Despacito - Luis Fonsi (Flute Cover Lena Paszek) - flet poprzeczny

Despacito - Luis Fonsi (Flute Cover  Lena Paszek) - flet poprzeczny

FLET

FLET

wystąpił: Andrzej Krzyżanowski reżyser: Jędrzej Bączyk / Rafał Skalski zdjęcia: Filip Drożdż dźwięk: Dariusz Wancerz montaż: Jędrzej Bączyk / Rafał Skalski makeup: Dorota Herman kierownik produkcji: Mateusz Cieślak / Agata Kwiecińska producent: IMiT / NInA © 2016 Film jest częścią Orkiestrownika, nowoczesnego przewodnika po muzyce klasycznej w formie bezpłatnej aplikacji mobilnej. Krok po kroku wprowadza w świat orkiestry, pokazuje instrumentarium, muzyków, dyrygenta, próbę i koncert. Wszystko w formie unikatowej w skali światowej aplikacji multimedialnej dostępnej na: www.orkiestrownik.pl

Piękny Chiński Flet # 2 - Muzyka Relaksacyjna, Stres, Nauka, 3 Godz.

Piękny Chiński Flet # 2 - Muzyka Relaksacyjna, Stres, Nauka, 3 Godz.

Piękny Chiński Flet i Pianino #2 - Muzyczne Tło, Relaks, Medytacja, Joga, Sen, Nauka. Playlista: Flet/Sax/Klarnet ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Witamy na kanale Najlepsze Kompilacje Relaksacyjne! Szukasz chwili spokoju? Medytujesz? Nie możesz zasnąć? A może przeszkadzają Ci odgłosy miasta? Nasza muzyka może pomóc, a na pewno nie zaszkodzi. Lubisz nasz kanał? Daj łapkę w górę i subskrybuj, a my dostarczymy więcej pięknej muzyki. YouTube (PL) - http://www.youtube.com/channel/UCeCZc11ZQJvOgnAEWM813Pg?sub_confirmation=1 Facebook (PL) - https://www.facebook.com/najlepszekompilacjerelaksacyjne ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Najlepsze Playlisty: Pianino - https://www.youtube.com/playlist?list=PLbCXPOAMEyCkuHxkQQKDXIQ5_eCCAJM_6 Gitara - https://www.youtube.com/playlist?list=PLbCXPOAMEyCkaSnHCVIcE3-eCM5MFsLiH Flet/Sax/Klarnet - https://www.youtube.com/watch?v=YCkJAIhVuTY&list=PLbCXPOAMEyCnIusma8oG_aZN3ROdAgkzz Odgłosy Natury - https://www.youtube.com/watch?v=tAnOhMQ6GDg&list=PLbCXPOAMEyCm6fxOUPzl8gErEWoF0nnJp Free - Bez ZAIKS (playlista z muzyką na licencji Creative Commons.) https://www.youtube.com/watch?v=k2GPNmN_hMI&list=PLbCXPOAMEyCkvegy9I-KBRj5Fn33AMIgS Inne Super Playlisty - https://www.youtube.com/channel/UCeCZc11ZQJvOgnAEWM813Pg/playlists ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Muzyka Relaksacyjna - Wolne Solowe Pianino z Falami w Tle. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Wspomóż kanał - Polub i Subskrybuj !!! Dziękujemy. _____________________________________________________________________________________ Muzyka Relaksacyjna - Piękny Chiński Flet # 2. Muzyczne Tło do Jogi. http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/ https://www.youtube.com/watch?v=pNuZIZOya78 Chinese Music for Acupunture by EduardoArenas https://soundcloud.com/arenaseduardo/chinese-music-for-acupunture

Макс Корж – Флэт feat. F.O.T.H. (official video)

Макс Корж – Флэт feat. F.O.T.H. (official video)

Личная страница ВК - http://vk.com/maxkorzh_official Instagram Макса - http://instagram.com/MAXKORZHmus Выпускающий лейбл: Respect Production Оператор: Евгений Адаменко Сайт - http://maxkorzh.ru Магазин c футболками и кепками Макс Корж - http://shop.resprod.ru Паблик ВК - http://vk.com/maxkorzh Личная страница ВК - http://vk.com/maxkorzh_official Страница Facebook - https://www.facebook.com/MaxKorzhOfficial Instagram Макса- http://instagram.com/MAXKORZHmus Instagram лейбла- http://instagram.com/respectproduct Сайт лейбла - http://resprod.ru

Flet “heroi” i ditës Luçjano: Si i shpëtova nga mbytja 2 adoleshentet në Shëngjin

Flet “heroi” i ditës Luçjano: Si i shpëtova nga mbytja 2 adoleshentet në Shëngjin

Vetë Marku ka folur për ngjarjen dhe ka treguar sesi arriti t'i shpëtonte vajzat. Po qëndroja në kullë, teksa pashë një varkë larg kufizuesve që kishte shumë persona. Dy vajza të mitura rrezikuan jetën teksa po mbyteshin. Distanca ishte e largët por unë arrita t'i kapja nga bregu i detit. Isha vetëm e kisha shumë të vështirë, edhe unë rrezikova jetën. Pasi ju afrova bregut kanë ardhur disa nga pushuesit e ma kanë marrë njerën nga vajzat nga duart. I kemi nxjerrë në breg, u kemi dhënë ndihmën e parë, dhe shpëtuan.

Colección FLET: Instituto Bíblico Completo

Colección FLET: Instituto Bíblico Completo

Software Bíblico Logos y la Universidad Laurel/FLET te ofrecen el programa de formación ministerial más completo, ideal para estudiar individualmente desde el lugar más conveniente para ti o en grupo con otros líderes de tu iglesia. Consiste en seis módulos que conjuntamente cubren más de 50 materias, diseñadas para ampliar tu conocimiento de las Escrituras y su aplicación a tu vida y ministerio. Esta capacitación equivale a una licenciatura de 4 años y lleva el aval de un prestigioso ente de acreditación. ¡Entra a la página para enterarte del descuento disponible! http://www.logos.com/es/producto/16540/coleccion-flet-instituto-biblico-completo

Paloka flet me emra: Anëtari bandës së Aldo Bares bënte biznes në Shqipëri nën mbrojtjen politike..

Paloka flet me emra: Anëtari bandës së Aldo Bares bënte biznes në Shqipëri nën mbrojtjen politike..

Copyrighted by News24 Albania Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka u shpreh se policia greke ka arrestuar mbrëmjen e djeshme një prej eksponentëve të krimit të organizuar, i lidhur me mazhorancën socialiste. “Mbrëmë vonë u mësua se policia greke ka arrestuar një prej eksponentëve të krimit të organizuar, anëtarin e bandës së Aldo Bares, i dënuar në Itali me 21 vjet burg për trafik ndërkombëtar droge, biznesmenin e lidhur ngushtë me pushtetin e Edi Ramës, Edmond Bego. Pavarësisht se ka qenë i shpallur në kërkim nga autoritetet italiane, trafikanti ndërkombëtar i drogës, anëtari i bandës së Aldo Bares, jetonte i lirë në Shqipëri, ku drejtonte edhe një biznes ndërtimi, nën mbrojtjen politike të kësaj qeverie. Nëse Edmond Bego nuk do ishte nisur me pushime në Greqi, sot shqiptarët nuk do të dinin se një kriminel i rrezikshëm, ka vazhduar të pasurohet lirisht duke u lidhur direkt me disa nga njerëzit më të pushtetshëm në vend, edhe pse ishte i dënuar për trafik ndërkombëtar droge në Itali”, tha Paloka. Më tej, nënkryetari i PD-së ngriti më tej disa pyetje duke ju drejtuar kryeministrit Rama, ministrit Xhafaj dhe policisë së shtetit. “Si është e mundur që një trafikant ndërkombëtar droge, i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet italiane arrestohet nga Policia greke, por jo nga Policia shqiptare? Si është e mundur që një trafikant i dënuar droge, jo vetëm nuk arrestohet, por bën i qetë biznes në Shqipëri? Çfarë lidhjesh me njerëz të pushtetshëm kanë detyruar Policinë e Shtetit të mbylli sytë dhe të mos shohë një trafikant ndërkombëtar droge që shëtit i lirë nëpër Shqipëri? A është Taulant Balla politikani që e ka marrë në mbrojtje trafikantin e drogës dhe bën biznes me të?”, u shpreh Paloka. Nënkryetari demokrat paralajmëroi se ditët e ardhshme do të bëhen publike të tjera detaje sa i takon këtij rasti teksa i bëri prokurorisë të nisë menjëherë hetimet për të zbardhur arsyet e moszbatimit të ligjit dhe mosveprimit të Policisë së Shtetit ndaj këtij trafikanti ndërkombëtar droge. “Partia Demokratike në ditët në vijim do të bëjë transparencë për shqiptarët mbi arsyet se përse ligji nuk ka vepruar ndaj Edmond Begon, i cili njihet me emër tjetër për Italinë, me emër tjetër për drejtësinë, me emër tjetër për biznesin. Sot kërkojmë edhe nga prokuroria të nisë menjëherë hetimet për të zbardhur arsyet e moszbatimit të ligjit dhe mosveprimit të Policisë së Shtetit ndaj këtij trafikanti ndërkombëtar droge. Heshtja e prokurorisë do të jetë një tjetër e dhënë që edhe ky organ tashmë është tërësisht në mbështetje të krimit të organizuar dhe jo në luftë me të”, përfundoi Paloka.

MKX: "Winter Brawl 2017" комментим с FLET'ом

MKX: "Winter Brawl 2017" комментим с FLET'ом

трансляция делалась для канала Gamanoid и OK

Adrola Dushi flet për ish bashkëshortin, Troin dhe karrierën - MIRAGE - 17.08.2018

Adrola Dushi flet për ish bashkëshortin, Troin dhe karrierën - MIRAGE - 17.08.2018

Gazetar: Butrint Pasjaqa Kamerman: Ideal Muhaxhiri

FLET против Джонни на ESL

FLET против Джонни на ESL

Игры с FLET на предыдущем ESL Mortal Kombat X. Неустрашимый Johnny Cage против устрашающего Alien, Чужой.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE