. Sparta Praha-Dukla Jihlava. Rozpis plánovaných zápasů - Výsledky československé házenkářské ligy. 13. kolo v házené žen Inter ZŤS Bratislava-Gottwaldov

DAMN IT WOMAN!

DAMN IT WOMAN!

Just a reaction shot from Code MENT. All copyrights belong to their perspective owners. No illegality is meant on my part.

Pilot's view - Bush-flying in Africa onboard the Cessna Caravan - Nairobi to Nguruman HD

Pilot's view - Bush-flying in Africa onboard the Cessna Caravan - Nairobi to Nguruman HD

Video by Felix Gottwald - Aviation Photography - www.felixgottwald.net Join a bush-pilot in Africa onboard the Cessna Grand Caravan of Yellowwings Air Services on a flight from Nairobi Wilson (WIL/HKNW) to Nguruman Rangers Post. See their ultra-low arrival and departures scratching the tops of the trees with a landing on a rough dirt-strip. If you want to know more about my work as a pilot and see some great aviation photos, then go to http://www.felixgottwald.net or my facebook page at http://www.facebook.com/felixgottwaldaviationphotography Music is licenced according Creative Commons: Attribution-Share Alike 3.0 CC-nc-by-sa.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE