Sparksi ft. Fero - Mamacita

Sparksi ft. Fero - Mamacita

Listen to Mamacita on Spotify, Apple Music... https://fanlink.to/MamacitaSparksiFero AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Prod. by: ZzapnChriss ZzapnChriss on Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/ ZzapnChriss on Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss ZzapnChriss on Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss Booking manager: +37744184460 © 2017 OnRecords LLC. All Rights Reserved.

Rina ft Fero - Ska konkurenc

Rina ft Fero - Ska konkurenc

Listen ''Ska Konkurenc" on Apple Music, Spotify and more https://fanlink.to/skakonkurenc AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Prod. by: ZzapnChriss ZzapnChriss on Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/ ZzapnChriss on Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss ZzapnChriss on Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss Booking manager: +37744184460 © 2017 OnRecords LLC. All Rights Reserved. fero, fero ska konkurenc, fero rina, ska konkurenc

Top Show Magazine, 9 Maj 2018, Pjesa 4 - Top Channel Albania - Talk Show

Top Show Magazine, 9 Maj 2018, Pjesa 4 - Top Channel Albania - Talk Show

Tema: “S’ka konkurenc”. Te ftuar: Albana Osmani, Ervin Kurti, Rina, Fero http://top-channel.tv/programe/top-show/

Fero - Gang Gang

Fero - Gang Gang

Available on Spotify, Itunes, Apple Music... Choose your platform here :https://fanlink.to/GangGangByFero AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Prod. by: ZzapnChriss ZzapnChriss on Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/ ZzapnChriss on Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss ZzapnChriss on Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss Booking manager: +37744184460 © 2017 OnRecords LLC. All Rights Reserved.

Why Not nga Roza Lati - Të ftuar Kida dhe Fero

Why Not nga Roza Lati - Të ftuar Kida dhe Fero

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Sherri mes vëllezërve Getinjo dhe Mozzik me producentët e On Records bëri bujë të madhe, ku u përfol se ndikoi dhe tek artistët e tjerë. Këngëtarja Kida ka qenë e ftuar në “Why Not” nga Roza Lati ku i është përgjigjur disa prej pyetjeve të publikut për marrëdhënien e saj me ish-anëtarët e grupit. Pavarësisht komentit të Kidës, ajo nuk i ndjek më reperët në rrjetet sociale. Pjesë nga biseda Roza Lati: A ke shoqëri akoma me Getinjon dhe Mozzikun? Kida: Ato që kanë ndodhur, kanë qenë çështje menaxhimi, por nuk jemi parë ndonjëherë pas shkëputjes. Roza Lati: Nëse kompania zihet me një reper që ka patur në grup dhe tani është jashtë, sduhet ti flasë as Kida më sepse menaxheri është zënë? Kida: Zakonisht nuk e kemi kështu. Është punë biznesi që ka menaxheri me këngëtarin, që ne nuk përzihemi. Roza Lati: Mozzik apo Fero? Kida: Nuk i kam ndarë asnjëherë, kështu që nuk i ndaj as tani. Për më shumë lexoni në: http://oranews.tv/article/pas-sherrit-me-records-kida-flet-marredhenien-me-getinjon-e-mozzik

Fero - A pe din qysh

Fero - A pe din qysh

Download or stream here: https://fanlink.to/APeDinQyshByFero AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Prod. by: ZzapnChriss ZzapnChriss on Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/ ZzapnChriss on Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss ZzapnChriss on Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss Booking manager: +37744184460 © 2017 OnRecords LLC. All Rights Reserved.

Fero - Bakshish

Fero - Bakshish

Download or stream Bakshish here: https://fanlink.to/BakshishByFero AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Prod. by: ZzapnChriss ZzapnChriss on Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/ ZzapnChriss on Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss ZzapnChriss on Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss Booking manager: +37744184460 © 2017 OnRecords LLC. All Rights Reserved. fero bakshish, bakshish, bakshishi fero, fero bakshishi,

N'gas'z Fero 27 04 2018

N'gas'z Fero 27 04 2018

"Why Not?" nga Roza Lati - Të ftuar Sergio dhe Fero - Ora News

"Why Not?" nga Roza Lati - Të ftuar Sergio dhe Fero - Ora News

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Fero është reperi i njohur nga Kosova që ka sjellë hitin e tij 'Gang gang' dhe po punon për të sjellë sa më shumë projekte të suksesshme. Në një intervistë për 'Why Not' nga Roza Lati, ai ka treguar se nuk është në një lidhje, por flet me një vajzë dhe pse nuk pëlqen të jetë në një lidhje. “Pritoj të kem një femër se mund të më shkojë mendja te një tjetër dhe përse ta tradhëtoj. Më dhimbset. Nuk kam qejf të jem në lidhje por më pëlqejnë gocat e mira”, tha ai. I pyetur se cfarë duhet të ketë një femër për të tërhequr vëmendjen e tij, Fero tha: “Shumë gjëra. Duhet të më ndjekë pas, gjë që s’mund ta bëjë se unë jam hiperaktiv. S’mundet të dijë askush ku jam unë.” Për më shumë lexoni në: http://oranews.tv/article/habit-deklarata-e-feros-nuk-dua-te-jem-ne-lidhje-nuk-dua-te-tradhtoj

Fero - Gang Gang, Cifti i UCK-se - nKosove Show

Fero - Gang Gang, Cifti i UCK-se - nKosove Show

ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE