Johnny English znovu zasahuje (2018) CZ dabing HD trailer

Johnny English znovu zasahuje (2018) CZ dabing HD trailer

v kinech od: 25.10.2018 CinemArt | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz Nové dobrodružství začíná ve chvíli, kdy kybernetický útok odhalí identitu všech aktivních agentů v Británii. Johnny English se tak stává poslední nadějí tajné služby. Je povolán zpět do akce a dostává za úkol vypátrat hackera, který to způsobil. Protože ale Johnny není žádný velký expert a jeho "analogické" metody nejsou zrovna nejlepší výbavou pro překonání moderních technologií, bude tahle jeho mise velkou výzvou.

Venom (2018) nový CZ dabing HD trailer

Venom (2018) nový CZ dabing HD trailer

v kinech od: 04.10.2018 Falcon | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz Na stříbrné plátno se řítí jeden z nejzáhadnějších, nejrozporuplnějších a nejdrsnějších anti-hrdinů filmového světa značky Marvel. V hlavní roli smrtonosného Venoma se představí na Oscara® nominovaný Tom Hardy.

Balón (2018) CZ dabing HD trailer

Balón (2018) CZ dabing HD trailer

v kinech od: 15.11.2018 CinemArt | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz 1979, východní Německo v čase vrcholící studené války. Dvě normální rodiny toužící po životě ve svobodné zemi vymyslí v tajnosti velký plán útěku na západ. Jejich hlavní zbraní je odvaha a vynalézavost, díky nimž tajně postaví horkovzdušný balón, s kterým se všech osm členů obou rodin pokusí přeletět nad Berlínskou zdí. Při prvním pokusu však neuspějí, celý plán útěku je ohrožen, hrozí jim odhalení a zatčení. Vydávají se tedy na nebezpečný závod s časem s policií v patách… Napínavý příběh o vzdoru a touze po svobodě byl natočen podle skutečných událostí.

Zakladatel - trailer - CZ titulky

Zakladatel - trailer - CZ titulky

Příběh Raye Kroce, nejslavnějšího provozovatele sítě rychlého občerstvení McDonald´s. V českých kinech od 26.1.2017.

Hráči se smrtí (2017) CZ HD trailer

Hráči se smrtí (2017) CZ HD trailer

v kinech od: 23. 11. 2017 Falcon | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz

Inception (2010) Official Trailer #1 - Christopher Nolan Movie HD

Inception (2010) Official Trailer #1 - Christopher Nolan Movie HD

Inception (2010) Official Trailer #1 - Christopher Nolan Movie HD Subscribe to CLASSIC TRAILERS: http://bit.ly/1u43jDe Subscribe to TRAILERS: http://bit.ly/sxaw6h Subscribe to COMING SOON: http://bit.ly/H2vZUn Like us on FACEBOOK: http://bit.ly/1QyRMsE Follow us on TWITTER: http://bit.ly/1ghOWmt A skilled extractor is offered a chance to regain his old life as payment for a task considered to be impossible. Welcome to the Fandango MOVIECLIPS Trailer Vault Channel. Where trailers from the past, from recent to long ago, from a time before YouTube, can be enjoyed by all. We search near and far for original movie trailer from all decades. Feel free to send us your trailer requests and we will do our best to hunt it down.

Rande naslepo (2017) CZ dabing HD trailer

Rande naslepo (2017) CZ dabing HD trailer

v kinech od: 23. 3. 2017 CinemArt | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz

Čára - TRAILER, české titulky

Čára - TRAILER, české titulky

Kriminální thriller o pašerácích ze slovensko-ukrajinských hranic získal na MFF v Karlových Varech Cenu pro Nejlepší režii. Režisér Peter Bebjak ukazuje podsvětí a život na samotné východní hranici Evropské unie, kde platí často vlastní zákony. Do svého napínavého a uhrančivého filmu získal hvězdy jako je Andrej Hryc nebo Emílie Vašáryová.

Dárce (2014) CZ HD trailer

Dárce (2014) CZ HD trailer

http://www.totalfilm.cz | v kinech od: 11.09.2014 Bioscop Jonas (Brenton Thwaites) vyrůstá v idylickém světě, kde existuje pouze štěstí. Lidé neznají utrpení, války, násilí, strach ani bolest. Základem světa je jedno-tvárnost: stejné domovy, stejné oblečení, stejné rodiny. Na okraji společenství žije jediný držitel a strážce všech pravdivých vzpomínek lidstva – Dárce (Jeff Bridges). Jeho prostřednictvím Jonas získává to, co nikdo jiný nesmí vědět – pravdu o skutečném životě a zkušenosti předchozích generací. Jonas začíná chápat, že jeho společenství žije v iluzi dos-tatku a bezpečí za cenu naprosté absence citů a možno-sti volby. Lidé necítí emoce, lásku, vášeň, přátelství, nevnímají barvy. Pocit harmonie je vytvářen uměle. Jonas objevuje nejtemnější stránku utopického světa. Všichni ve společenství jsou pomocí každodenních injekcí zbavováni veškerých špatných vzpomínek a zážitků. Jejich svět je podvod, denně placený smrtí nepohodlných lidí, ve prospěch řízené existence. Tváří v tvář této skutečnosti, Jonas již nedokáže žít jako dřív. Čelí obtížnému rozhodnutí nejen o jeho vlastním životě, ale o budoucnosti celého světa...

Ghost Stories (2017) CZ HD trailer

Ghost Stories (2017) CZ HD trailer

v kinech od: 07.06.2018 CinemArt | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE