The Circle - český TRAILER - titulky

The Circle  - český TRAILER - titulky

V kinech od 27. dubna 2017. VĚDĚT JE DOBRÉ. VĚDĚT VŠECHNO, JE JEŠTĚ LEPŠÍ. Emma Watson se v novém sci-fi thrilleru The Circle ocitne pod permanentním dohledem Toma Hankse a vstoupí do kruhu, z něhož možná nevede cesta ven. Napínavý a místy děsivý příběh nabízí ovšem znepokojivou otázku - jde v dnešní době stále ještě o žánr sci-fi?

Rande naslepo (2017) CZ dabing HD trailer

Rande naslepo (2017) CZ dabing HD trailer

v kinech od: 23. 3. 2017 CinemArt | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz

Nemilovaní - trailer - CZ titulky

Nemilovaní - trailer - CZ titulky

Žeňa a Boris procházejí bolestným rozvodem. Pohromadě je drží už jen poslední starost, prodej bytu, jinak si oba zařídili nový život po svém. Žeňa si našla staršího bohatého muže, Boris čeká dítě s kolegyní z práce. Jejich dvanáctiletý syn Aljoša je spíš přítěží. Nestojí o něj ani jeden, jako by jim připomínal vlastní selhání. Neprojevují mu náklonnost, zdá se, že toho nejsou ani schopni. Všechno se změní ve chvíli, kdy Aljoša zmizí. Náhlý pocit prázdnoty dožene oba rodiče k pátrání nejen po vlastním synovi, ale i po kořenech vlastního emocionálního chladu. V českých konech od 11.1.2018.

Trpká úroda | trailer CZ titulky

Trpká úroda | trailer CZ titulky

Trpká úroda je silným příběhem lásky, cti, vzpoury a přežití, inspirovaný jednou z nejvíce přehlížených tragédií 20. století. Vypráví osudy dvou mladých milenců, vtažených do pustošícího řádění Josefa Stalina a jeho genocidní politiky namířené proti Ukrajině ve třicátých letech minulého století. Zatímco Stalin upevňuje ambice komunistů v Kremlu, mladý umělec Jurij (Max Irons) se snaží přežít hladovění, věznění a mučení, aby svou dětskou lásku Natálku (Samantha Barks) zachránil před hladomorem, programem na vyhladovění obyvatelstva, který nakonec zabil miliony Ukrajinců. Na pozadí těchto tragických událostí uniká Jurij ze sovětské věznice a přidává se k protibolševickému hnutí odporu. Tam bojuje za znovushledání s Natálkou a zároveň za svobodnou Ukrajinu. Více informací o filmu naleznete na www.blueskyfilm.cz Distribuční list je ke stažení na https://goo.gl/CKV52f

Země zítřka (2015) CZ HD trailer dabing

Země zítřka (2015) CZ HD trailer dabing

v kinech od: 21. 5. 2015 Falcon | http://www.totalfilm.cz Někdejší dětský génius Frank (George Clooney), který je znechucen rozčarováním nad okolním světem, a chytrá, optimistická teenagerka Casey (Britt Robertson), překypující vědeckou zvědavostí, se vydávají na nebezpečnou pouť ve snaze odhalit tajemství záhadného místa, ukrývajícího se kdesi v čase i prostoru, které je známé pouze jako "Tomorrowland". To, co musejí podstoupit, aby se tam dostali, změní navždy celý svět - a také je samotné. V hlavní roli napínavého a tajemného dobrodružného příběhu Země zítřka režiséra Brada Birda se představuje držitel Oscara George Clooney.

Potvora - trailer - CZ titulky

Potvora - trailer - CZ titulky

Nezjištěno.

Kostka [Cube] (1997) - Trailer - CZ dabing

Kostka [Cube] (1997) - Trailer - CZ dabing

Šest cizinců se z každodenního života probudí v tajemném fantaskním vězení. V nekonečném řetězci vzájemně propojených cel ve tvaru kostek. Policista. Profesionální zloděj. Studentka matematiky. Psycholožka. Architekt. Dospělý autista. Výběr individualit se zdá být náhodný. Nikdo z nich neví, jak se tam dostali. Brzy však vyplyne, že každý z nich má schopnosti, které mohou přispět k úniku. Trápí je množství nezodpovězených otázek. Kdo vytvořil toto surrealistické bludiště ? S rostoucím napětím se objeví osobní konflikty a potyčky. Jedna věc je však jasná - pokud se nenaučí spolupracovat při objevování mnoha tajemství smrtící pasti, nikdo z nich nebude dlouho naživu... Divácký ohlas byl srovnatelný s uvedením Záhady Blair Witch, podobná byla i diskuse na stránkách internetu.

Solo: A Star Wars Story (2018) CZ titulky HD trailer

Solo: A Star Wars Story (2018) CZ titulky HD trailer

v kinech od: | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz

Zakladatel - trailer - CZ titulky

Zakladatel - trailer - CZ titulky

Příběh Raye Kroce, nejslavnějšího provozovatele sítě rychlého občerstvení McDonald´s. V českých kinech od 26.1.2017.

Mafiánovi (2013) - Trailer CZ titulky

Mafiánovi (2013) - Trailer CZ titulky

DVD http://www.dvd-premiery.cz/mafianovi-dvd/d-107626/ BLU-RAY http://www.dvd-premiery.cz/mafianovi-blu-ray/d-107636/

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE