Finále prosinec - 2. Jakub Orsava (přihrávka)

Finále prosinec - 2. Jakub Orsava (přihrávka)

Hlasujte o nejlepší akci na http://hokejzive.cz/zlatahelma

VÍTKOVICE TV 362: Sestřih 18. kola s Třincem

VÍTKOVICE TV 362: Sestřih 18. kola s Třincem

Sestřih utkání 18. kola Tipsport Extraligy mezi HC VÍTKOVICE STEEL a HC Oceláři Třinec HC VÍTKOVICE STEEL – HC Oceláři Třinec 7:0 (3:0, 3:0, 1:0) Branky: 8. Kolouch (Kucsera), 16. Szturc (Strapáč, Štencel), 17. Kucsera (Kolouch, Sloboda), 28. Burger (Balán), 34. Balán, 35. Szturc (Ölvecký, Kudělka), 56. Ölvecký (Strapáč, Klok). Rozhodčí: Pešina, Schukies – Lhotský, Svoboda. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:0. Diváci: 9645. Střely na branku: 34:23. HC VÍTKOVICE STEEL: Dolejš – Kudělka, Štencel, Štich, Sloboda, Pastor, L. Kovář, Klok – Ölvecký, Strapáč, Szturc – Kucsera, Kolouch, Vandas – Burger, Balán, E. Němec – Húževka, M. Hlinka, Kafka. HC Oceláři Třinec: Hamerlík (od 17. Hrubec) – Linhart, Nosek, Klesla, Roth, M. Doudera, Hrabal, L. Doudera – Kopecký, Klepiš, Irgl – Adamský, Polanský, Dravecký – Svačina, Plíhal, Rákos – Orsava, Marek Růžička, Hrňa

TOP nájezdy v extralize (TOP shootout in czech league)

TOP nájezdy v extralize (TOP shootout in czech league)

Výběr z nejzajímavějších nájezdů v české extralize. Jedná se o můj výběr a tak je možné, že některé zajímavé nájezdy jsem neobjevil. 11. Jakub Orsava 10. Jaroslav Bednář 9. Vladimír Růžička ml. 8. Richard Jarůšek 7. Jiří Polanský 6. Petr Zámorský 5. Tomáš Filippi 4. Jakub Klepiš (chtěl jsem na tenhle typ dát Martina Procházku, ale nesehnal jsem žádné video v extralize) 3. Viktor Ujčík 2. Petr Leška 1. Robert Kysela (Vejvoda to udělal ve hře nebo jsem to aspoň na žádném videu neviděl při nájezdu, proto jsem dal Kyselu)

DK Sevc Martin 13 09 2015

DK Sevc Martin 13 09 2015

Zákrok hráče Martina Ševce na protihráče Pavla Písaříka z utkání Bílí Tygři Liberec - Verva Litvínov, který byl předsedou disciplinární komise ELH řešen na základě zápisu o utkání, kdy v předmětném utkání byl rozhodčími Michalem Hrubým a Martinem Franěm hráči za zákrok uložen větší trest na 5 minut + osobní trest do konce utkání za Faul loktem. Po provedení dokazování videozáznamem předmětné situace předseda Disciplinární komise ELH shledal, že Martin Ševc vedl svůj zákrok čelně proti protihráči, který byl v době zákroku v držení kotouče. Ševcovým zákrokem sice došlo k zásahu oblasti hlavy a krku protihráče Písaříka, zákrok však nebyl veden ve vysoké nájezdové rychlosti, ani svou intenzitou nebyl takového charakteru, aby v jeho důsledku mohlo dojít k vážnějšímu ohrožení zdraví Pavla Písaříka. Z výše popsaných důvodů předseda Disciplinární komise ELH dospěl k závěru, že se hráč Martin Ševc nedopustil přestupku ve smyslu Disciplinárního řádu ELH a tudíž se disciplinární řízení s hráčem zastavuje. (zdroj videa: BPA sport marketing)

First US goal against the Czech Republic

First US goal against the Czech Republic

Jordan Schroeder wrister on Dominik Furch

Šestnáctiletý kluk učí manažery … Minutový řečník – co se do DVTV nevešlo

Šestnáctiletý kluk učí manažery … Minutový řečník – co se do DVTV nevešlo

16 letý Adam Čtverák z Minutového řečníka byl pozván do DVTV. Na co se ptal pan Veselovský po skončení rozhovoru? Mrkněte na video. Kamera & postprodukce: Michal Orsava Scénář: Ondřej Přikryl Kreativa: Ondřej Přikryl & Petr Krejčí & Michal Orsava Hráli: Adam Čtverák, Ondřej Přikryl, Marek Chýla

Jak vznikala kampaň pro play off 2015

Jak vznikala kampaň pro play off 2015

Jako tváře Sparty pro kampaň na play off 2015 byli vybráni kapitán Tomáš Rolinek, útočník Lukáš Pech a obránce Adam Polášek. Ti absolvovali fotografování a natáčení kampaně s mottem "Máme to před sebou", při kterém prošli rukama maskérky a vyzkoušeli si i umělé vousy. Podívejte se na zákulisní záběry z natáčení a focení!

Stream #26 - Opravíme utopenou elektroniku?

Stream #26 - Opravíme utopenou elektroniku?

odkaz na zdroj 50V 20A: http://bit.ly/2TPZIN2 donate: https://streamlabs.com/amperak1 - Je to dobrovolné! účet: 2785623003/0800 záznamy streamů: https://www.youtube.com/playlist?list=PLoiCW9_-9uqUd1kpWZB1t7p6hxY3k3OJ- FB: https://www.facebook.com/Amperak/ Instagram: https://www.instagram.com/amperak_maniak/

Klepiš s Birnerem koupili dárky dětem z dětského domova

Klepiš s Birnerem koupili dárky dětem z dětského domova

Útočníci Lva Jakub Klepiš a Michal Birner se vydali do Novodvorské Plazy a osobně tam koupili dárky, které si přály děti z dětského domova. Akce se konala pod záštitou radia Kiss.

Branky Dynama a děkovačka po výhře nad Chomutovem

Branky Dynama a děkovačka po výhře nad Chomutovem

Důležité tři body do extraligové tabulky získali hokejisté Pardubic po výhře nad Chomutovem 3:1. Dynamo si šlo za výhrou trpělivým výkonem, dvakrát se ve druhé třetině trefil Petr Sýkora, gólovou pojistku přidal ve třetí třetině Jakub Orsava. Výhru jistil brankář Brandon Maxwell, který pochytal čtyřiadvacet ran Pirátů. Celý A tým si po zápase užil děkovačku spolu s fanoušky, kterých se v Tipsport areně sešlo přes sedm a půl tisíce.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE