Ant-Man a Wasp (2018) CZ dabing HD trailer

Ant-Man a Wasp (2018) CZ dabing HD trailer

v kinech od: 5. 7. 2018 Falcon | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz Filmový svět studia Marvel se rozrůstá o snímek Ant-Man a Wasp, který je novou kapitolou o superhrdinech, kteří se umějí zmenšovat. Po událostech filmu Captain America: Občanská válka musí Scott Lang čelit následkům svých rozhodnutí nejen jako superhrdina, ale i otec. Sotva se mu podaří najít rovnováhu mezi osobním životem a povinnostmi, které má jako Ant-Man, objeví se Hope van Dyneová a dr. Hank Pym s novou naléhavou misí. Scott musí znovu obléci zmenšovací oblek, naučit se bojovat po boku Wasp a pomoci jí odhalit tajemství z minulosti. Krátká synopse: Sotva se Scottu Langovi podaří najít rovnováhu mezi osobním životem a povinnostmi, které má jako Ant-Man, objeví se Hope van Dyneová a dr. Hank Pym s novou naléhavou misí. Scott musí znovu obléci zmenšovací oblek, naučit se bojovat po boku Wasp a pomoci jí odhalit tajemství z minulosti.

Rande naslepo (2017) CZ dabing HD trailer

Rande naslepo (2017) CZ dabing HD trailer

v kinech od: 23. 3. 2017 CinemArt | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz

Johnny English znovu zasahuje (2018) CZ dabing HD trailer

Johnny English znovu zasahuje (2018) CZ dabing HD trailer

v kinech od: 25.10.2018 CinemArt | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz Nové dobrodružství začíná ve chvíli, kdy kybernetický útok odhalí identitu všech aktivních agentů v Británii. Johnny English se tak stává poslední nadějí tajné služby. Je povolán zpět do akce a dostává za úkol vypátrat hackera, který to způsobil. Protože ale Johnny není žádný velký expert a jeho "analogické" metody nejsou zrovna nejlepší výbavou pro překonání moderních technologií, bude tahle jeho mise velkou výzvou.

Na férovku pane učiteli / Fist Fight (2017) CZ HD trailer 15+

Na férovku pane učiteli / Fist Fight (2017) CZ HD trailer 15+

v kinech od: 20.04.2017 Freeman Ent | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz

Chůvák (2015) CZ dabing HD trailer

Chůvák (2015) CZ dabing HD trailer

v kinech od: 25.02.2016 Fénix Distribution | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz Clemens nemá na své děti čas. Pracuje totiž na velké změně územního plánu města a smlouvy jsou na spadnutí. Chybí už jen, aby pár nájemců opustilo své byty a výstavba může začít. Když Rolf přijde o svůj byt, chce se pomstít a rozhodne se stát chůvou Clemensových dětí. Plán je víc než jasný – sabotáž. Nepočítá ale s tím, že Clemensovy děti Winnie a Theo jsou připraveny na všechno. Udělaly si totiž sport z toho, že se dokážou zbavit všech svých chův. A věřte, že neznají slitování – což nový Chůvák zjistí velice brzy. Ale zatímco se Rolf snaží zachránit svůj domov, nechtěně se stává i zachráncem Clemensovy rodiny.

The Circle - český TRAILER - titulky

The Circle  - český TRAILER - titulky

V kinech od 27. dubna 2017. VĚDĚT JE DOBRÉ. VĚDĚT VŠECHNO, JE JEŠTĚ LEPŠÍ. Emma Watson se v novém sci-fi thrilleru The Circle ocitne pod permanentním dohledem Toma Hankse a vstoupí do kruhu, z něhož možná nevede cesta ven. Napínavý a místy děsivý příběh nabízí ovšem znepokojivou otázku - jde v dnešní době stále ještě o žánr sci-fi?

BEZ DOTEKU Trailer CZ Dabing

BEZ DOTEKU Trailer CZ Dabing

Jurský svět: Zánik říše (2018) CZ dabing HD trailer

Jurský svět: Zánik říše (2018) CZ dabing HD trailer

v kinech od: 21.06.2018 CinemArt | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz

SPOTLIGHT - HD trailer A CZ titulky

SPOTLIGHT - HD trailer A CZ titulky

Premiéra filmu 7. 4. 2016. Mark Ruffalo, Michael Keaton, Rachel McAdams a Liev Schreiber v hlavních rolích skutečného příběhu, ve kterém reportéři amerického deníku The Boston Globe odhalili masivní skandál zneužívání nezletilých představiteli místní arcidiecéze. Případ neměl dopad pouze na pár obviněných duchovních, ale otřásl celou katolickou církví.

Lucy (2014) CZ HD trailer

Lucy (2014) CZ HD trailer

http://www.totalfilm.cz | v kinech od: 07.08.2014 CinemArt V Brutální Nikitě a Pátem elementu vytvořil režisér a scenárista Luc Besson jedny z nejslavnějších akčních hrdinek filmové historie. Nyní Luc Besson obsadil Scarlett Johansson do filmu Lucy, akčního thrilleru o ženě náhodně zapletené do špinavého kšeftu, který ji změní v nelítostného bojovníka pohybujícího se zcela mimo lidské chápání.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE