Finále prosinec - 2. Jakub Orsava (přihrávka)

Finále prosinec - 2. Jakub Orsava (přihrávka)

Hlasujte o nejlepší akci na http://hokejzive.cz/zlatahelma

TOP nájezdy v extralize (TOP shootout in czech league)

TOP nájezdy v extralize (TOP shootout in czech league)

Výběr z nejzajímavějších nájezdů v české extralize. Jedná se o můj výběr a tak je možné, že některé zajímavé nájezdy jsem neobjevil. 11. Jakub Orsava 10. Jaroslav Bednář 9. Vladimír Růžička ml. 8. Richard Jarůšek 7. Jiří Polanský 6. Petr Zámorský 5. Tomáš Filippi 4. Jakub Klepiš (chtěl jsem na tenhle typ dát Martina Procházku, ale nesehnal jsem žádné video v extralize) 3. Viktor Ujčík 2. Petr Leška 1. Robert Kysela (Vejvoda to udělal ve hře nebo jsem to aspoň na žádném videu neviděl při nájezdu, proto jsem dal Kyselu)

HCO Třinec - HC Sparta Praha čvrtfinále 7.zápas Play Off 2012 - 2013

HCO Třinec - HC Sparta Praha  čvrtfinále 7.zápas Play Off 2012 - 2013

Sezóna 2012 - 2013 ELH Play Off 7.zápas kon.stav 4:3 HCO Třinec - HC Sparta Praha 5:0 (1:0, 2:0, 2:0) Góly : 09:28 Martin Růžička 28:38 David Květoň 39:28 Jakub Orsava 55:34 Martin Adamský 58:08 Václav Varaďa zdroj: TV Tipsport

DK Buchtele Jan 01 04 2015

DK Buchtele Jan 01 04 2015

Zákrok hráče Jana Buchteleho na protihráče Jakuba Orsavu z utkání Sparta Praha - Oceláři Třinec, který byl předsedou disciplinární komise ELH řešen na základě podnětu klubu Oceláři Třinec, přičemž v utkání rozhodčí Vladimír Pešina s Martinem Franěm hráči uložili menší trest + osobní desetiminutový trest za zásah do oblasti hlavy a krku. Předseda Disciplinární komise ELH po provedení dokazování videozáznamem předmětné situace shledal, že Buchtele vedl svůj zákrok na protihráče, který byl v době zákroku v držení kotouče. Zákrok nebyl Buchtelem veden ve vysoké nájezdové rychlosti a to ve snaze dohrát Orsavu tělem u hrazení. Jakub Orsava v předmětné situaci nepokračoval v avizovaném pohybu podél hrazení, ale pomocí prudkého zabrzdění se pokusil vyhnout střetu s Janem Buchtelem. Ten na tuto změnu směru jízdy protihráče nedokázal včas a správně zareagovat, neudržel ruce u těla a ve snaze jakýmkoliv způsobem atakovat Orsavu zasáhl tohoto prokazatelně do oblasti hlavy a krku. Z důvodů, že zákrok nebyl veden nijak zvlášť agresivním způsobem s prokazatelným primárním úmyslem zasáhnout oblast hlavy a krku Jakuba Orsavy, že nedošlo k plnému úderu na oblast hlavy a krku protihráče, a dále z důvodu, že Orsava utkání dokončil, aniž by bylo v zápise o utkání hlášeno jeho zranění, předseda Disciplinární komise ELH dospěl k závěru, že se hráč Jan Buchtele nedopustil přestupku ve smyslu Disciplinárního řádu ELH a tudíž se disciplinární řízení s hráčem zastavuje. (zdroj videa: BPA sport marketing)

DK Okal Zdenek 16 01 2015

DK Okal Zdenek 16 01 2015

Jednání hráče Zdeňka Okála v utkání Zlín - Třinec, které bylo předsedou Disciplinární komise ELH řešeno na základě zápisu o utkání, kdy byl hráč v utkání rozhodčími Martinem Homolou a Vladimírem Pešinou potrestán menším trestem za nafilmovaný pád. Předseda Disciplinární komise ELH po provedení dokazování videozáznamem předmětné situace shledal, že hráč Okál byl při přechodu útočné modré čáry atakován holí protihráče Rostislava Klesly, přičemž k uvedenému předseda Disciplinární komise ELH uvádí, že z dostupného záběru situace není možné rozpoznat, zda zákrokem holí protihráče došlo k zasažení Hráče v obličeji, či nikoliv, zároveň ovšem předseda Disciplinární komise ELH nepovažuje tuto skutečnost za rozhodující pro posouzení projednávaného případu. Okál se po zákroku ze strany protihráče Klesly dopustil zřetelného vykopnutí obou nohou, aniž by se tak dle závěru předsedy Disciplinární komise ELH mohlo stát v přímém důsledku zákroku protihráče. Dle názoru předsedy Disciplinární komise bylo toto jednání Zdeňka Okála motivováno snahou ovlivnit úsudek rozhodčích a získat tím výhodu pro své družstvo ve formě potrestání protihráče. Na základě těchto skutečností předseda Disciplinární komise ELH usoudil, že se Okál svým jednáním dopustil disciplinárního přestupku Nafilmovaný pád nebo přehrávání dle čl. 138 Pravidel ledního hokeje. Hráči Okálovi se tak rozhodnutím předsedy Disciplinární komise ELH ukládá finanční pokuta ve výši 10% ze základní měsíční odměny. Nad rámec uvedeného předseda Disciplinární komise upozorňuje, že v případě jakéhokoliv dalšího přestupku Zdeňka Okála ve smyslu čl. 138 Pravidel ledního hokeje může být takové jednání považováno za naplnění skutkové podstaty disciplinárního přestupku Jednání proti fair play dle § 29 Disciplinárního řádu ELH a trestáno v rozsahu daném Disciplinárním řádem ELH. (zdroj videa: BPA Sport Marketing)

Šestnáctiletý kluk učí manažery … Minutový řečník – co se do DVTV nevešlo

Šestnáctiletý kluk učí manažery … Minutový řečník – co se do DVTV nevešlo

16 letý Adam Čtverák z Minutového řečníka byl pozván do DVTV. Na co se ptal pan Veselovský po skončení rozhovoru? Mrkněte na video. Kamera & postprodukce: Michal Orsava Scénář: Ondřej Přikryl Kreativa: Ondřej Přikryl & Petr Krejčí & Michal Orsava Hráli: Adam Čtverák, Ondřej Přikryl, Marek Chýla

DK Orsava Jakub 13 02 2015 I

DK Orsava Jakub 13 02 2015 I

Zákrok hráče Jakuba Orsavy na protihráče Matěje Stříteského z utkání Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav, který byl předsedou disciplinární komise ELH řešen na základě podnětu klubu BK Mladá Boleslav, přičemž v utkání nebyl rozhodčími Janem Hribikem a Robinem Šírem hráči uložen za zákrok žádný trest. Po provedení dokazování videozáznamem předmětné situace předseda Disciplinární komise ELH shledal, že Orsava vedl svůj zákrok na protihráče Stříteského ve vysoké nájezdové rychlosti, ovšem Stříteský byl technicky dle pravidel ledního hokeje v držení kotouče, neboť tento krátce po jeho odehrání nepřevzal žádný z dalších hráčů na ledové ploše. Zákrok byl veden čelně, tudíž měl Stříteský dostatek času k tomu, aby vyhodnotil své postavení ve hře a možnost být napadán. Orsava se těsně před zákrokem neodrazil, aby dosáhl jeho vyšší intenzity, v době zákroku držel ruce u těla, předseda Disciplinární komise ELH ani neshledal, že by zákrokem došlo k přímému zasažení oblasti hlavy a krku Matěje Stříteského. Z uvedených důvodů předseda Disciplinární komise ELH dospěl k závěru, že se hráč Jakub Orsava nedopustil přestupku ve smyslu Disciplinárního řádu ELH a tudíž se disciplinární řízení s hráčem zastavuje. (zdroj videa: BPA Sport Marketing)

mascot Varan in the Gate

mascot Varan in the  Gate

mascot HC Energie Karlovy Vary in action. End of break between the second and third period of the match Slavia-Energy.

2013 Highlights - Jakub Kindl

2013 Highlights - Jakub Kindl

GP:41 G:4 A:9 PTS:13 +/-:15

Jak vznikala kampaň pro play off 2015

Jak vznikala kampaň pro play off 2015

Jako tváře Sparty pro kampaň na play off 2015 byli vybráni kapitán Tomáš Rolinek, útočník Lukáš Pech a obránce Adam Polášek. Ti absolvovali fotografování a natáčení kampaně s mottem "Máme to před sebou", při kterém prošli rukama maskérky a vyzkoušeli si i umělé vousy. Podívejte se na zákulisní záběry z natáčení a focení!

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE