FROM - Nebe (oficiální videoklip)

FROM - Nebe (oficiální videoklip)

První singl skupiny FROM. Stahujte na: iTunes: http://bit.ly/1lcD92c Amazon: http://amzn.to/1kNBeki Bontonline: http://bit.ly/1sYguql Režie, scénář, střih: 2PALs (Lukáš Hrdý, Jan Chramosta) Produkce: Michael Kraus Kameraman: Aleš Lněnička Asistent kameramana: František Jakubec Asistent režie: Jan Cingroš, Eliška Vondráková Kostýmy a masky: Pavla Lachmannová, Kristýna Matolinová Kapela FROM se útvařela několik let. Z muzikantů se stali přátelé, které spojuje láska k muzice a jeden velký sen, který je žene stále dál. Počáteční písmena jmen 4 muzikantů tvoří název kapely FROM (Filip, Richard, Ondra, Martin). Tak jako to kdysi to udělali Beatles tak i kluci z kapely FROM mají nepsanou dohodu, že když se tvoří muzika a texty, musí byt všichni spokojeni. To znamená, že energie a múzy musí plout stejným směrem. (C) BrainZone s.r.o.

FROM - Nebe

FROM - Nebe

Jsi výčet všech marných pokusů, výsledek v rovnicích mých dnů, klidná jak výstřely do spánků, nouzový východ z tajných snů. Jsi pád z mé hrany něžností, nemožná v rámci možností, křehká uprostřed siločar, jsi pravdou, kterou rád bych lhal. Ta pravá nalevo od nebe, ta pravá nalevo od nebe, vzdálená na dotek jako můj nádech nad vodou. Jsi nápis na stěně srdeční, nevšední v rámci všedností, něžná, jak stehy našich ran, otázka, na kterou se ptám. Ta pravá nalevo od nebe, ta pravá nalevo od nebe, vzdálená na dotek jako můj nádech, nádech nad vodou. Ta pravá nalevo od nebe, ta pravá nalevo od nebe, vzdálená na dotek jako můj nádech nad vodou. Ta pravá nalevo od nebe ta pravá nalevo od nebe, vzdálená na dotek jako můj nádech, nádech nad vodou. Ta pravá nalevo od nebe, ta pravá nalevo od nebe, vzdálená na dotek jako můj nádech, nádech nad vodou. Ta pravá nalevo od nebe, ta pravá nalevo od nebe, vzdálená na dotek jako můj nádech nad vodou.

FROM- Nebe

FROM- Nebe

Jak jsem se koukala na youtube viděla jsem že většina textů k písním je na černém a nebo čistém podkladu. Proč? Zahrabala jsem tak do výchozích obrázků svého počítače a vytáhla tuhle nádhernou chryzantému. hudba: Nebe (FROM) Snad se vám tohle bude líbit Kdyby jste náhodou chtěly nějakou svoji oblíbenou napište do komentů, udělám.

From - Nebe

From - Nebe

konecne jsem ji mela cest slyset na zivo :) a to na Avon Pochodu v Decine 5.6.2016 ehm...vůbec tam nejsem slyset :D

FROM CD "NEKONEČNO" NEBE

FROM CD "NEKONEČNO"     NEBE

FROM Filip Richard Ondar Martin - music Production - Fabio Trentini mix, master - Ecson Waldes Biotech Studio lyrics - Monika Hlinková NEBE Jsi výčet všech marných pokusů Výsledek v rovnicích mých dnů Klidná jak výstřely do spánků Nouzový východ z tajných snů Jsi pád z mé hrany něžností Nemožná v rámci možností Křehká uprostřed siločar jsi pravdou kterou rád bych lhal REF.: Ta pravá nalevo od nebe Ta pravá nalevo od nebe Vzdálená na dotek jako můj nádech nádech nad vodou Jsi nápis na stěně srdeční Nevšední v rámci všedností Něžná jak stehy našich ran Otázka na kterou se ptám

FROM - V síti (oficiální videoklip)

FROM - V síti (oficiální videoklip)

https://www.facebook.com/F.R.O.M.kapela Oficiální klip k songu V síti. | (C) BrainZone s.r.o. Natočili jsme videoklip, který se dotýká ožehavého tématu kyberšikany, která je čím dál víc problémem na sociálních sítích. Braňte si své soukromí a intimitu, protože je to jedna z nejdůležitějších věcí nás všech. Užijte si to. FROM Singl stahujte na: iTunes: http://bit.ly/1JCzGFx Amazon: http://amzn.to/17giLqH Bontonline: http://bit.ly/1BcdGNM Spotify: http://bit.ly/1A58712 Deezer: http://bit.ly/1AktqL4 Scénář, střih, režie: Lukáš Hrdý Kamera: Aleš Lněnička Produkce: Michael Kraus Grafika: Jan Rous Hrají: Kristýna Matolínová Dávid Vysoký Karel Heřmánek ml. Šárka Geroldová (Sharkass) Anna Beránková Denisa Efenberková Silvie Kučerová Poděkování: Café v Lese - David Schwager (C) BrainZone s.r.o.

Nebe - Plastenky Ludgerovice 2015

Nebe - Plastenky Ludgerovice 2015

Nebe plastenky ludgerovice 2015

Happy birthday, Kerry. From Nebe

Happy birthday, Kerry. From Nebe

Singing dog

nebe-v manéži

nebe-v manéži

Nebe Než se rozední Text

Nebe   Než se rozední Text

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE