Ewa Farna - Leporelo (Lyrics)

Ewa Farna - Leporelo (Lyrics)

Ewa Farna - Všechno nebo nic (Official Music Video)

Ewa Farna - Všechno nebo nic (Official Music Video)

Všechno nebo nic ( Official Music Video) hudba: René Rypar text: Gabina Osvaldová hudební produkce: Marcus Tran producent : Pavel Pasek, Igor Konyukov režie: Alan Kępski Pro film "Všechno nebo nic" premiéra 12.1.2017

Ewa Farna - Vánoce na míru (Official Music Video)

Ewa Farna - Vánoce na míru (Official Music Video)

Vánoce na míru jsou první vánoční písní Ewy Farné, kterou napsala spolu se svým kytaristou a producentem Lukášem Chromkem a autorskou dvojicí Sázavský & Chobot. "Když přišla nabídka udělat vánoční písničku, řekla jsem, že je to skvělá příležitost si dát jasný časový limit, svolat ty skvělé hudebníky, které kolem sebe mám, a vrhnout se na to. Díky lidem, kterým věřím, vznikla něžná píseň s účastí dětského sboru, která mi dovoluje předvést se jako zpěvačka zase v jiném světle. Je to píseň, za kterou si jako autoři stojíme, a navíc se stane součástí televizních spotů během Vánoc, takže to je super. Třeba se díky MALL.CZ dostane i k lidem, kteří mě normálně neposlouchají,“ říká Ewa. Hudba: Lukáš Chromek, Ewa Farna, Sázavský & Chobot Text: Sázavský & Chobot Hudební produkce: Lukáš Chromek, Blacksplash music s.r.o. Vydavatelství: EWOlution Creative idea: Jakub Svoboda & Janek Cingroš (Publishers) Videoklip: Janek Cingroš a Publishers   © 2017 Ewoluzone s.r.o.

Dobré ráno, milá - Ewa Farna, David Stypka & Bandjeez (neboj.)

Dobré ráno, milá - Ewa Farna, David Stypka & Bandjeez (neboj.)

neboj. David Stypka & Bandjeez ft. Ewa Farna 2017 Dobré ráno, milá - lyrics Ještě jsem nespal, milá a už asi nezaberu, ne prášky nechci, možná jen ty, co už se po nich neproberu. Moc dobře víš, můj milý, že většinu tvých stavů beru, ale tohle nechci, teď platím příliš, jen za důvěru. Ref. Dobré ráno, milá, Kdes celou noc byla, V koupelně jsou vlasy, Měl jsem zase stavy. Dobré ráno, milá, Kdes celou noc byla, Říkaly mi hlasy, Žes mě opustila. Chci někam jít, můj milý, Někam, kde už jsme byli, Můžeme tam i zůstat Kdybychom se přinutili. Možná chceš jít má milá, Tisícem různých směrů, Já správný neznám Tak promiň, asi ti ho nevyberu. Ref. Dobré ráno, milá, Kdes celou noc byla, V koupelně jsou vlasy, Měl jsem zase stavy Dobré ráno, milý, Já byla pryč jen chvíli, Hledala jsem věci, Které jsme neztratily. Dobré ráno, milá, Kdes celou noc byla, Říkaly mi hlasy, Žes mě opustila. Ref. Dobré ráno, milá, Kdes celou noc byla, V koupelně jsou vlasy, Měl jsem zase stavy Dobré ráno, milá, Kdes celou noc byla, Říkaly mi hlasy, Žes mě opustila.

Ewa Farna - o mém narozeninovém DVD

Ewa Farna - o mém narozeninovém DVD

Live 18 ke stažení na iTunes: http://bit.ly/EwaFarnaLive18 CD+DVD k zakoupení v Bontonlandu: http://bit.ly/EwaFarnaLive18DVD Rozhovor s Ewou Farnou o jejím novém DVD a o plánech do budoucna.

Ewa Farna - Jukebox s Lenny (interview na pohovce) 1.část.mpg

Ewa Farna - Jukebox s Lenny (interview na pohovce) 1.část.mpg

Eva Matějovská - Tak si běž (Official Video)

Eva Matějovská - Tak si běž  (Official Video)

Nový singl TAK SI BĚŽ. Mix & Master : Rooftop studio Video : Forward Creatives - David Sklenář Střih: Patrik Soldán Styling & Makeup: Adéla Anděla Bursová Přidej si mě! :) Facebook: https://www.facebook.com/MatejovskaEv... Instagram: https://www.instagram.com/evamatejovska/ -------------------------------------- email pro spolupráci: info@evamatejovska.com ------------------------------------- www.evamatejovska.com

Ewa Farna, David Stypka - Dobré ráno, milá (Lyrics Video)

Ewa Farna, David Stypka - Dobré ráno, milá (Lyrics Video)

Pridaj sa k nám ↓ ♥Facebook: https://www.facebook.com/ewafarnask ♥Instagram: https://www.instagram.com/ef_slovakia/

Ewa Farna Ash HD Zpívej celá / Sing /

Ewa Farna Ash HD Zpívej celá / Sing /

CELEJ SONG A VIDEO

Ewa Farna - Boky jako skříň (Official Music Video) ft. Patricie

Ewa Farna  - Boky jako skříň (Official Music Video) ft. Patricie

Ewa Farna - "Boky jako skříň" Music video by Ewa Farna performing Boky jako skrin. (C) 2015 Under License To Universal Music s.r.o.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE